Menu

گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 4 مه 2021

با نگرانی سرمایه گذاران در مورد موج تازه ای از نتایج سود شرکت ها، ارزش سهام ایالات متحده در روز جمعه کاهش یافت، و از بالاترین حد خود سقوط کرد. با کمک لوایح ارائه شده برای جبران خسارت های ناشی از گسترش بیماری، درآمد شخصی ایالات متحده در ماه مارس به بالاترین سطح از مارس 1946 رسیده است.

در همین حال، شاخص هزینه مصرف شخصی (PCE) در ماه مارس به 2.3٪ نسبت به سال گذشته رسید که بیشترین میزان از سال 2018 است. شاخص مصرف کننده در ماه آوریل باز هم افزایش یافت.

ارزش دلار پایین آمد و بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا به 1.62 درصد کاهش یافت. در اروپا، با ادامه اجرای محدودیت های کرونایی در بیشتر اقتصادهای مطرح اروپا، شاخص های اقتصادی با 0.6% سقوط در سه ماهه اول سال 2021، رکود قابل توجهی را تجربه می کنند.

فعالیت در بورس فلزات لندن (LME) روند متفاوتی طی کرد، و فقط نیکل و سرب با قیمت بالاتری بسته شدند.

مس در موضع فروش شدید قرار داشت، سطح حمایت 9800 دلار در هر تن را تجربه کرد و با 9،825 دلار در هر تن بسته شد.

قیمت آلومینیوم در نیمه دوم روز پایین آمد و با قیمت پایین تر 2،397 دلار در هر تن بسته شد.

این هفته، بهای روی پایین آمد و در وضعیتی نامطلوب، با 2،926 دلار در هر تن بسته شد. اختلاف قیمت نقدی روی نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده به 12،75- دلار در هر تن کاهش یافت.

سرب پیش از بسته شدن با قیمت پایین تر 2،152 دلار در هر تن، به سطح مقاومت 2،155 دلار در هر تن رسید.

قیمت نیکل با افزایش روبرو شد و در طول روز، با قیمت بالاتر 17674 دلار در هر تن بسته شد.

ارزش معاملات آتی نفت در راستای بازارهای سهام کاهش یافت و بهای نفت وست تگزاس و برنت با کاهش، به ترتیب، به 63.43 و 67.26 دلار در هر بشکه رسیدند.

بهای فلزات گرانبها نیز پایین تر بودند. قیمت طلا و نقره، به ترتیب، به 1767.42 دلار و 25.90 دلار در هر اونس رسید.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021