گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 6 آوریل 2021

به دنبال اعلام برنامه های بایدن برای تزریق 2.25 تریلیون دلار به زیرساخت ها، ارزش سهام ایالات متحده نوسان داشت. در زمینه ویروس، چون روند واکسیناسیون در ایالات متحده از اهداف فراتر رفته است، بایدن از استراتژی جدیدی رونمایی کرد که در نظر دارد 90 درصد بزرگسالان تا 19 آوریل واکسینه شوند.

در ماه مارس، کارفرمایان خصوصی ایالات متحده بیشترین مشاغل را در شش ماه گذشته اضافه کردند که از علائم تشویقی در بهبود بازار کار بوده است.

بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده برای چهارمین روز متوالی افزایش یافت، در حالی که ارزش دلار اُفت کرد؛ با این حال، یکی از بهترین دوره های سه ماهه را در طول سال گذشته به پایان رساند.

به غیر از روی و آلومینیوم که در طول روز، با قیمت پایین تری بسته شدند، قیمت فلزات در بورس فلزات لندن (LME) امروز در وضعیت مطلوبی قرار داشت.

از قیمت مس به خوبی حمایت شد و مقاومت در سطح 8،850 دلار در هر تن را تجربه کرد و با قیمت پایین تر 8،785.50 دلار در هر تن بسته شد. اختلاف قیمت نقدی نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده تا 2.5 دلار در هر تن افزایش یافت.

در نیمه دوم روز، قیمت های خوبی برای نیکل پیشنهاد داده شد و قبل از این که در زیر 16.068 دلار در هر تن بسته شود، سطح مقاومت 16170 دلار در هر تن را تجربه کرد.

قیمت سرب قبل از بسته شدن در 1،974،50 دلار در هر تن، بالاتر از 1965 دلار در هر تن حمایت شد. آلومینیوم و روی نوسان اندکی داشتند، اما در طول روز، به ترتیب، با قیمت کمتر 2212 دلار و 2،818.50 دلار در هر تن بسته شدند.

در آستانه نشست اوپک + پیرامون سطح تولید در ماه مه، ارزش معاملات آتی نفت کاهش یافت. قیمت نفت ست تگزاس افزایش یافت و به 60.87 دلار در هر بشکه رسید، در حالی که قیمت نفت برنت کاهش یافت و به 63.89 دلار در هر بشکه رسید.

قیمت فلزات گرانبها روندی صعودی طی کردند وطلا و نقره، به ترتیب، به 1،707.50 دلار و 24.32 دلار در هر اونس افزایش یافت.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021