گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 10 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • افزایش ارزش سهام جهانی با کاهش بازده اوراق قرضه
  • افزایش ارزش جفت ارز پوند/دلار آمریکا با کاهش ارزش دلار
  • تشکیل جلسه بانک مرکزی کانادا، امروز ساعت 18:30

اخبار بازار

  • ارزش سهام جهانی دیروز روند افزایشی داشت و شاخص نزدک با تمرکز بر شرکت های فناوری ایالات متحده بیش از 3.5 درصد رشد کرد. پس از حراج بدهی ایالات متحده، بازده اوراق کاهش یافت و به کاهش نگرانی در بازار در مورد فروش زیرقیمت اخیر اوراق قرضه جهانی کمک کرد (رویترز)

  • دیروز، ارزش معاملات جفت ارز پوند/دلار آمریکا بالاتر رفت، که عمدتاً ناشی از کاهش ارزش دلار بود (ارزش پوند در برابر یورو در کل ثابت بود). این جفت ارز پیش از آن که در طول شب روند نزولی خد را آغاز کند، در یک لحظه از حدود 1.3820 به بالاتر از 1.3920 افزایش یافت. در ایالات متحده، امروز قرار است بسته تشویقی 1.9 میلیارد دلاری در مجلس به تصویب برسد. این لایحه شامل دور جدیدی از پرداخت مستقیم برای بیشتر بزرگسالان آمریکایی، مابه التفاوت هزینه های بیکاری فدرال و 350 میلیارد دلار کمک به مسئولان ایالتی و محلی است (فاینانشال تایمز)

  • امروز، در ساعت 18:30 به وقت تهران، بانک مرکزی کانادا تشکیل جلسه می دهد. تحقیقات بارکلی انتظار دارد کمیته نرخ سیاست ها و پارامترهای برنامه تسهیلات کمّی را بدون تغییر حفظ کند. پس از جلسه، هیچ کنفرانس مطبوعاتی برگزار نمی شود، اما اِسکمبری، معاون فرماندار، روز پنجشنبه سخنرانی خواهد کرد.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 17:00- شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.8% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال ذشته، 1.7% نسبت به سال گذشته)
  • ·       17:00- شاخص قیمت مصرف کننده کالاهای غیرخوراکی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.3% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال ذشته، 1.4% نسبت به سال گذشته)
  • ·       18:30- اعلام نرخ سود کانادا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.25%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021