پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

چرا برای سرمایه گذاران مهم است که در دارایی امنی، مانند طلای دیجیتال، سرمایه گذاری کنند؟ (قسمت دوم)

با توجه به بی سابقه بودن شرایط، مانند همه گیری بیماری در جهان، که چهره کسب و کارها را تغییر داده است و باعث ایجاد شرکت های نوپا و حتی تاسیس شرکت هایی شده است که باعث متوقف کردن فعالیت یا تعطیلی کامل فروشگاه ها شده اند، اتخاذ یک استراتژی صحیح سرمایه گذاری مهم است. و فلز زرد- طلا – آزمایش زمان را پشت سر گذاشته است، و مطابق با هویت خود به عنوان سرمایه گذاری مطمئن و امن تر عمل می کند.

در واقع، طلا بیشتر از اینکه به عنوان یک ابزار عمل کند، به عنوان هِج شناخته می شود. در حالی که سرمایه گذاری سهام، مالکیت معادل شرکت را به شما می دهد و اوراق قرضه سود قابل پرداخت را برای شما حاصل می کند، طلا، سرمایه شما را در برابر عدم انسجام اقتصادی حفظ می کند.

به عنوان مثال، در دوره اوج شیوع بیماری در سال گذشته، در حالی که نوسانات بازار سهام هر سرمایه گذار را گوش به زنگ نگه داشته بود، ارزش طلا بین ژانویه و اکتبر 2020، از 39،100 تا 52،300 روپیه جهش داشت. این نشان می دهد که طلا در سبد سرمایه گذاری هر سرمایه گذاری اولویت دارد.

چرا طلای دیجیتال؟

با تغییر میانگین سنی سرمایه گذاران، نحوه سرمایه گذاری آنها نیز تغییر می کند. به لطف اهالی دنیای دیجیتال که می خواهند تنها با کلیک یک دکمه همه کاری انجام دهند، به زودی راه های سنتی سرمایه گذاری منسوخ می شوند. علاوه بر راحتی، داشتن طلای فیزیکی با خطرات امنیتی و هزینه های اضافی همراه است. مالک باید گاوصندوق های قابل اعتماد طلا را در بانک ها و سایر موسسات مالی پیدا کند که معمولا، همیشه از قیمت بالایی برخوردار هستند.

گزینه دیگر زندگی با ترس دائمی از امنیت طلای ذخیره شده در خانه است. طلای دیجیتال این نگرانی ها را برطرف می کند و همچنین هزینه های کمیسیون مربوط به طلای فیزیکی خریداری شده از فروشندگان را حذف می کند. اگر به دلایل بیشتری نیاز دارید، دلیل بزرگی وجود دارد- ایجاد هزینه! برای هر قطعه از جواهرات طلا هزینه های سنگین پرداخت می کنید، در حالی که برای طلای دیجیتال، هزینه ای پرداخت نمی شود!

اصالت و خلوص طلای فیزیکی نیز سوال برانگیز است، در حالی که طلای دیجیتال MMTC-PAMP دارای درجه خلوص 99.999٪ است و در نتیجه بالاترین بازده را دارد. معامله یا نقد کردن طلای دیجیتال نیز آسان تر است، که در مواقع اضطراری، فورا به پول تبدیل می شود – چیزی که افراد تازه کار بدون شک باید روی آن حساب می کنند.

یک سرمایه گذار هوشمند باید محتاط و در عین حال، انعطاف پذیر باشد و این رویکرد را در زمان سرمایه گذاری حفظ کند. مجموعه دارایی های متنوعی با وفاداری مداوم به طلا به عنوان درصدی از کل می تواند  به بازدهی خارق العاده بلند مدت منجرشود که از نقطه نظر سرمایه گذار، موجب تقویت و گسترش  تجارت و ایجاد ثبات مالی می شود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x