Menu

چشم انداز هفتگی فارکس 3 تا 10 مه 2021- سیاست گذاری بانک انگلیس، آمار بالای اشتغال غیرکشاورزی ایالات متحده

با وجود شاخص های امیدوارکننده ایالات متحده، لحن کمیته فدرال بازار باز (FOMC) همچنان سهل گیرانه باقی مانده است. اقتصاد انگلیس به تدریج در حال رونق گرفتن است، اما منطقه یورو هنوز هم با مشکل کُندی روند توزیع واکسن روبرو است.

در ماه آوریل، تورم آلمان برای اولین بار در دو سال گذشته، از سطح 2% فراتر رفت. در منطقه یورو، انتظار می رود که شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه آوریل، از 1.3% به 1.6 درصد افزایش یابد. با تأثیر گشترش بیماری کووید-19 بر روند رشد اقتصادی، تولید ناخالص داخلی آلمان در سه ماهه اول نسبت به سه ماهه قبل، 1.7٪ کاهش یافت.

تولید ناخالص داخلی کانادا از 0.7% در ماه ژانویه، به 0.4٪ در ماه فوریه کاهش داشت.

پس از نشست کمیته فدرال بازار باز (FOMC) که در آن، فدرال رزرو اعلام کرد بحث در مورد كاهش زود است، ارزش دلار آمریکا كاهش یافت. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده 6.4٪ افزایش یافت و پیش بینی 6.1٪ را پشت سر گذاشت. این برآورد قوی نشانه دیگری از روند بهبود اقتصادی ایالات متحده بود.

  1. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید ایالات متحده: دوشنبه، 17:30. با تسریع در روند رشد اقتصادی، بخش تولید همچنان رشد چشمگیری را نشان می دهد. شاخص مدیران خرید (PMI) از 60.8 در ماه فوریه، به 64.7 افزایش یافت و برآورد مربوط به ماه مارس 6 است.
  2. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید انگلیس: سه شنبه، 12:00. بخش تولید همچنان رشد چشمگیری دارد. شاخص مدیران خرید در ماه آوریل، از 58.9 به 60.7 رسید. انتظار می رود برآورد آینده داده های اولیه را تأیید کند.
  3. تصمیم گیری در مورد نرخ های مربوط به بانک انگلیس: پنجشنبه، 15:30. انتظار می رود که بانک انگلیس نرخ نقدی رسمی را در 0.10٪ و خرید دارایی را در 895 میلیارد پوند حفظ کند. به دلیل روند موفقیت آمیز واکسیناسیون، اقتصاد نسبت به جلسه گذشته، که در ماه مارس برگزار شد، عملکرد بسیار بهتری دارد. انتظار نمی رود این بانک در جلسه آینده، نرخ های خود را کاهش دهد، اما اگر سیاست گذاران این حرکت را انجام دهند، ارزش پوند ممکن است به طور قابل توجهی افزایش یابد. انتظار می رود که بانک انگلیس نرخ بهره 0.10٪ را حفظ کند.
  4. گزارش اشتغال ایالات متحده: جمعه، 16:00. برآورد مربوط به اشتغال غیرکشاورزی 975 هزار است و آمار بالای 1 میلیون قطعاً امکان پذیر است. دستمزد رشد چندانی نداشته است و برآورد مربوط به ماه آوریل 0.0٪ است.

یک دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021