Bonus and Promotionsواگیری جهانی ویروس کرونا باعث ایجاد مشکلات فراوان برای همه اقشار مردم در همه کشورهای جهان گشته است

واگیری جهانی ویروس کرونا باعث ایجاد مشکلات فراوان برای همه اقشار مردم در همه کشورهای جهان گشته است

بازپرداخت اسپردها
بروکر پی سی ام کمیسیون را پس میدهد

دوستان گرامی – تریدرهای محترم پی سی ام،
همانطور که مستحضر هستید، واگیری جهانی ویروس کرونا باعث ایجاد مشکلات فراوان برای همه اقشار مردم در همه کشورهای جهان گشته است. ما در گروه شرکتهای پی سی ام حفظ سلامت و امنیت همکاران شرکت و حمایت و ارایه بهترین خدمات به مشتریان را همواره در راس دستورات کار خود قرار داده ایم.
در همین راستا مدیریت شرکت در ارتباط مستقیم با همکاران شرکت بوده و از وضعیت زندگی همکاران در خارج از محیط کار در این شرایط استثنایی کسب اطلاع نموده است. خوشبختانه همکاران شرکتهای گروه پی سی ام و خانواده هایشان همگی در سلامت کامل هستند و در هر مورد که نیاز به ایجاد تغییراتی در ساعات کاری و نحوه رفت و آمد همکاران شیفت های مهم کاری وجود داشته، این تصحیحات اعمال شده و تسهیلاتی که نیاز بوده فراهم شده است. همکاران ما در وضعیتی سالم و با حداقل خطر ابتلا به بیماری مشغول ادامه انجام وظایف خود هستند و انتظار هیچگونه وقفه در ارایه خدمات به مشتریان بروکر را نداریم.

از سوی دیگر، بحران ویروس کرونا در جهان به دلایل متفاوت باعث ایجاد تلاطمات بسیار زیاد در قیمتهای کامادیتی ها و سهام و برابری ارز ها گشت و این تلاطمات خارج از حدود عادی به اشکال مختلف باعث ناراحتی تریدرها شده است. یکی از مهمترین این موارد بیشتر شدن اسپرد ها است که از کنترل بروکر نیز خارج است. این در حالی است که حجم معاملات تریدرها افزایش یافته است. دو دلیل عمده برای این موضوع وجود دارد. یکی اینکه تریدرها این تلاطمات را فرصتی برای گرفتن سود های استثنایی می بینند و دیگری وضعیت قرنطینه است که وقت بیشتری برای معاملات فراهم آورده است.

به همین علت مدیریت بروکر تصمیم گرفته تا اطلاع بعدی، بین بیست و پنج تا پنجاه درصد از سود بروکر روی هر معامله را به صورت نقد، قابل برداشت و بلافاصله پس از بسته شدن پوزیشن به حساب تریدرهای خود برگرداند. سود بروکر میتواند در بعضی از حسابها به شکل کمیسون و در بعضی دیگر از حسابها به شکل یک اسپرد افزوده شده بر اسپرد بازار باشد. به عنوان مثال اگر شما در یک حساب زیرو اسپرد معامله میکنید و به ازای هر لات پوزیشن که بسته میشود ده دلار کمیسیون می پردازید، هر بار که یک پوزیشن یک لاتی را ببندید بین دو و نیم تا پنج دلار (بسته به سیمبل) به صورت نقد و قابل برداشت به حساب شما اضافه خواهیم کرد. اگر در حسابی معامله میکنید که سود بروکر در اسپرد لحاظ شده محاسبه کمی پیچیده تر است. به عنوان مثال اگر اسپرد یک سیمبل دو پیپ است و اسپرد بازار یک پیپ، پس بروکر یک پیپ به عنوان کمیسیون خود به اسپرد اضافه کرده. حال فرض کنید ارزش دلاری یک پیپ آن سیمبل معادل ده دلار باشد. در این صورت هر بار که یک لات پوزیشن روی این سیمبل را ببندید فورا بین دو و نیم تا پنج دلار (بسته به سیمبل) پول نقدر قابل برداشت به حساب شما واریز خواهد شد.

تنها شرط لازم برای اینکه از این هدیه بهره مند شوید یک دیپوزیت جدید با مبلغ حداقل صد دلار (از این تاریخ به بعد) است. این هدیه را از بروکر پی سی ام بپذیرید و ما امیدواریم به این شکل به تریدرهای عزیز خود در این شرایط متلاطم بازار کمک کرده باشیم.

خواهشمندیم اطلاع داشته باشید که بازپرداخت نقدی پیشنهادی درمورد معاملات شما باتوجه به افزایش اسپردها، برای آن دسته از معامله گرانی است که یک واریزی جدید به مبلغ 100دلار در حساب های خود انجام دهند. درصورتیکه یک حساب، پول را برای سپرده گذاری دوباره با هدف قانونی کردن این پیشنهاد( بازپرداخت نقدی) برداشت کند، PCM قانونا حق لغو پیشنهاد بازپرداخت نقدی و برگشت تمامی پرداخت بازپرداخت های نقدی را برای خود محفوظ میداند و هرگونه اقدام مناسبی بنا بر صلاحدید بروکر انجام می دهد.
علاوه بر این، « قوانین کلی» ما که از سوی PCM به تمامی بونوس ها و آفرهای تبلیغی پیوست شده است، همیشه اجرایی می باشد که این بازپرداخت نقدی نیز از این قوانین مستثنی نیست.

همچنین اگر دوستی را میشناسید که در بروکر دیگری حساب دارد، به ایشان اطلاع دهید که چنین هدیه ای برای مدتی محدود توسط پی سی ام به تریدرها داده میشود. اگر دوست شما حساب خود را به پی سی ام منتقل کرد، روی هر لات معامله دوست شما، معادل مبلغ هدیه ای که طبق محاسبات بالا به حساب دوست شما واریز میکنیم به حساب شما هم واریز خواهیم کرد. یعنی اگر دوست شما حساب خود را به پی سی ام منتقل کرده و روی بستن یک پوزیشن پنج دلار به حسابش واریز شد، همان لحظه پنج دلار هم به حساب شما واریز خواهد شد. اگر دوست شما دویست دلار هدیه معاملاتی در طول یک ماه دریافت کند، همین مبلغ نیز به حساب شما پول نقد و قابل برداشت به شما اضافه خواهد شد. جهت دریافت هدیه از معاملات حساب دوستانی که از بروکرهای دیگر به ما معرفی میکنید لازم است از طریق تیکت در کابین خود اقدام کرده و مستنداتی که نشان دهد دوستتان به تشویق شما حساب خود را منتقل کرده است برای ما ارسال فرمایید.

با آرزوی سلامتی و موفقیت همه شما عزیزان،
مدیریت بروکر پی سی ام

 1. اين بونوس ممكن است بعنوان بخشي از فعاليت تبليغاتي توسط پي سي ام بروكرز به معامله گراني كه حساب واقعي فعال نزد اين كارگزاري افتتاح كنند ارايه شود.
 2. اين بونوس صرفا در دسترس معامله گراني قرار دارد كه بطور مشخص بعنوان بخشي از اين برنامه تبليغي تماس برقرار كرده باشند. لطفا توجه داشته باشيد كه مجاز به تغيير و جابجايي بين برنامه هاي مختلف بونوس نمي باشيد.
 3. پي سي ام بروكرز، بنابر صلاحدئيد خود، حق عدم پذيرش هركدام از شركت كنندگان در طرح بونوس را بدون نياز به هيچگونه توضيحي درباره دلايل محفوظ مي دارد و علاوه بر اين حق سلب صلاحيت هر كدام از شركت كنندگان در برنامه بونوس كه مداخله و تحريف نمايد يا تلاش براي انجام مداخله و تحريف در اجراي برنامه بونوس كند را محفوظ مي دارد.
 4. برنامه بونوس تنها براي دوره زماني محدودي اجرا خواهد شد.
 5. پي سي ام بروكرز حق تغيير، اصلاح يا قطع برنامه بونوس، يا هر جنبه اي از آن را در هر زمان و بدون هيچگونه اطلاع قبلي براي خود محفوظ مي دارد. توصيه مي شود كه شركت كنندگان در برنامه بونوس درباره اين شرايط و ضوابط بطور منظم در وبسايت پي سي ام بروكرز بطور منظم به گرفتن مشورت بگذارند. لطفا توجه فرماييد كه شركت در برنامه بونوس شامل پذيرش و توافق جهت رعايت هرگونه تغيير، اصلاح و يا جابجايي مي شود.
 6. شركت در برنامه بونوس مشمول پذيرش اين شرايط و ضوابط و شرايط و سياستهاي مطرح شده توسط پي سي ام بروكرز مي باشد.
 7. به منظور تعيين صلاحيت براي برنامه بونوس، معامله گران مجاز بايستي اطلاعات صحيح، دقيق، حال حاضر و كامل را به پي سي ام بروكرز، از جمله نام و نام خانوادگي، برابر با آنچه در مدارك شناسايي آنها آمده است، همچنين يك آدرس ايميل فعال و يك تلفن تماس معتبر ارايه دهند و تمام مدارك قانوني خود را با كيفيت بالا، شفاف و واضح در كابين تريدر آپلود نمايند. معامله گران مجاز شناخته شده بايد توافق نمايند كه هويت هيچ فرد يا شخصيت حقيقي را جعل ننمايند، هيچگونه وابستگي و تعلق به فرد ، شخصيت حقيقي يا انجمن ديگري نداشته باشند، سربرگ غلط بكار نبرند يا به روش هاي ديگر شخصيت حقيقي خود را با هر هدفي پنهان ننمايند. در ارتباط با افشاي اطلاعات ارايه شده طي فرآيند ثبت نام و مطابق با سياست حفظ حريم خصوصي پي سي ام بروكرز، اين شركت با تمام اطلاعاتي كه به اين كارگزاري سپرده شده است با دقت و احتياط برخورد خواهد نمود.
 8. تنها افرادي كه بتوانند بطور قانوني قراردادهاي لازم الاجرا را تحت قانون قابل اجرا و مناسب در كشور محل سكونت خودشان شكل بدهند مي توانند در برنامه بونوس شركت كنند. بدون محدود نمودن موارد فوق، شركت در برنامه بونوس براي افراد زير 18 ساال بعبارت ديگر زير سن قانوني در در كشور محل سكونتشان مجاز نمي باشد.
 9. خواهشمند است توجه فرماييد كه ممكن است 72 ساعت براي افزوده شدن هرگونه بونوس به حساب يك معامله گر مجاز كه حائز تمامي شرايط مطروحه در اين ليست مي باشد بطول بيانجامد.
 10. بونوس اعمال شده به حسابهاي فعال معاملاتي معامله گران مجاز شناخته شده مطابق با قوانين تنظيمي در اينجا نمي تواند بين حسابهاي معاملاتي فعال نزد پي سي ام بروكرز جابجا شود.
 11. پي سي ام بروكرز حق عدم پذيرش تقاضاي بونوس از سوي معامله گر را بدون توضيح ارايه هيچ دليل و اطلاع قبلي محفظ مي دارد. پي سي ام بروكرز مسئول هيچگونه عواقبي كه شامل لغو بونوس اما محدود به بسته شدن سفارش بواسطه استاپ اوت (Stop Out) نباشد نيست.
 12. در صورتي كه يك شركت كننده در برنامه بونوس به هر دليلي سلب صلاحيت شود، پي سي ام بروكرز حق بستن تمامي حسابهاي، لغو تمامي سفارهاي ثبت شده و باطل نمودن تمامي سودهاي بدست آمده توسط اين شركت كننده را براي خود محفوظ مي دارد. هرگونه مناقشه يا وضعيتي كه در بين اين شرايط و ضوابط لحاظ نشده باشد توسط مديريت پي سي ام بروكرز با فرض اجراي عادلانه ترين روش ممكن حل و فصل خواهد شد. اين تصميم براي تمامي شركت كنندگان نهايي و يا الزام آور خواهد بود. هيچ فردي اجازه ورود به اين موضوع را نخواهد داشت.
 13. در صورتي كه قرار باشد هر كدام از اين شرايط و ضوابط به زباني غير از انگليسي ترجمه شود، پس در مواردي كه ناسازگاري و تناقضي مشاهده شود قوانين موجود در نسخه انگليسي زبان مرجع اجراي صحيح آن خواهد بود.
 14. در صورتي كه مبلغ واريز شده پيش از مجاز شدن براي بونوس و در حال معامله تبديل به زيان شود، پس درصد مربوطه از بونوس بر همين اساس كسر خواهد شد. در صورتي كه كل مبلغ واريز شده به صفر برسد پس كل بونوس اعطا شده به اين حساب حذف خواهد شد. شما نمي توانيد صرفا با مبلغ بونوس معامله كنيد.
 15. معامله گران حال حاضر نمي توانند حسابهاي قبلي خود را بسته و صرفا براي سود بردن از بونوس حسابهاي معاملاتي جديد افتتاح كنند.