کسری پلاتین، پالادیوم و رودیم در سال 2020

  • شرکت جانسون متی (Johnson Matthey) در گزارشی اعلام کرد که بازار 10 میلیون اونسی پالادیوم با کمبود 606،000 اونس مواجه شد؛ این روند کسری بودجه از سال 2015 ادامه داشته است.
  • در همین حال، بازار 1 میلیون اونسی رودیم، تا میزان 84000 اونس کمتر تأمین شد.

نماینده شرکت جانسون متی روز چهارشنبه اعلام کرد که بازار حدود 7 میلیون اونسی پلاتین در سال 2020، با تامین 390،000 اونس، حاکی از دومین کسری سالانه متوالی است.

این شرکت در گزارشی اعلام کرد که بازار 10 میلیون اونسی پالادیوم با کمبود 606000 اونس روبرو شد و این روند کسری از سال 2015 ادامه داشته است.

نماینده این شرکت گفت که  با وجودی که بازار 1 میلیون اونس رودیم با 84000 اونس تأمین شد، دومین کسری متوالی خود را پشت سر گذاشت.

هر سه فلز در مبدل‌های کاتالیزوری نصب شده روی اگزوزهای خودرو برای کاهش گازهای مضر موتور استفاده می شود. شرکت جانسون متی تولید کننده ای پیشرو در زمینه خودکاتالیزرها است.

این شرکت اعلام کرد که ارقام اعلامی آن برای سال 2020 تخمین های اولیه است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021