Menu

چشم انداز هفتگی فارکس در 28 دسامبر تا 1 ژانویه- نتایج مذاکرات برگزیت و بسته تشویقی ایالات متحده مایه خوشحالی در تعطیلات کریسمس شد

با نزدیک شدن به پایان سال 2020، و به توافق رسیدن اتحادیه اروپا با انگلیس در مذاکرات برگزیت، و تصویب بسته تشویقی در کنگره آمریکا، جنب و جوشی در بازارها به وجود آمد. در هفته آتی که مقارن با تعطیلات کریسمس است، رویدادهای چندانی نخواهیم داشت، و بازارهای ارز احتمالاً آرام خواهند بود، چون سرمایه گذاران و تریدرها چشم به سال نو میلادی دوخته اند.

مذاکرات به پایان رسید، اما در نهایت، اتحادیه اروپا و انگلیس بالاخره در روز پنجشنبه، درست قبل از خروج انگلیس از اتحادیه در 31 دسامبر، به توافق رسیدند. این نگرانی وجود داشت که توافقی حاصل نشود، که در اوایل هفته، همین نگرانی باعث کاهش ارزش پوند شد. تولید ناخالص داخلی نهایی انگلیس برای سه ماهه دوم، از 15.5٪ به 16.0٪ افزایش یافت. این افزایش بازگشتی سریع نسبت به میزان 19.8-% در سه ماهه دوم بود.

در کانادا، تولید ناخالص داخلی پس از رسیدن 6.5٪ در ماه ژوئن، روند کندی داشته و در ماه اکتبر تنها 0.4٪ رشد داشته است. این برآورد کمی بالاتر از تخمین 0.3٪ بود. آیا اقتصاد کانادا از رونق افتاده است؟

در ایالات متحده، کنگره بسته تشویقی قابل توجهی را تصویب کرد، اما ترامپ چوب لای چرخ این روند گذاشته و می گوید که این لایحه را وتو می کند، مگر اینکه  پرداخت های تشویقی، به طور قابل توجهی، افزایش یابد.

تولید ناخالص داخلی نهایی ایالات متحده برای سه ماهه سوم، از33.1٪ به 33.4٪ افزایش یافت. با وجود این افزایش، اقتصاد ایالات متحده پایین تر از سطوح آن در دوران قبل از شیوع کرونا باقی ماند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021