گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 26 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش سهام آسیا
 • بهبود مجدد شاخص خرده فروشی انگلیس
 • کاهش محدودیت های کرونایی در انگلیس از روز دوشنبه

اخبار بازار

 • با توجه سرمایه گذاران به برنامه های موفقیت آمیز توزیع واکسن با وجود افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در سطح جهان، ارزش سهام آسیا یک شبه افزایش یافت. در حالی که تلاش برای بیرون کشیدن کشتی بزرگ کانتینربر در کانال سوئز ادامه دارد، بهای نفت خام برنت یک شبه افزایش یافت و به 63 دلار در هر بشکه رسید. شناورهایی که برای عبور از کانال سوئز برنامه ریزی کرده بودند، حرکت در مسیر انحرافی پرهزینه و وقت گیر در اطراف آفریقا را آغاز می کنند (بلومبرگ)
 • در بازار فارکس، دیروز، پیش از انتشار داده های نسبتا قوی مربوط به شاخص خرده فروشی انگلیس در امروز صبح، ارزش معاملات جفت ارز پوند/ دلار آمریکا c.0.4٪ افزایش یافت. داده ها حاکی از رونق متوسط در ماه فوریه پس از شروع دشوار سال به دلیل ادامه محدودیت های کرونایی بود. کالاهای فروخته شده در مغازه ها و به صورت آنلاین، مطابق با انتظارات، 2.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته افزایش یافت، که نشان می دهد مصرف کنندگان و مشاغل اکنون بهتر می توانند خود را با اجرا و رفع محدودیت ها سازگار شوند (بلومبرگ)
 • پارلمان انگلیس برنامه هایی را تصویب کرد که انگلیس را به تدریج از محدودیت ها خارج می کند؛ در حال حاضر، حداکثر شش نفر اجازه تجمع در خارج از خانه را دارند، و از روز دوشنبه، گروههای بزرگتری شامل دو خانوار، اجازه برگزاری دورهمی دارند. علاوه بر این، مکان‌هایی که به طور رسمی در فضای باز سازماندهی شده اند، اجازه بازگشایی با هر تعداد افراد را دارند و از روز پنجشنبه هفته آینده، مشاوره محافظتی برای افراد آسیب پذیر به لحاظ بالینی برداشته خواهد شد (بلومبرگ)
 • شرکت آسترازنکا (AstraZeneca) گزارش کاهش میزان اثر بخشی واکسن کووید-19 خود را منتشر کرده است؛ 76٪ در مقابل 79٪. این گزارش به دنبال اعلام نتایج آزمایشی بالینی در آمریکا منتشر شد که به دلیل قدیمی بودن مورد انتقاد قرار گرفت و سوالات بیشتری را در مورد واکسیناسیون و تأیید آن در ایالات متحده مطرح کرد. در جای دیگر، آلمان دیگر پس از عید پاک، وارد یک دوره پنج روزه از اجرای محدودیت ها نخواهد شد. آنگلا مرکل، صدراعظم المان، اظهار داشت که دولت در تحقق چالش های حقوقی و لجستیکی مربوط به چنین پیشنهادی کوتاهی کرده است (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 13:30- وضعیت تجاری IFO آلمان (تحقیقات بارکلیز: 93.0/ اتفاق نظر: 93.2)
 • ·       13:30- ارزیابی فعلی IFO آلمان (تحقیقات بارکلیز: 91.4/ اتفاق نظر: 91.3)
 • ·       13:30- انتظارات تجاری IFO آلمان (تحقیقات بارکلیز: 94.7/ اتفاق نظر: 95.0)
 • ·       17:00- درآمد شخصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 7.0-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 7.2-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- هزینه های شخصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.6-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.8-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- شاخص قیمت هزینه مصرف شخصی (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.6% نسبت به سال گذشته)
 • ·       17:00- شاخص قیمت هزینه مصرف شخصی اصلی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.5% نسبت به سال گذشته)
 • ·       22:30- نرخ وام کلمبیا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 1.75%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021