گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 1 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • اجرای دور دیگری از محدودیت های سراسری در فرانسه
 • افزایش 28 درصدی مالیات های سازمانی با اجرای طرح های شغلی بایدن
 • انتشار داده های مربوط به اشتغال ایالات متحده، فردا

اخبار بازار

 • پس از سپری کردن بدترین دوره سه ماهه در یک سال گذشته پس از اجرای برنامه زیرساختی رئیس جمهور بایدن، ارزش سهام آسیا افزایش یافت. شاخص نیکی (Nikkei) ژاپن 1.3 درصد افزایش یافت؛ نتایج یک بررسی نشان می داد که حال و هوای میان تولیدکنندگان بزرگ در حال بازگشت به سطح قبل از شیوع بیماری کووید-19 است. بازده 10 ساله خزانه داری همچنان به خیزش صعودی خود ادامه داد و به سطح بالای 1.753٪ رسید (رویترز)

قرار است فرانسه دوره چهار هفته ای از محدودیت های کرونایی را از روز شنبه در سرتاسر کشور اجرا کند. به دنبال آن، ایتالیا محدودیت ها را تا پایان ماه تمدید کرد (بلومبرگ)

 • در سخنرانی روز گذشته، رئیس جمهور بایدن “طرح مشاغل آمریکایی”، روش دولت ها برای ایجاد میلیون ها شغل برای ایجاد زیرساخت ها، را ارائه داد. بودجه این طرح با افزایش نرخ مالیات شرکتها از 21٪ به 28٪ و همچنین تغییر کد مالیاتی برای بستن مقاط ضعف هایی که به شرکتها امکان انتقال سود به خارج از کشور را می دهد، تأمین خواهد شد.

این طرح به این صورت است که هزینه به بدهی بلند مدت ایالات متحده اضافه نمی شود، بلکه در عوض برای مدت زمان 15 سال پرداخت می شود.

پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، امیدوار است این طرح تا 4 ژوئیه تصویب شود. با این حال، این طرح با مخالفت سریع جمهوری خواهان روبرو شد (رویترز)

 • در بازار فارکس، دیروز، جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا قبل از آن که دوباره بازگشت کند و به سطح بالای 1.2602 برسد، به سطح پایین 1.2540 رسید، چون کانادا ارقام تولید ناخالص داخلی بهتر از حد انتظار را برای ماه ژانویه منتشر کرد، و گزارش شده است که در استان انتاریو، دور جدیدی از محدودیت های کرونایی در حال اجرا است. جفت ارز آزی/ دلار آمریکا یک شبه سقوط کرد و به پایین ترین سطح سالانه 0.7532 رسید (بلومبرگ)
 • تحقیقات بارکلیز انتظار دارد که پویایی رشد انعطاف پذیر به احتمال زیاد در گزارش قوی مربوط به اشتغال ایالات متحده در ماه مارس، که فردا منتشر می شود، مشهود باشد. پیشرفت در روند واکسیناسیون باید همچنان ادامه یابد، در حالی که اشتغال در بخش‌های خارج از اوقات فراغت و مهمان نوازی می تواند با بهبود شرایط آب و هوایی مجدداً بهبود یابد.

تحقیقات حاکی از افزایش ماهانه در NFP 900k است. آنها همچنین پیش بینی می کنند که نرخ بیکاری به 5.9٪ کاهش یابد.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • پنجشنبه، 13:30- شاخص مدیران خرید تولید نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 62.4)
 • پنجشنبه، 14:00- شاخص مدیران خرید تولید نهایی انگلیس (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 57.9)
 • پنجشنبه، 19:30- شاخص تولید ISM ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 62.0/ اتفاق نظر: 61.0)
 • جمعه، 18:00- اشتغال غیرکشاورزی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 900k/ اتفاق نظر: 650k)
 • جمعه، 18:00- اشتغال خصوصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 850k/ اتفاق نظر: 638k)
 • جمعه، 18:00- نرخ بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 5.9%/ اتفاق نظر: 6.0%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021