گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 12 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • صعود ارزش سهام جهان با تصویب بسته تشویقی بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده
  • انتشار داده های متفاوت انگلیس، امروز صبح
  • تسریع اجرای برنامه خرید اوراق قرضه توسط بانک مرکزی اروپا

اخبار بازار

  • پس از آن که بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، لایحه بسته تشویقی1.9 میلیارد دلاری را به عنوان قانون امضا کرد، ارزش سهام جهانی دیروز و و در طول شب به روند صعودی خود ادامه داد. او همچنین به تمام ایالت ها دستور داد که تا 1 مه 2021، همه بزرگسالان  واجد شرایط ایالات متحده را واکسینه کنند، و گفت که 100 میلیون دوز تا شصتمین روز حضور او در کاخ سفید تزریق می شود (بلومبرگ)

  • دیروز، ارزش معاملات جفت ارز پوند/دلار آمریکا در طول روز بالاتر رفت و در ساعات اولیه صبح امروز، از c.1.3920 به بالاتر از 1.4000 صعود کرد، که ناشی از کاهش ارزش دلار بود. پیش از این، ما تولید صنعتی و کارخانه ای مربوط به ماه ژانویه دریافت کردیم، که پایین تر از حد انتظار بود. با این حال، ارقام مربوط به تولید ناخالص داخلی ماهانه با 2.9-٪ نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، بهتر از میزان پیش بینی شده بود (اتفاق نظر: 4.9-%)

  • بانک مرکزی اروپا روز گذشته تشکیل جلسه داد و همانطور که انتظار می رفت، نرخ ها را ثابت نگه داشت. با این حال، کمیته متعهد شد که در پاسخ به افزایش هزینه های استقراض منطقه یورو، سرعت اجرای برنامه خرید اوراق قرضه خود را در طول سه ماه آینده افزایش دهد. با وجود خطرات نزولی در کوتاه مدت، شورای اداره کننده معتقد است که چشم انداز میان مدت متعادل تر شده است.

پیش بینی تورم برای سال 2021 به میزان قابل توجهی بالاتر بود و از 1٪ به 1.5٪ اصلاح شد، هرچند لاگارد، رئیس بانک مرکزی، تأکید کرد که فشارهای تورمی برای سالهای 2022 و 2023 بسیار پایین است.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 13:30- تولید صنعتی E19 (تحقیقات بارکلیز: 0.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.1-% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
  • ·       17:00- شاخص قیمت تولیدکننده ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.6% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.9% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.7% نسبت به سال گذشته)
  • ·       17:00- شاخص قیمت تولیدکننده کالاهای غیرخوراکی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.6% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021