چشم انداز هفتگی فارکس 29 مارس تا 2 آوریل- صعود اعداد در ایالات متحده همراه با رویکردهای سهل گیرانه فدرال رزرو

فدرال رزرو بار دیگر بر موضع سهل گیرانه خود تأکید کرد، اما ایالات متحده همچنان هفته خوبی را پشت سر گذاشت، چون بازدهی ایالات متحده همچنان بالا است.

بالا بودن شاخص های مدیران خرید (PMI) در آلمان، فرانسه و منطقه یورو نشان می دهد که بخش تولید این منطقه همچنان یک نقطه قوت است. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید آلمان برآورد بالای 66.6 را به دست آورد، در حالی که در گذشته، 60.4 بود.

در انگلیس، رشد دستمزد از 4.7٪ به 4.8٪ افزایش یافت، اما مطالبات بیکاری، با رشد زیاد 86.6 هزار، به طور غیرمنتظره ای افزایش یافت، در حالی که پیش بینی مربوط به آن 9.0 هزار بود. تورم نیز ناامید کننده بود، و شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) از 0.7٪ به 0.4٪ کاهش یافت. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید و خدمات حاکی از تسریع در رشد است.

در ایالات متحده، پاول، رئیس فدرال رزرو و یلن، وزیر خزانه داری در کنگره حاضر شدند، و هر دو بر موضع سهل گیرانه خود تأکید کردند. یلن در مورد ارائه بسته های تشویقی دیگر صحبت کرد، که به گفته او، با مالیات بالاتر پرداخت خواهد شد. پاول تصدیق کرد که تورم احتمالاً افزایش خواهد یافت، اما موقتی خواهد بود و فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش نخواهد داد.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده برای سه ماهه چهارم سال 2020 از 4.1 به 4.3 درصد افزایش یافت. همچنین، مطالبات بیکاری به 684 هزار کاهش یافت که کمترین میزان در یک سال گذشته است.

  1. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) مقدماتی آلمان: دوشنبه، 13:30. مقیاس اصلی تورم در ماه فوریه، از 0.8% به 0.7% کاهش یافت. پیش بینی می شود که این روند نزولی در ماه مارس، با پیش بینی 0.5%، ادامه یابد.
  2. تولید ناخالص داخلی انگلیس: چهارشنبه، 11:30. اولین برآورد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم، 1.0٪ بود، اما در برآورد دوم، می توان زیان شدیدی را مشاهده کرد که می تواند به نوسان در جفت ارز پوند/دلار آمریکا منجر شود.
  3. گزارش تورم منطقه یورو: چهارشنبه، 14:30. تورم مربوط به کالاهای کلی منطقه یورو در ماه ژانویه، 0.9٪ بدون تغییر ماند. شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کالاهای غیرخوراکی اُفت کرد و از 1.4٪ به 1.1٪ کاهش یافت.
  4. گزارش مربوط به اشتغال ایالات متحده: جمعه، 18:00. ایالات متحده داده های مهم مربوط به اشتغال را منتشر می کند، که می تواند تأثیر زیادی بر دلار آمریکا داشته باشد. با پیش بینی 633 هزار، اتفاق نظر خیابانی حاکی از اشتغال غیرکشاورزی (NFP) بالا است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021