Menu

گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 30 آوریل 2021

دیروز، با انتشار اطلاعات مثبت اقتصادی، ارزش سهام ایالات متحده افزایش یافت. مطابق انتظارات بازار، تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه ماهه اول سال 2021 با نرخ سالانه 6.5٪ رشد کرد.

 

با بازگشت تعداد بیشتری از افراد به سر کار، مطالبات بیکاری ایالات متحده در هفته منتهی به 24 آوریل، با 13،000 کاهش به 553،000 رسید.

 

شاخص فروش مسکن در ایالات متحده، با عرضه کم، کمتر از پیش بینی ماه مارس افزایش یافت، که شاخص دیگری است که به کمبود املاک موجود اشاره دارد.

 

بدون در نظر گرفتن داده های مثبت اخیر، پاول نگرانی در مورد افزایش قیمت را رد کرد، که نشان می دهد اقتصاد همچنان روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد.

 

دلار دوباره صعود کرد و بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده با افزایش 1.67 درصدی روبرو شد. در همین حال، در اتحادیه اروپا، بانک مرکزی اروپا هشدار داد که با وجود برخی از داده های مثبت در ماه های اخیر، اقتصاد به زمان بیشتری تا بهبود کامل نیاز دارد.

 

دیروز، فعالیت در بورس فلزات لندن (LME) روند متفاوتی داشت، و سرب و آلومینیوم با قیمت بالاتری بسته شدند.

 

نیکل در نیمه دوم روز در موضع فروش متوسطی قرار گرفت و سطح حمایت 17200 دلار در هر تن را تجربه کرد و با 17257 دلار در هر تن بسته شد.

 

در حالی که معادن تلاش می کنند تا تقاضای فزاینده برای فلزات را تأمین کنند، مس به روند صعودی خود ادامه داد و پیش از بسته شدن با قیمت پایین 9،885 دلار در هر تن، تا 10000 دلار در هر تن صعود کرد که بالاترین سطح از سال 2011 است.

 

آلومینیوم قبل از بسته شدن با قیمت پایین تر 2417 دلار در هر تن، به سطح بالاتر 2433 دلار در هر تن رسید. اختلاف قیمت نقدی این فلز نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده تا 4.25 دلار در هر تن افزایش یافت.

 

قیمت سرب در طول روز بالاتر بود و با 2،116.50 دلار در هر تن بسته شد. قلع نوسان اندکی داشت و با 28،475 دلار در هر تن بسته شد.

 

با حمایت ضریب اطمینان تقاضا از افزایش قیمت، ارزش معاملات آتی نفت به بالاترین سطح در شش هفته گذشته صعود کرد. بهای نفت وست تگزاس و برنت، به ترتیب، تا 64.65 و 68.18 دلار در هر بشکه افزایش یافت.

 

فلزات گرانبها در وضعیت نامطلوبی قرار داشتند و طلا و نقره، به ترتیب به 1768.74 و 25.94 دلار در هر اونس رسیدند.

3 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021