گزارش روزانه جفت ارز یورو/ دلار آمریکا

بر اساس گزارشاتی که مبنی بر آن، ایتالیا پیش بینی تولید ناخالص داخلی خود را با کاهش رشد از 6.0 درصد به 4.1 درصد در سال 2021، تنزل داده است، ضریب اطمینان کلی در چشم انداز منطقه یورو طی روز دوشنبه ضعیف باقی مانده است. در پی اظهار نظر نخست وزیر فرانسه مبنی بر اینکه در این مرحله، برنامه ای برای تغییر محدودیت ها در فروشگاه ها و مشاغل وجود ندارد، محدودیت ها همچنان پابرجا است. با این وجود، با منفی ماندن رویکرد، یورو نتوانست افزایش چشمگیری داشته باشد. این احتمال نیز وجود داشت که منطقه یورو نسبت به ایالات متحده عملکرد قابل ملاحظه ای نداشته باشد و با کاهش نرخ یورو، اسپردهای بازده منفی باقی بماند.

دِ كوس، عضو شورای بانک مرکزی اروپا، اظهار داشت كه حفظ یک سیاست پولی سازگار بسیار حیاتی است. در هفته گذشته، داده های بانک مرکزی اروپا کاهش خرید اوراق قرضه را از 21.05 میلیارد یورو به 18.95 میلیارد یوروثبت کرده است، اما از آن جا که بانک نرخ خرید سریعتر را برای کمک به پایین نگه داشتن بازده حفظ کرد، این رقم بالاتر از دو هفته پیش بود.

در حالی که رشد زیادی در سفارشات وجود داشت و فشارهای تورمی افزایش یافت، شاخص تولید دالاس ایالات متحده از 17.2 به 28.9 صعود کرد که بسیار بالاتر از پیش بینی های عموم بود. این احتمال وجود داشت که در روز جمعه، اشتغال ارقام بالایی را ثبت کند که ضریب اطمینان را افزایش دهد.

بازارها نسبت به تنظیم موقعیت پایان ماه در 36 ساعت آینده محتاط خواهند ماند، اگرچه هیچ نشانه ای مبنی بر وقوع تغییرات مهم ارزی وجود ندارد.

با تحت فشار ماندن یورو در حدود 1.1760، با وجود رشد خالص محدود برای ارزهای وابسته به کالا، روز سه شنبه، دلار به بالاترین سطح در چهار ماه گذشته رسید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021