گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 8 آوریل 2021

پیش از برگزاری نشست فدرال رزرو در مورد آخرین سیاست های این نهاد، ارزش سهام ایالات متحده یک بار دیگر نوسان کرد. با افزایش واردات، کسری تجاری ایالات متحده در ماه فوریه به رکورد 71.1 میلیارد دلار افزایش یافت.

بازده 10 ساله خزانه داری به 1.6367٪ کاهش یافت و دلار تا حدی تضعیف شد. در همین حال، در زمینه واکسن، انگلیس توصیه کرد که بهتر است از واکسن آسترازنکا (AstraZeneca) در افراد زیر 30 سال استفاده نشود.

پاول، رئیس فدرال رزرو، امروز درباره اقتصاد جهانی صحبت خواهد کرد.

بار دیگر، رویکردها نسبت به قیمت فلزات در بورس فلزات لندن متفاوت بود. از قیمت سرب با 1970 دلار در هر تن، به خوبی حمایت شد و در پایان روز، این فلز با 1993 دلار و 50 سنت بسته شد. اختلاف قیمت نقدی سرب نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده افزایش یافت و به 5.74- دلار در هر تن رسیده است.

روی قبل از بسته شدن زیر 2832.50 دلار در هر تن، روندی افزایشی طی کرد و سطح مقاومت 2،840 دلار در هر تن را تجربه کرد.

قیمت آلومینیوم پایین تر بود و با 2260 دلار در هر تن بسته شد. مس بیشترین سود را از دست داد و قیمت آن به زیر سطح حمایت کلیدی 8،950 دلار در هر تن رسید و با 8،915.50 دلار در هر تن بسته شد.

قیمت نیکل امروز نیز پایین تر بود و با 16،636 دلار در هر تن بسته شد.

با افزایش میزان عرضه بنزین در ایالات متحده به بالاترین سطح از ماه فوریه، ارزش معاملات آتی نفت کاهش یافت. قیمت نفت وست تگزاس و برنت، به ترتیب، به 58.28 دلار و 61.79 دلار در هر بشکه سقوط کرد.

فلزات گرانبها روند متفاوتی را طی کردند و نقره و طلا، به ترتیب، با 25.19 دلار و 1،741.45 دلار در هر اونس معامله شدند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021