Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 29 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش سهام آسیا با خوش بینی فدرال رزرو نسبت به رشد اقتصادی
 • صعود ارزش جفت ارزهای پوند/ دلار آمریکا و یورو/ دلار آمریکا با کاهش ارزش دلار پس از برگزاری نشست
 • نشانه گرفتن چین توسط بایدن در اولین سخنرانی او در کنگره

اخبار بازار

 • با ابراز خوش بینی فدرال رزرو در مورد رشد اقتصادی، ارزش سهام آسیا افزایش یافت. بانک مرکزی چشم انداز خود را تقویت کرد و ضمن ثابت نگه داشتن سیاست حفظ و خرید دارایی، از کاهش خطرات خبر داد. با این حال، پاول، رئیس فدرال رزرو، در کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه، گفت که بهبود هنوز “نابرابر و ناقص” است (بلومبرگ)

تیم تحقیقات بارکلیز نظر خود را در مورد چشم انداز سیاست های پولی حفظ می کند، و انتظار دارد که کمیته فدرال بازار باز در جلسه ماه نوامبر خود اعلام کند که کاهش خرید دارایی ها در ژانویه سال آینده آغاز می شود.

محققان ما همچنین عقیده دارند که قیمت گذاری بازار برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو بیش از حد جسورانه است. چشم انداز اقتصادی ما با افزایش نرخ از اواخر سال 2023، و شاید در اوایل سال 2024، مطابقت دارد.

 • شاخص قیمت لحظه ای دلار بلومبرگ پس از جلسه 0.50٪ سقوط کرد. در ساعات اولیه صبح امروز، جفت ارز پوند/ دلارآمریکا از c.1.3900 به بالاتر از 1.3975 رسید، در حالی که جفت ارز یورو/ دلار آمریکا نیز c.0.70٪ بالاتر رفت. امروز تمرکز بر روی داده های ایالات متحده خواهد بود- تیم تحقیقات بارکلیز برآورد اولیه تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را بروزرسانی کرد، و انتظار دارد 5.5% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته افزایش یابد (اتفاق نظر 6.6٪ نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته بوده است).
 • دیروز، رئیس جمهور بایدن، در نشستی مشترک با پاول، رئیس فدرال رزرو، برای اولین بار در کنگره ایالات متحده سخنرانی کرد. او با هدف قرار دادن چین، قول داد كه حضور نظامی آمریكا را در هند و اقیانوس آرام حفظ كند و توسعه فناوری و تجارت را تقویت کند. (رویترز)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • امروز- نرخ سپرده مصر (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 8.25%)
 • ·       12:30- E19 M3 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 10.2% نسبت به سال گذشته)
 • ·       12:30- وام های E19 به بخش خصوصی
 • ·       13:30- ضریب اطمینان مصرف کننده نهایی E19
 • ·       17:00- مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکیز: 545k/ اتفاق نظر: 539k)
 • ·       17:00- تولید ناخالص داخلی حقیقی ابتدایی ایالات متحده (تقیقات بارکلیز: 5.5% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 6.9% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- هزینه مصرف کننده حقیقی ابتدایی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 10.0% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 10.5% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- شاخص قیمت تولید ناخالص داخ ابتدایی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 3.6% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 2.6% نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021