گزارش روزانه قیمت فلزات پایه 9 مارس 2021

با روی آوردن سرمایه گذاران به بازار سهام برای بار دوم، با وجود افزایش بازده خزانه داری، ارزش سهام ایالات متحده دیروز صعود کرد. تصویب لایحه بسته تشویقی 1.9 میلیارد دلاری نیز در این افزایش تأثیر داشته است.

دلار تقویت شد و بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا به 1.6٪ افزایش یافت. در این میان، ژانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، ترس از ایجاد مشکلات تورمی با تصویب لایحه بسته تشویقی را رد کرد و اظهار داشت که تورم از ابتدای شیوع بیماری همه گیر در سطح پایینی آغاز شده است.

در همین حال، با سقوط شاخص CSI 300 در طول روز تا بیش از 4.5 درصد، به خاطر نگرانی در مورد شرایط نقدینگی، سهام چین اصلاح شد. ارزش یوان چین به پایین ترین سطح از پایان ماه دسامبر سقوط کرد.

امروز، فعالیت در بورس فلزات لندن (LME) روند متفاوتی داشت و روی و مس با قیمت بیشتری بسته شدند. آلومینیوم در موضع فروش قرار گرفت و به زیر سطح حمایت اصلی 2180 دلار در هر تن سقوط کرد و با قیمت 2 هزار و 171 دلار در هر تن بسته شد. اختلاف قیمت نقدی آلومینیوم نسبت به قیمت آن در 3 ماه آینده به 9.25- دلار در هر تن افزایش یافت.

قیمت نیکل و سرب پایین تر بود و به ترتیب، با 16،340 دلار و 1،978.50 دلار در هر تن بسته شدند. قلع با بسته شدن با قیمت 24325 دلار در هر تن، بیشترین فروش را داشت.

مس بالاتر از 8900 دلار در هر تن حمایت شد و با 8998 دلار و 50 سنت در هر تن بسته شد. قیمت سنگ آهن کاهش یافت و با 145.50 یوآن چین در هر تن بسته شد.

ارزش معاملات آتی نفت افزایش یافت، و نفت برنت، پیش از سقوط به 68.20 دلار در هر بشکه، برای مدت کوتاهی، با 70 دلار در هر بشکه معامله شد. قیمت نفت وست تگزاس نیز به 65.01 دلار در هر بشکه رسید.

فلزات گرانبها نیز روند متفاوتی را با یکدیگر طی کردند و قیمت طلا و نقره، به ترتیب، به 1680.59 دلار و 25.19 دلار در هر اونس رسید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021