Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 22 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش دلار کانادا پس از برگزاری نشست بانک کانادا
 • برگزاری جلسه سیاست گذاری بانک مرکزی اروپا
 • افزایش تنش های بین ایالات متحده و روسیه

اخبار بازار

 • به دنبال فروش زیرقیمت سهام جهانی در طول هفته، ارزش بیشتر سهام آسیا مجددا افزایش یافت. به استثنای سهام چین که در آن، به خاطر نگرانی های ناشی از تشدید تنش های بین ایالات متحده و چین، ارزش سهام آن کاهش داشت. با تداوم نگرانی های مربوط به تقاضا به خاطر افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19، بهای نفت به روند نزولی خود ادامه داد (رویترز).
 • در بازار فارکس، دیروز پس از برگزاری جلسه بانک کانادا، که آنها اعلام کرد خرید دارایی را کاهش می دهند، ارزش دلار کانادا افزایش یافت. جفت ارز دلار آمریکا/ دلار کانادا 1% سقوط کرد و در طول روز، به پایین ترین سطح 1.2460 رسید. ارزش دلار آمریکا در مقابل سایر ارزها سقوط کرد و اکنون به پایین ترین سطح در دو ماه گذشته نزدیک شده است (بلومبرگ)
 • امروز، جلسه بانک مرکزی اروپا تشکیل می شود، و به دنبال آن، کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 17:00 برگزار می شود. تحقیقات بارکلیز انتظار دارد که بانک مرکزی اروپا موضع سیاسی خود را بدون تغییر کنار بگذارد و بر تمرکز خود برای تأمین شرایط مالی مناسب تأکید کند. آنها همچنین انتظار دارند که بانک مرکزی اروپا تعهد خود را برای افزایش سرعت برنامه خرید اضطراری در دوران همه گیری بیماری (PEPP) تکرار کند.
 • با افزایش تنش ها بین ایالات متحده و روسیه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، روز گذشته هشدار داد كه اگر كشورهای رقیب از “خط قرمز” روسیه عبور كنند، با واكنش سختی روبرو می شوند. او در سخنرانی سالانه گفت که “پاسخ روسیه شدید، سریع و سخت خواهد بود. آنها بیش از هر زمان دیگری پشیمان خواهند شد.” پوتین از هیچ کشور خاصی نام نبرد.

دیروز، جفت ارز دلار آمریکا/ روبل روز ناپایداری را تجربه کرد و قبل از جبران زیان ها و معامله با قیمت بالای 77.0660، به قیمت بالای 75.9630 رسید (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • ·       14:30- نرخ سپرده بانک مرکزی اروپا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.50-%)
 • ·       17:00- کنفرانس مطبوعاتی بانک مرکزی اروپا
 • ·       17:00- مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 600k/ اتفاق نظر: 610k)
 • ·       18:30- شاخص مسکن های موجود ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 6.41 میلیون/ اتفاق نظر: 6.15 میلیون)
 • ·       18:30- ضریب اطمینان مصرف کننده E19 (اتفاق نظر: 11.0-)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021