Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 18 فوریه 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • کاهش ارزش سهام آسیا
 • تأکید کمیته فدرال بازار باز ایالات متحده بر موضع فدرال رزرو
 • ادامه افزایش قیمت نفت با تشدید بحران نیرو در ایالات متحده

اخبار بازار

 • ارزش سهام آسیا یک شبه کاهش یافت، زیرا سرمایه گذاران در مورد رشد اخیر سهام جهانی محتاطانه عمل کردند. با وجود انتشار داده های قوی در ایالات متحده، و همچنین فشار مداوم برای ارائه بسته های تشویقی بیشتر، با ادامه ظهور سویه های جدید ویروس کرونا، تحلیلگران همچنان محتاط هستند (رویترز)

 • تقویت دلار آمریکا باعث شد تا ارزش جفت ارز پوند/ دلار آمریکا یک شبه کاهش یابد و به زیر 1.3900 برسد. در ایالات متحده، صورتجلسه کمیته فدرال بازار باز مربوط به ماه ژانویه نشان داد که کمیته موافق است که آنها باید نرخ بهره را پایین نگه دارند و خرید اوراق را با همان سرعت برای “مدتی” ادامه دهند.

 • با بدتر شدن بحران نیرو در ایالات متحده، قیمت نفت همچنان در حال افزایش است. جریان هوای سرد همچنان ادامه دارد و تخمین زده می شود که نتیجه کاهش تولید نفت ایالات متحده در حدود 40٪ باشد. دیروز، ارزش ارزهای حساس به کالا دلار کانادا و آزی استرالیا در برابر دلار ثابت بودند (بلومبرگ)

 • در بازار نوظهور (EM)، بانک مرکزی ترکیه در ساعت 14:30 تشکیل جلسه می دهد. تحقیقات بارکلیز با اتفاق نظر مطابقت دارد و انتظار می رود که کمیته با 17٪ در حالت تعلیق بماند. تیم تحقیقاتی ما انتظار دارند که بانک تا سه ماهه چهارم سال 2021 همچنان در انتظار بماند، اما هشدار می دهند که خطر افزایش در نشست فوریه یا مارس به همراه شگفتی های احتمالی صعودی در تورم به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 14:30- نرخ بهره یک هفته ای تره (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 17.00%)
 • ·       16:00- صورتجلسه بانک مرکزی اروپا
 • ·       17:00- مطالبات بیکاری اولیه ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 775k/ اتفاق نظر: 770k)
 • ·       17:00- شاخص آغاز ساخت و ساز مسکن ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 1636k/ اتفاق نظر: 1660k)
 • ·       17:00- قیمت های واردات ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.8% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 0.3% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 1.0% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 0.4% نسبت به سال گذشته)
 • قیمت واردات محصولات غیرپتروشیمی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.2% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       19:45- سخنرانی اِشنابل، عضو هیئت اجرایی بانک مرکزی اروپا

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021