گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 11 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش سهام جهان با پایین ماندن تورم در ایالات متحده
 • افزایش ارزش جفت ارز پوند/دلار آمریکا با کاهش ارزش دلار
 • برگزاری نشست بانک مرکزی اروپا، امروز ساعت 16:15

اخبار بازار

 • با پایین ماندن میزان تورم ایالات متحده در روز گذشته، سهام آسیا به روند صعودی خود پس از دو ماه رکود ادامه داد. با وجود نگرانی‌ها در مورد افزایش تورم، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI)، مطابق با انتظارات در ماه فوریه، 0.4٪ افزایش یافت. لایحه بسته تشویقی 1.9 میلیارد دلاری رئیس جمهور بایدن دیروز با حمایت نهایی مجلس نمایندگان آمریکا، مهر تأیید کنگره را نیز دریافت کرد (فاینانشال تایمز)

پس از رأی گیری موفقیت آمیز، ژانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، در بیانیه ای اعلام کرد كه تصویب این قانون برای اقتصاد ایالات متحده اقدامی مهم است و سرعت بهبود آن را افزایش می دهد (رویترز)

 • دیروز، جفت ارز پوند/دلار آمریکا به روند صعودی خود ادامه داد و امروز صبح، با کاهش ارزش دلار، به بیش از 1.3950 افزایش یافت. ارزش پوند در برابر یورو به طور گسترده ای افزایش یافت، و استرلینگ نزدیک به بالاترین سطح در یک سال گذشته معامله شد (GBPEUR 1.17/EURGBP 0.85)
 • تمرکز امروز بر روی بانک مرکزی اروپا خواهد بود که در ساعت 16:15 به وقت تهران تشکیل جلسه می دهد. تحقیقات باركلیز انتظار دارد كه بانك مركزی تمام سیاست گذاری های خود را متوقف كند و  شرایط مالی فعلی خود را حفظ نماید. همچنین ممکن است این بانک پیش بینی تولید ناخالص داخلی خود مربوط به سال 2021 را به صورت نزولی و پیش بینی آن مربوط به سال 2022 را به صورت صعودی اصلاح کند.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 16:15- نرخ سرمایه گذاری مجدد بانک مرکزی اروپا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.00%)
 • ·       16:15- نرخ سپرده بانک مرکزی اروپا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.50-%)
 • ·       17:00- کنفرانس مطبوعاتی بانک مرکزی اروپا
 • مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 700k/ اتفاق نظر: 725k)
 • ·       17:00- بررسی فرصت‌های شغلی و گردش کار (JOLTS) ایالات متحده (اتفاق نظر: 6650k)
 • ·       02:30- نرخ مرجع پرو (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.25%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021