Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 28 آوریل

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • ثبات ارزش سهام آسیا پیش از برگزاری جلسه امشب فدرال رزرو ایالات متحده
 • تداوم معامله جفت ارز پوند/ دلار آمریکا در حدود 1.3900
 • کاهش شاخص قیمت مصرف کننده استرالیا به پایین تر از حد انتظار

اخبار بازار

 • در آستانه نشست عصر امروز فدرال رزرو ایالات متحده، ارزش سهام آسیا تغییر چندانی نداشت. بانک مرکزی تصمیم خود در مورد تعیین میزان نرخ را در ساعت 22:30 اعلام می کند و پس از آن، کنفرانس مطبوعاتی پاول، رئیس فدرال رزرو، در ساعت 23:00 برگزار می شود. بر اساس تحقیقات بارکلیز، هیچ تغییری در نرخ انتظار نمی رود، هرچند ممکن است کمیته فدرال بازار باز داده های اقتصادی ورودی بهتری را ثبت کند.
 • علاوه بر این، امروز، بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در كنگره سخنرانی می کند. به احتمال زیاد، موضوع اصلی سخنرانی او افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها و سرمایه برای تأمین هزینه های زیرساختی و همچنین روابط خارجی و اظهار نظر در مورد چین و روسیه خواهد بود.
 • دیروز، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا همچنان در حدود 1.3900 معامله شد و این هفته نتوانست از محدوده 1.3860 تا 1.3930 فراتر رود. شاخص قیمت لحظه ای دلار بلومبرگ پس از رسیدن به پایین ترین سطح 1 میلیون در روز دوشنبه، در طول چند روز گذشته، 0.4٪ افزایش یافته است.
 • در استرالیا، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) با رسیدن به 0.6% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته و 1.1% نسبت به سال گذشته در مقابل اتفاق نظر، به ترتیب، 0.9% و 1.5% افزایش، کمتر از حد انتظار بود. پس از انتشار این آمار، جفت ارز آزی/ دلار آمریکا قبل از این که اندکی بهبود یابد، از 0.7760 به زیر 0.7730 کاهش یافت (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 17:00- تراز تجاری پیشرفته کالاهای ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 89.0- دلار/ اتفاق نظر: 88.0- دلار)
 • ·       17:00- فهرست عمده فروشی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       18:30- سخنرانی لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا
 • ·       22:30- تصمیم گیری در مورد نرخ کمیته فدرال بازار باز ایالات متحده (تحقیقات بارلیز و اتفاق نظر: 0.00-0.25%)
 • ·       23:00- کنفرانس مطبوعاتی پاول، رئیس فدرال رزرو

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021