Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 27 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • سقوط سهام آسیا با ادامه نگرانی ها در مورد افزایش ناگهانی موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در هند
  • عدم تغییر ارزش معاملات جفت ارزهای پوند/دلار آمریکا و یورو/دلار آمریکا با وجود تضعیف ارزش دلار
  • ثابت نگه داشتن نرخ ها در نشست امروز صبح بانک ژاپن

اخبار بازار

  • با ادامه نگرانی ها در مورد شیوع بیماری کووید-19 در هند، سهام آسیا باز هم به روند نزولی خود ادامه داد. پس از گذشت یک روز دیگر با بیش از 300،000 مورد ابتلا به بیماری و نزدیک شدن آمار فوتی های این کشور به 200،000 مورد، نخست وزیر از نیروهای مسلح خواست تا با آزادسازی اکسیژن از انبارهای خود، به مقابله با بحران کمک کنند (رویترز)

محموله ای از ونتیلاتورها و دستگاه های اکسیژن صبح امروز از انگلیس وارد شد، در حالی که کشورهای دیگر نیز در حال ارسال تجهیزات هستند.

  • دیروز، دلار با قیمت پایین تری معامله شد و شاخص قیمت لحظه ای دلار بلومبرگ، با 2.2% کاهش از ابتدای ماه آوریل، به سطح پایین 1126.00 رسید. با وجود ادامه روند نزولی دلار، جفت ارز پوند/دلار آمریکا روز را از همان جایی که شروع کرده بود، به پایان رساند- حدود 1.3900- و ارزش جفت ارز یورو/دلار آمریکا نیز کاهش یافت (بلومبرگ)

  • اوایل صبح امروز، بانک ژاپن تشکیل جلسه داد و نرخ سیاست خود را در 0.10-٪ حفظ کرد. پیش بینی بانک مرکزی این است که نرخ تورم تا سال 2023 به زیر 2٪ برسد و این نشان می دهد که نرخ ها برای مدتی ثابت خواهند ماند. پس از جلسه امروز، ارزش جفت ارز دلار آمریکا/ ین ژاپن چندان تغییر نکرد و تنها 0.20٪ کاهش یافت (بلومبرگ)

امروز، جلسه بانک ریکس سوئد نیز برگزار می شود. انتظار می رود که تغییری در نرخ ها ایجاد نشود، در حالی که پیش بینی می شود هیئت مدیره بانک جزئیات بیشتری در مورد خرید دارایی ارائه دهد. جلسه بانک مرکزی مجارستان نیز امروز ساعت 16:30 برگزار می شود.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 12:00- اعلام نرخ سود سوئد (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.00%)
  • ·       16:30- نرخ سیاست مجارستان (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.60%)
  • ·       18:30- شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 112.0)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021