گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 30 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • افزایش ناگهانی ارزش سهام با بهبود ریسک
  • منصوب کردن معاون رئیس جدید بانک مرکزی ترکیه توسط اردوغان
  • بازگشایی مجدد کانال سوئز با شناور شدن مجدد کشتی کانتینربر

اخبار بازار

  • همراه با معاملات آتی ایالات متحده و اروپا، ارزش سهام آسیا به صورت ناگهانی افزایش یافت که خوش بینی در مورد روند توزیع واکسن در ایالات متحده به این روند کمک کرده است. رئیس جمهور بایدن گفت که 90 درصد از بزرگسالان ایالات متحده تا 19 آوریل فرصت واکسیناسیون را دارند. بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به 1.74٪ و بازده 5 ساله آن به 0.92٪ افزایش یافت که بالاترین سطح در یک سال گذشته است.

عصر روز دوشنبه، پس از شناور شدن مجدد کشتی به گل نشسته در کانال سوئز، کشتی ها دوباره در این کانال دوباره شروع به حرکت کردند. انتظار می رود تأخیر کشتی های در راه مانده در حدود 2.5 روز جبران شود (بلومبرگ)

سرمایه گذاران در انتظار انتشار آخرین اطلاعات در مورد طرح های زیرساختی بایدن هستند که  می تواند بیش از 3 تریلیون دلار هزینه در بر داشته باشد. انتظار می رود که بایدن روز چهارشنبه، هنگامی که به پیتسبورگ، پنسیلوانیا (CNBC) سفر می کند، از طرح خود رونمایی کند.

  • در بازار فارکس، افزایش تمایلات ریسک به آزی و دلار نیوزلند کمک کرد، تا جفت ارز آزی/ دلار آمریکا به 0.7664 و جفت ارز دلار نیوزلند/ دلار آمریکا به 0.7034 برسد. جفت ارز دلار آمریکا/ ین ژاپن یک شبه در حدود 0.15٪ افزایش یافت و به بالاترین سطح 110.01 رسید، که بالاترین سطح از مارس 2020 است. دیروز، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا با نوسان زیادی معامله شد، و قبل از آن که به پایین ترین سطح 1.3756 برسد، به بالاترین سطح 1.3847 در طول روز رسید (بلومبرگ)
  • رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، مراد ستینکایا، معاون بانک مرکزی ترکیه، را عزل کرده و مصطفی دومان، مدیر سابق بانک مورگان استنلی، را به عنوان جانشین او منصوب کرد. جفت ارز دلار آمریکا/ لیر ترکیه روندی صعودی داشت و به سطح بالای 8.2851 رسید. در برزیل، رئیس جمهور بولسونارو با تغییر وزرای دفاع و امور خارجه، تغییراتی را در کابینه خود ایجاد کرد (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 14:30- ضریب اطمینان مصرف کننده نهایی E19
  • ·       19:30- شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 95.0/ اتفاق نظر: 96.7)
  • ·       2:30- هدف نرخ شبانه شیلی (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.50%)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021