Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 20 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • استمرار زیان های دلار آمریکا برای ششمین روز متوالی
  • صعود ارزش معاملات جفت ارز یورو/ دلار آمریکا بالاتر از 1.20
  • سقوط نرخ بیکاری انگلیس به 4.9%

اخبار بازار

  • در پی سقوط شاخص های ایالات متحده از بالاترین رکوردهای ثبت شده در روز گذشته، سهام آسیا روند متفاوتی را طی کردند. در حالی که نشانه هایی از افزایش تقاضا به چشم می خورد، و داده های اقتصادی اخیر حاکی از بهبود چشم انداز جهانی است، بهای سنگ آهن و نفت خام ترقی کرد.
  • در بازار فارکس، دلار آمریکا امروز برای ششمین روز متوالی زیان کرد و شاخص قیمت لحظه ای دلار بلومبرگ به 1127.15 رسید. برای اولین بار از ابتدای ماه مارس، جفت ارز یورو/ دلار آمریکا بالای 1.20 معامله شد و در طول روز، به بالاترین سطح 1.2072 رسید. ین ژاپن در بالاترین ترین سطح از اوایل ماه مارس معامله شد- ارزش معاملات جفت ارز دلار آمریکا/ ین ژاپن به 107.97 رسید (بلومبرگ)

پس از آن که صورتجلسه نشست بانک ذخائر استرالیا در ماه آوریل نشان داد که این بانک شاهد بهبود سریع تری در دوران گسترش بیماری است، ارزش آزی افزایش یافت. قیمت بالاتر کالاها نیز به افزایش ارزش این ارز کمک کرد. ارزش جفت ارز آزی/ دلار آمریکا به بالاترین سطح ماهانه 0.7804 رسید (رویترز)

  • دیروز، با کاهش ارزش دلار آمریکا و در حالی که رونق مجدد اقتصاد انگلیس باعث افزایش شاخص های تجاری شد، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا 1.1% رشد داشت و به بالاترین سطح 1.3993 روزانه رسید. امروز صبح، اطلاعات مربوط به اشتغال انگلیس را دریافت کردیم و نرخ بیکاری دوباره کاهش یافت و به 4.9٪ در مقابل اتفاق نظر 5% رسید.

مطالبات بیکاری در ماه مارس به 10.1 هزار در برابر 86.6 هزار در ماه فوریه رسید و نرخ شمارش مدعیان در ماه مارس 7.3 درصد در مقابل 7.5 درصد بود (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 12:30- شورای امور عمومی غیر رسمی EU27

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

یک دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021