گزارش روزانه فارکس 5 ژانویه 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • عدم تغییر ارزش معاملات آتی سهام ایالات متحده با افزایش موارد ابتلا به کووید-19
  • برگزاری دور دوم انتخابات سنای جورجیا
  • اجرای دور سوم محدودیت ها در انگلیس

اخبار بازار

  • معاملات آتی سهام ایالات متحده بدون تغییر باقی ماند، با نگرانی بازار در مورد تأثیر افزایش موارد ابتلا به کووید-19 و عدم اطمینان در مورد دور دوم انتخابات سنا در جورجیا، که امکان دارد تأثیر زیادی بر توانایی رئیس جمهور منتخب، جو بایدن، در اجرای سیاست های اقتصادی ترجیحی خود داشته باشد ( رویترز)
  • در فارکس، جفت ارز GBPUSD دیروز در محدوده قابل توجهی معامله شد. این جفت ارز به خاطر اعمال محدودیت های بیشتر در انگلیس، بیش از c.1.0٪ سقوط کرد و به کمتر از  1.3550 کاهش یافت. پیش از برگزاری دور دوم انتخابات مجلس سنا در جورجیا، شاخص نرخ لحظه ای دلار بلومبرگ 0.2% سقوط کرد. با انتشار اخباری مبنی بر از سرگیری پروازهای بین المللی یک شرکت هواپیمایی استرالیا از ماه ژوئیه، نرخ AUD در برابر دلار افزایش یافت (بلومبرگ)
  • هم رئیس جمهور منتخب، بایدن، و هم ترامپ، دیروز قبل از انتخابات حساس دور دوم سنا در جورجیا، تجمع هایی را برگزار کردند. رئیس جمهور منتخب، بایدن، اظهار داشت که یک کنگره دموکراتیک بسته های تشویقی بیشتری را به خاطر همه گیری بیماری تصویب می کند، در حالی که رئیس جمهور همچنان ادعا می کند که تقلب در رای گیری در جورجیا باعث شکست او در انتخابات ریاست جمهوری شده است (بلومبرگ)
  • برای جلوگیری از افزایش بیش از حد موارد ابتلا به بیماری کووید-19، دور سوم محدودیت ها در سراسر انگلیس اجرا شده است. این محدودیت ها اکنون شامل تعطیلی مدارس و دستور ماندن در خانه خواهد بود. بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس، در نطقی خطاب به مردم اظهار داشت اگر 13.9 میلیون شهروندی که بیشتر در معرض خطر قرار دارند، تا اواسط ماه فوریه واکسینه شوند، احتمالاً محدودیت ها کاهش می یابد (بلومبرگ)

گونه جدید ویروس کووید-19 که اولین بار، در انگلستان شناسایی شد، در ایالت نیویورک نیز مشاهده شده است. علاوه بر این، در پاسخ به تلاش مقامات برای تغییر زمان و دوز واکسن، سازمان غذا و داروی ایالات متحده اصرار داشت که واکسن ها را براساس نحوه تایید انها توسط آژانس تزریق شوند (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود

  • امروز- نشست شورای همکاری خلیج فارس
  • ·       12:30- E19 M3 (تحقیقات بارکلیز: 10.7% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 10.6% نسبت به سال گذشته)
  • ·       18:30- شاخص تولید موسسه مدیریت فروش (ISM) ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 55.7/ اتفاق نظر: 56.7)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021