گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 23 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • سقوط ارزش سهام آسیا
  • بروزرسانی پیش بینی های فارکس از سوی تحقیقات بارکلیز
  • تمدید محدودیت های کرونایی در آلمان

اخبار بازار

  • به دلیل نگرانی در مورد بهبود جهانی و رکود بازارهای چین در نتیجه دور جدید تحریم ها علیه چین، ارزش سهام آسیا یک شبه سقوط کرد. روز گذشته، ایالات متحده، انگلیس، اتحادیه اروپا و کانادا مقامات چینی را در رابطه با نقض حقوق بشر تحریم کردند و پکن با اجرای اقدامات تنبیهی علیه مقامات اروپایی واکنش نشان داد (رویترز)

  • در آخرین پیش بینی های ما، تیم تحقیقاتی ما درباره آینده بازار فارکس در جهان پس از پایان دوران شیوع بیماری کووید بحث می کنند. بازارها تمرکز خود را از بهبود کل به تمایز بین کشورها تغییر داده اند. با وجود موانع موجود در روند واکسیناسیون، موج زمستانی بدتر از حد انتظار و شیوع گونه های جدید بیماری کووید-19، آنها انتظارات خود را برای بهبود مجدد وضعیت اقتصادی جهان به روز کرده اند.

به طور کلی، تیم تحقیقاتی ما انتظار دارد پوند انگلیس همچنان قوی باقی بماند، و عملکرد بهتری نسبت به دلار داشته باشد و ارزش آن در برابر یورو نیز افزایش یافته است. آنها همچنین انتظار دارند که بانک انگلیس در طول سال 2021 موضع سازگار خود را حفظ کند.

  • در بازار فارکس، دیروز معاملات جفت ارز پوند/ دلار آمریکا نوسان نسبتاً اندکی داشت و بیشتر طول روز، بین 1.3820 و 1.3870 معامله شد. امروز صبح، داده های مربوط به بازار کار انگلیس به طور کلی متفاوت بودند، اما توجه به این نکته مهم است که داده ها به دلیل ادامه طرح های حمایت از اشتغال به شدت تحریف شده بودند. در جای دیگر، ارزش معاملات جفت ارز دلار نیوزلند/ دلار آمریکا تا c1.1٪ سقوط کرد، در حالی که دولت نیوزیلند با حذف مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاران، اقداماتی را برای محدود کردن قیمت رو به افزایش ملک انجام داد (بلومبرگ)

  • اکنون موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در سراسر جهان، از 123 میلیون گذشته است و بیش از 458 میلیون دوز واکسن تزریق شده است. آلمان اعلام كرد كه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس، اجرای محدودیت های کرونایی خود را برای چهار هفته دیگر تمدید خواهد كرد. آنها همچنین در ایام عید پاک وارد دوره جدیدی از اجرای سختگیرانه محودیت های کرونایی می شوند، که در طول آن، به استثنای فروشگاه های مواد غذایی که به مدت دو روز تعطیل خواهند بود، تمام فروشگاه ها به مدت پنج روز بسته خواهند شد (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 15:30- صورتجلسه نشست کمیته سیاست های پولی برزیل
  • ·       17:30- نرخ سیاست مجارستان (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.60%)
  • ·       18:30- شاخص فروش مسکن جدید ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 895k)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021