گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 7 آوریل 2021

دیروز، پس از رسیدن به بالاترین رکورد در هفته گذشته، سهام ایالات متحده دچار نوسان شد. فرصت های شغلی ایالات متحده در ماه فوریه به بالاترین سطح در 2 سال گذشته رسید، و صنایع بیشترین آسیب را در طول همه گیری همه گیری بیماری متحمل شدند.

در همین حال، ارائه دهندگان خدمات ایالات متحده در ماه مارس و در ادامه بهبودی کسب و کارها، سریع‌ترین رشد ثبت شده را تجربه کردند.

بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا کاهش یافت و ارزش دلار اُفت کرد. صندوق بین المللی پول پیش بینی های رشد جهانی خود را یک بار دیگر ارتقا داد تا بهبود سریعتر از حد انتظار در سراسر جهان را نشان دهد.

امروز، قیمت فلزات در بورس فلزات لندن (LME) در وضعیت مطلوبی قرار داشت و نیکل مسیر را هموار کرد تا در طول روز، با قیمت بالاتر 16،740 دلار در هر تن بسته شود.

از قیمت آلومینیوم به خوبی حمایت شده و سطح مقاومت 2270 دلار در هر تن را تجربه کرد و با قیمت پایین تر 2 هزار و 268 دلار در هر تن بسته شد.

در نیمه دوم روز، قیمت های خوبی برای مس پیشنهاد شد، و قبل از بسته شدن در زیر 9.047 دلار در هر تن، سطح مقاومت 9505 دلار در هر تن را تجربه کرد. اختلاف قیمت نقدی مس نسبت به قیمت آن در سه ماه آینده 6.75 دلار در هر تن افزایش یافت.

قیمت مس در بورس معاملات آتی شانگهای نیز با بسته شدن در قیمت 672،230 یوآن چین در هر تن، افزایش یافت.

قیمت روی قبل از بسته شدن با قیمت 2،824 دلار در هر تن، بالاتر از 2820 دلار در هر تن حمایت شد.

قیمت سنگ آهن نوسان اندکی داشت، اما در طول روز، با قیمت بالاتر  977 یوآن چین در هر تن بسته شد.

ارزش معاملات آتی نفت صعود کردند، چون امید به رشد زیاد تاثیری بیش از نگرانی های ناشی از گسترش ویروس کرونا داشت. قیمت نفت وست تگزاس و برنت افزایش یافت و به 59.87 دلار و 63.29 دلار در هر بشکه رسید.

قیمت تمام فلزات گرانبها افزایش یافت و طلا و نقره، به ترتیب، به 1744.61 دلار و 25.26 دلار در هر اونس رسید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021