گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 17 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • برگزاری نشست فدرال رزرو، امروز
 • افزایش ارزش دلار آمریکا پیش از برگزاری نشست فدرال رزرو
 • بررسی استفاده مجدد واکسن ساخت شرکت آسترازنکا در فرانسه و ایتالیا

اخبار بازار

 • پیش از نشست امروز فدرال رزرو ایالات متحده، بیشتر شاخص های سهام و معاملات آتی جهان یک شبه سقوط کردند. اخیراً، بازارهای جهانی تحت تأثیر افزایش بازده خزانه داری آمریکا قرار گرفته اند، و سرمایه گذاران عقیده دارند که پیشرفت روند واکسیناسیون و ارائه بسته های تشویقی کلان به رشد و تورم بیشتر از حد انتظار منجر خواهد شد و سرمایه گذاران منتظر شنیدن بیانیه فدرال رزرو هستند (رویترز)
 • در بازار فارکس، پیش از نشست امروز فدرال رزرو، ارزش دلار در برابر سایر همتایان G-10افزایش یافت، در حالی که بازده خزانه داری ثابت است و سهام با نرخ پایین تری معامله می شوند. دلار استرالیا که نسبت به بازده بالاتر خزانه داری ایالات متحده و سهام ضعیف تر حساس بود، به زیان های خود ادامه داد و ارزش آن برای چهارمین روز متوالی کاهش یافت- ارزش معاملات جفت ارز دلار استرالیا/ دلار آمریکا، در میانه روز، به سطح پایین 0.7724 رسید.

دیروز، ارزش معاملات پوند/ دلار آمریکا، پیش از پایان بدون تغییر در حدود 1.3890 در میان نگرانی های مربوط به توافق برگزیت و همچنین واکسن ساخت شرکت آسترازنکا (AstraZeneca)، 0.7٪ سقوط کرد و به پایین ترین سطح 1.3809 رسید (بلومبرگ)

 • امروز، همه نگاه ها به جلسه فدرال رزرو معطوف شده است، چون سرمایه گذاران سعی می کنند بفهمند که آیا فدرال رزرو با قیمت فعلی افزایش و سطح نرخ های بلند مدت مشکلی ندارد. تحقیقات بارکلیز انتظار ندارند که فدرال رزرو در مورد افزایش سطح نرخ های بلند مدت نگرانی نشان دهد.

در حال حاضر، آنها فکر می کنند که این کمیته راضی خواهد بود که از ارتباطات استفاده کند تا انتظارات را تحت تأثیر قرار دهد.

آنها فكر مي كنند كه دلار ممکن است برخی از سودهای اخیر خود را از دست بدهد، به ويژه اگر بازار پیام های خوش بینانه ای از جلسه فدرال رزرو دریافت کند.

 • در بحث های پیرامون واکسیناسیون تغییراتی ایجاد شده است. ماریو دراگی و امانوئل مکرون گفته اند اگر آژانس داروهای اروپایی (EMA) واکسن ساخت شرکت آسترازنکا (AstraZeneca) را تأیید کنند، ایتالیا و فرانسه ممکن است دوباره از این واکسن استفاده کنند. آژانس داروی اروپا تا فردا ارزیابی جدید قطعی اعلام نمی کند؛ با این حال، دراگی می گوید راهنمایی های اولیه امیدوار کننده است (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

 • 13:30- شاخص هماهنگ قیمت مصرف کننده نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.2% نسبت به ماه مشابه در اسل گذشته، 0.9% نسبت به سال گذشته)
 • ·       13:30- هسته مرکز آمار اروپا E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 1.1% نسبت به سال گذشته)
 • ·       13:30- شاخص هماهنگ قیمت مصرف کننده توتون E19 (تحقیقات بارکلیز: 105.20)
 • ·       18:30- سخنرانی الدرسون، عضو هیئت اجرایی بانک مرکزی اروپا
 • ·       21:30- تصمیم گیری در مورد نرخ کمیته فدرال بازار باز ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.00-0.25%)
 • ·       22:00- کنفرانس مطبوعاتی پاول، رئیس فدرال رزرو
 • ·       00:30- نرخ سلیک برزیل (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 2.5%)

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021