گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 18 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • اتخاذ سیاست های پولی سازگار توسط فدرال رزرو
 • برگزاری نشست بانک انگلیس، امروز
 • افزایش ارزش آزی پس از انتشار داده های بهتر از حد انتظار مربوط به اشتغال

اخبار بازار

 • پس از تعهد فدرال رزرو در حفظ سیاست پولی سازگار خود، ارزش سهام آسیا و معاملات آتی سهام ایالات متحده یک شبه افزایش یافت. بازده بلند مدت خزانه در سطوح بالا باقی مانده و منحنی ها شیب دار شد. اختلاف بین بازده 2 و 10 ساله ایالات متحده به 155 واحد افزایش یافت، که بیشترین میزان از سپتامبر 2015 بوده است.

تورم 10 ساله ایالات متحده به 2.309٪ افزایش یافت، که نشان می دهد انتظارات تورمی در بالاترین سطح از ژانویه 2014 است.

در گزارشی آمده است که بانک ژاپن پس از جلسه روز جمعه خود، امکان معامله بازده در بازه وسیع تری را خواهد داد. این امر باعث کاهش زیان های ین و افزایش کوتاه مدت بازده اوراق قرضه ژاپن می شود. تمرکز بر نتیجه جلسه روز جمعه خواهد بود (رویترز)

 • در بازار فارکس، پس از انتشار داده های اشتغال بهتر از حد انتظار، ارزش آزی یک شبه تقویت شد، نرخ بیکاری در ماه به 5.8٪ کاهش یافت، در حالی که میزان مورد انتظار 6.3% بود. جفت ارز آزی/ دلار آمریکا به بالاترین سطح روز، 0.7849 رسید. پس از برگزاری جلسه فدرال رزرو، ارزش دلار آمریکا سقوط کرد، در حالی که جفت ارز پوند/ دلار آمریکا برای مدت کوتاهی به 1.4001 رسید و جفت ارز یورو/ دلار آمریکا سطح 1.1989 را تجربه کرد (بلومبرگ)
 • امروز، جلسه بانک انگلیس برگزار می شود. کمیته سیاست گذاری پولی (MPC) احتمالاً به روند خوب واکسیناسیون در انگلیس همراه با بهبود کلی وضعیت گسترش کووید-19 از آخرین جلسه خود را تأیید می کند. BoE همچنین باید تأکید کند که بسته مالی بزرگتر از حد انتظار باعث بروز خطراتی برای پیش بینی تولید ناخالص داخلی اخیر آنها می شود.

تحقیقات انتظار ندارند که بانک انگلیس با افزایش اخیر بازده مقابله کند. با این حال، بانک انگلیس که نگران عدم اطمینان اقتصادی همچنان بالا است، می تواند به بازارها یادآوری کند که نرخ های منفی در اواخر سال به یک ابزار پولی دیگر تبدیل می شود.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • امروز- نرخ سپرده مصر (اتفاق نظر: 8.25%)
 • ·       12:30- اعلام نرخ سود نروژ (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.00%)
 • ·       14:30- نرخ بهره یک هفته ای ترکیه (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 18.00%)
 • ·       14:30- سخنرانی لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا
 • ·       15:30- تصمیم گیری در مورد نرخ کمیته سیاست گذاری پولی بانک انگلیس (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.10%)
 • ·       15:30- تصمیم گیری کلی در مورد امکان خرید دارایی بانک انگلیس (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 895.0 میلیارد پوند)
 • ·       15:30- صورتجلسه نشست کمیته سیاست گذاری پولی بانک انگلیس
 • ·       16:00- مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 695k/ اتفاق نظر: 700k)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021