پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

گزارش روزانه جفت ارز یورو/ دلار آمریکا 15 جولای 2021

تولید صنعتی منطقه یورو در مقایسه با 0.2% کاهش،  با افزایش سالانه 20.5٪ از 39.4٪، در ماه مه 1.0٪ کاهش یافته است.

قیمت تولیدکننده ایالات متحده در ماه ژوئن 1.0٪ بالاتر از انتظارات بازار افزایش یافت، در حالی که نسبت به سال گذشته افزایش یافت و از 6.6٪ به 7.3٪ رسید. قیمت های اساسی از 4.8٪ و بالاتر از انتظارات 5.1٪، به میزان 5.6٪ در طول سال افزایش یافت.

در اظهاراتی از پیش آماده شده، پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که انتظار می رود با کاهش بحران مراقبت های بهداشتی، افزایش شدید فرصت های شغلی در ماه های آینده ادامه یابد.

او افزود، با این وجود، تا زمان کامل شدن روند بهبود، حمایت از سیاست پولی همچنان ادامه خواهد یافت و دوباره تأکید کرد که بازار کار هنوز از سرعت مورد نیاز برای شروع کاهش خرید اوراق قرضه برخوردار نیست. در چند هفته آینده، بحث بیشتری درباره سیاست انجام خواهد شد.

به گفته پاول، انتظار می رود تورم در ماه های آینده قبل از کاهش همچنان بالا بماند، اگرچه او اذعان کرد که سطح بالایی از عدم اطمینان در مورد تحولات وجود دارد. او همچنین تأکید کرد که بانک مرکزی قبل از تصمیم گیری برای ایجاد تغییر در سیاست بانک مرکزی، اخطار قبلی ارائه دهد.

لحن كلی این بیانیه نسبتاً سهل گیرانه بود، و پاول اطمینان داده بود كه هیچ اقدام زودهنگامی برای تشدید سیاست صورت نخواهد گرفت و  با پیشروی یورو به سطح 1.1830، ارزش دلار آمریكا پایین می آید. در حالی که یورو در حوالی 1.1830 معامله می شد، واحد پول ایالات متحده در مقابل فروش بیشتر مقاومت کرد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x