Menu

گزارش روزانه فارکس 6 ژانویه 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • کاهش ارزش سهام آسیا با شمارش آرای انتخابات سرنوشت ساز سنای جورجیا
 • افزایش ارزش جفت ارز GBPUSD با تضعیف USD و اعلام حمایت وزیر دارایی انگلیس
 • افزایش قیمت نفت با کاهش عرضه اوپک+

اخبار بازار

 • با شمارش آرای انتخابات سرنوشت ساز سنای آمریکا در جورجیا، و روند متفاوت تغییرات ارزش معاملات آتی سهام ایالات متحده، سهام آسیا با قیمت بسیار کمتری معامله شدند. سرمایه گذاران امیدوار هستند که با پیروزی دموکرات ها در هر دو رقابت، کنترل سنا را در اختیار بگیرند. همراه با اکثریت قریب به اتفاق آنها در مجلس نمایندگان، پیروزی کنگره در انتخابات ریاست جمهوری، سنا و مجلس نمایندگان،می تواند بسته های تشویقی بیشتری را به همراه داشته باشد و زمینه را برای  جو بایدن، رئیس جمهور منتخب، فراهم کند تا مقررات مربوط به شرکت‌های بزرگتر و مالیات‌های بالاتر را تصویب کند (رویترز)
 • گفته می شود که رافائل وارنوک، از حزب دموکرات، با کسب 98٪ آرا، سناتور جمهوری خواه فعلی را شکست داد. هنوز بسیار زود است که در مورد رقابت دیگر اظهارنظر کنیم (بلومبرگ)
 • ارزش GBPUSD دیروز عمدتا به خاطر کهش ارزش USD، بالاتر رفت. ارزش معاملات این جفت ارز از حدود 1.3575 آغاز شد و در پایان روز، به حدود 1.3620 رسید. امروز صبح، ارزش این جفت ارز افزایش یافت و به بالاتر از 1.3650 صعود کرد. ریشی سوناک، وزیر دارایی انگلیس، بسته جدیدی از کمک های اقتصادی به ارزش 4.6 میلیارد پوند را برای کمک به نگه داشتن افراد در مشاغل و شرکت ها اعلام کرد.
 • اعمال محدودیت های جدید در انگلیس امروز پس از تصویب در ساعات اولیه صبح رسماً آغاز می شود. دیروز با ابتلای بیش از 60 هزار نفر دیگر به بیماری کووید در انگلیس،  رکورد دیگری ثبت شد. تخمین زده می شود که از هر 50 نفر، یک نفر در انگلیس به ویروس مبتلا شده باشد – این میزان در لندن، از هر 30 نفر، یک نفر می باشد.

پس از توافق عربستان سعودی برای کاهش تولید بیش از حد انتظار در نشست با سایر تولیدکنندگان، نفت برنت بیش از 5 درصد افزایش یافت، که بالاترین میزان از ماه فوریه 2020 است. آنها به عنوان بخشی از توافق برای ترغیب سایر تولیدکنندگان در گروه OPEC + برای ثابت نگه داشتن میزان تولید، برای کاهش1 میلیون بشکه دیگر در روز توافق کنند (رویترز)

آن چه امروز شاهد خواهید بود

 • 12:30- شاخص مدیران خرید خدمات نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز: 47.3، اتفاق نظر: 47.3)
 • ·       12:30- شاخص مدیران خرید ترکیبی نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز: 49.8، اتفاق نظر: 49.8)
 • ·       13:00- شاخص مدیران خرید خدمات نهایی انگلیس (تحقیقات بارکلیز: 49.9، اتفاق نظر: 49.9)
 • ·       13:00- شاخص مدیران خرید ترکیبی نهایی انگلیس (تحقیقات بارکلیز: 50.7، اتفاق نظر: 50.7)
 • ·       18:30- سفارشات کارخانه ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 1.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، اتفاق نظر: 0.7% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       22:30- صورتجلسه کمیته فدرال بازار باز ایالات متحده

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021