Menu

گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 30 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش سهام ایالات متحده با انتشار داده های قوی تر این کشور
 • کاهش ارزش سهام آسیا با روند نزولی شاخص مدیران خرید چین
 • افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 به 150 میلیون در سراسر جهان

اخبار بازار:

 • با انتشار داده های قوی ایالات متحده، درآمد بالای شرکت ها و تعهد فدرال رزرو برای ادامه حمایت از اقتصاد، که باعث افزایش تمایل سرمایه گذاران برای خطرپذیری شد، سهام ایالات متحده یک شبه به بالاترین رکورد رسید. به خاطر مصرف شخصی و سرمایه گذاری ثابت کسب و کار، تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول در ایالات متحده، با ثبت 6.4% رشد، بیش از آنچه تیم تحقیقاتی ما انتظار داشت، افزایش یافت. تیم تحقیقات بارکلیز معتقد است که این گزارش به بهبود مداوم اشاره دارد و تا سه ماهه دوم سال جاری، اقتصاد ایالات متحده را در مسیر بهبودی، مانند دوران قبل از همه گیری بیماری، حفظ می کند.

تمرکز امروز بر روی اطلاعات مربوط به درآمد شخصی و هزینه های ایالات متحده است که در ساعت 17:00 منتشر می شود.

با انتشار ارقام پایینی در مورد شاخص های چین، ارزش سهام آسیا یک شبه پایین آمد. هر دو داده های مربوط به شاخص های مدیران خرید (PMI) تولید و غیرتولید مربوط به ماه آوریل، در حالی که هنوز نشانه هایی از رشد را نشان می دهد، پایین تر از حد انتظار بود (بلومبرگ)

 • دیروز، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا در محدوده 1.3930 تا 1.3970 نوسان اندکی داشت. در انگلیس، اکنون افراد 40 سال به بالا می توانند برای دریافت واکسن کووید-19 ثبت نام کنند. تقریباً 2/3 از مردم حداقل یک دوز دریافت کرده اند. در حال حاضر، بیش از 14 میلیون هر دو نوبت واکسن خود را دریافت کرده اند (BBC)
 • کل موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در جهان به بیش از 150 میلیون رسیده است، و هند هنوز در کانون توجه قرار دارد. هر سه مرکز واکسیناسیون در بمبئی به دلیل کمبود واکسن به مدت سه روز بسته شده است. روز جمعه، این کشور 386 هزار مورد جدید ابتلا به بیماری را گزارش کرده است. با این حال، کارشناسان پزشکی عقیده دارند که تعداد واقعی ممکن است 5 تا 10 برابر بیشتر از آمار رسمی باشد (رویترز)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 13:30- شاخص هماهنگ قیمت مصرف کننده E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.5% نسبت به سال گذشته)
 • ·       13:30- انتشار آمار مربوط به مرکز آمار اروپا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.8% نسبت به سال گذشته)
 • ·       13:30- تولید ناخالص داخلی ابتدایی E19 (تحقیقات بارکلیز: 0.7-% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.8-% نسبت به سال گذشته)
 • ·       13:30- نرخ بیکاری E19 (اتفاق نظر: 8.3%)
 • ·       17:00- درآمد شخصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 21.0% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 20.2% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- هزینه شخصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 3.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته/ اتفاق نظر: 4.1% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته)
 • ·       17:00- شاخص قیمت هزینه مصرف شخصی (تحقیقات بارکلیز: 0.6% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.4% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.5% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 2.3% نسبت به سال گذشته)
 • ·       17:00- شاخص قیمت هزینه مصرف شخصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 0.4% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.9% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 0.3% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.8% نسبت به سال گذشته)
 • ·       22:30- نرخ وام دهی کلمبیا (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 1.75%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

2 دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت اف اس سی قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر اف اس سی درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021