گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 25 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • روند متفاوت تغییرات ارزش سهام آسیا
 • ادامه روند صعودی جفت ارز دلار آمریکا/ فرانک سوئیس پیش از نشست بانک ملی سوئیس
 • نشست امروز رؤسای اتحادیه اروپا و انگلیس

اخبار بازار

 • با اعلام نگرانی سرایه گذاران در مورد خروج احتمالی سهام شرکت های فناوری چین از بورس های ایالات متحده و ادامه ارزیابی مجدد رونق اقتصادی، سهام آسیا روند متفاوتی را طی کردند. در حالیکه کانال سوئز مصر، یکی از شلوغ ترین مسیرهای تجارت دریایی جهان، توسط کشتی کانتینربر بزرگی مسدود شده است، روز گذشته قیمت نفت خام برنت بیش از 5 درصد افزایش یافت. این احتمال وجود دارد که بهترین فرصت برای جابجایی کشتی تا بالا آمدن کامل آب، در روزهای یکشنبه یا دوشنبه، رخ ندهد (رویترز)

 • در بازار فارکس، پیش از برگزاری جلسه تصمیم گیری در مورد سیاست بانک ملی سوئیس در اواخر صبح امروز، جفت ارز دلار آمریکا/ فرانک سوئیس، پس از 1.1% سود در روز سه شنبه، نزدیک به بالاترین سطح در هشت ماه گذشته معامله شد. تیم تحقیقاتی ما انتظار دارند که آنها تغییری در سیاست های خود ایجاد نکنند و به دنبال نظرات مربوط به مداخله برای کنترل قدرت فرانک، با وجود کاهش اخیر ارزش آن هستند (بلومبرگ)

 • رؤسای اتحادیه اروپا و انگلیس قرار است امروز به صورت مجازی ملاقات کنند تا در مورد محدودیت های کرونایی و واکسیناسیون بحث کرده، و به طور بالقوه، راهی را برای همکاری بیشتر در مورد به اشتراک گذاشتن واکسن ایجاد کنند. بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس، اظهار داشت که اولویت دولت انگلیس ادامه برنامه واکسیناسیون در این کشور است، و همچنین بررسی می کند که آیا سرمایه گذاری های آینده در کشورهایی که در آنها، محدودیت های خودسرانه اعمال می شود، “منطقی” است یا نه (بلومبرگ)

 • اندی هالدان، اقتصاددان ارشد بانک انگلیس دیروز اظهار داشت که اگر مصرف کنندگان بخشی از پس انداز خود را که در طول دوران همه گیری بیماری جمع کرده اند، خرج کنند، وضعیت اقتصادی انگلیس بهبودی قابل توجهی خواهد داشت. حدود 150 میلیارد پوند، عمدتا توسط خانوارهای با درآمد بالاتر، در دوران همه گیری بیماری پس انداز شده است. او همچنین تأیید کرد که این خطر همچنان وجود دارد که با کاهش محدودیت ها، افراد آمادگی لازم برای از سرگیری زندگی قبل از دوران همه گیری بیماری را نداشته باشند (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 13:00- اعلام نرخ سود سوئیس (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 2.00%)
 • ·       13:30- انتشار اطلاعیه اقتصادی بانک مرکزی اروپا
 • ·       13:30- E19 M3 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 12.5% نسبت به سال گذشته)
 • ·       13:30- وام های E19 به بخش خصوصی
 • ·       17:00- تولید ناخالص داخلی واقعی نهایی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 4.1% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- شاخص هزینه مصرف کننده واقعی نهایی ایالات متحده
 • ·       23:30- نرخ شبانه مکزیک (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 4.00%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021