چشم انداز هفتگی فارکس 5-9 آوریل 2021- شاخص مدیران خرید خدمات، صورتجلسه فدرال رزرو در صدر اخبار

روند بهبود اقتصادی ایالات متحده همچنان در جریان است، در حالی که منطقه یورو با روند کُند شده واکسیناسیون مواجه شده است.

شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) آلمان از 0.7% در ماه گذشته، به 0.5٪ در ماه مارس کاهش یافت، که مطابق با پیش بینی است. شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو در ماه مارس، تا حدی کاهش یافت. تورم مربوط به کالاها از 1.4% به 1.3% کاهش یافت، در حالی که شاخص قیمت مصرف کننده کالاهای غیرخوراکی از 1.1% به 0.9% سقوط کرد.

بخش تولید همچنان پررونق است، و شاخص مدیران خرید (PMI) با برآورد بالاتر از سطح 50، رشد در سراسر منطقه یورو را نشان می دهد. آلمان با برآورد 66.6 بسیار قدرتمند به نظر می رسید.

تولید ناخالص داخلی انگلیس برای سه ماهه چهارم سال 2020 از برآورد اولیه 1.0٪ به 1.3٪ رسید. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید در ماه مارس به 58.9 افزایش یافت که بهترین عملکرد آن از فوریه 2011 است.

تولید ناخالص داخلی کانادا در ماه ژانویه، از 0.1% به 0.7٪ رسید که بالاتر از تخمین 0.5٪ بود. شاخص قیمت مواد اولیه همچنان بالا است و از 5.7٪ به 6.6٪ افزایش یافته است.

در ایالات متحده، ضریب اطمینان مصرف کننده در ماه مارس، از برآورد اصلاح شده 90.4 به 109.7 افزایش یافت. این بالاترین سود یک ماهه در تقریبا 18 سال گذشته بوده است.

شاخص فروش قریب الوقوع مسکن ایالات متحده دومین کاهش متوالی در ماه مارس را ثبت کرد. کاهش 10.6٪ نسبت به برآورد 3.1-٪ بسیار بیشتر بود. این هفته با انتشار آمار بالای اشتغال غیرکشاورزی به پایان رسید که از 379 هزار به 916 هزار افزایش یافته است و فراتر از تخمین 652 هزار است.

  1. شاخص مدیران خرید خدمات ISM ایالات متحده: دوشنبه، 18:30. بخش خدمات همچنان رشد چشمگیری نشان می دهد. شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه فوریه به 55.3 رسید و انتظار می رود در ماه مارس، به 58.3 برسد.
  2. شاخص مدیران خرید خدمات انگلیس: چهارشنبه، 13:00. شاخص مدیران خرید خدمات برای اولین بار در 5 ماه گذشته، در ماه مارس، رشد کرد و از 49.5 به 56.8 افزایش یافت. برآورد بالای 50 حاکی از رشد است. انتظار می رود که برآورد نهایی تخمین های اولیه را تأیید کند.
  3. صورتجلسه فدرال رزرو: چهارشنبه، 22:30. در این صورتجلسه، جزئیات جلسه سیاست گذاری مربوط به ماه مارس ارائه خواهد شد. سرمایه گذاران با دقت این صورتجلسه را بررسی خواهند داد تا ببینند آیا اعضای فدرال رزرو نگران تورم یا روند بازارهای اوراق قرضه هستند.
  4. شاخص مدیران خرید ساخت و ساز انگلیس: پنجشنبه، 13:00. شاخص مدیران خرید از 49.2 به 53.3 در ماه مارس افزایش یافت. برآورد نهایی باید تخمین های اولیه را تأیید کند.
  5. گزارش مربوط به اشتغال: جمعه، 17:00. پس از افزایش چشمگیر 259.2 هزار شغل جدید در ماه فوریه، پیش بینی می شود ایجاد اشتغال به 90.0 هزار در ماه مارس کاهش یابد. انتظار می رود نرخ بیکاری از 8.2 درصد به 8.0 درصد کاهش یابد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021