گزارش روزانه فلزات پایه 5 ژانویه 2021

امروز، پس از برگزاری انتخابات جورجیا، که نتایج آن احتمالا فردا منتشر می شود، سهام ایالات متحده دچار نوسان شد. تولیدات ایالات متحده در ماه دسامبر، با بالاترین سرعت در بیش از دو سال گذشته افزایش یافت و این امر با حمایت از قوی ترین رشد در تولید از سال 2011 صورت گرفت. دلار تضعیف شد و بازدهی 10 ساله خزانه داری آمریکا به بالاتر از 0.9582٪ رسید. ارزش سهام چین به روند صعودی خود ادامه داد، و با گذشتن از بالاترین سطح 5 ساله، از یکی از بدترین سقوط های خود رهایی یافت. در جای دیگر، اروپا در حال مذاکره با شرکت فایزر است تا میزان عرضه واکسن کووید-19 را برای مناطقی که همچنان شاهد افزایش میزان ابتلا است را تا دو برابر افزایش دهد.

افزایش ریسک پذیری در میان فلزات بورس فلزات لندن (LME) روز پررونق دیگری را حاصل کرد. قیمت آلومینیوم به خوبی حمایت شد، و به سطح مقاومت 2،050 دلار در هر تن رسید و در 2،040.50 دلار در هر تن بسته شد؛ اختلاف قیمت نقدی نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده افزایش یافته و به 4.00- دلار در هر تن رسید. با این حال، آلومینیم در بورس معاملات آتی شانگای در طول روز کاهش یافت و با 15،455 یوآن چین در تن بسته شد. نیکل قبل از بسته شدن در 17،682 دلار در هر تن، از سطح مقاومت 17،600 دلار در هر تن فراتر رفت. مس بیشترین رشد را داشت و به 8000 دلار در هر تن رسید و در 8002 دلار در هر تن بسته شد. قیمت سرب امروز بالاتر بود و با 2081 دلار در هر تن بسته شد. قیمت روی در نیمه دوم روز در وضعیت مناسبی قرار داشت و تا 2830 دلار در هر تن بالا رفت و با اندکی کاهش، در 2،813 دلار در هر تن بسته شد.

معاملات آتی نفت امروز پیشرفت کرد، چون به نظر می رسد اوپک + به توافق در مورد طرحی در مورد میزان تولید نفت نزدیک شده است. در زمان نگارش این گزارش، نفت وست تگزاس و برنت، به ترتیب، با 49.81 و 53.12 دلار در هر بشکه معامله می شوند.

فلزات گرانبها در وضعیت مناسبی قرار داشتند و قیمت طلا و نقره، به ترتیب تا 1848.51 و 27.43 دلار در هر اونس افزایش یافت.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021