گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 31 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • کاهش ارزش سهام آسیا با وجود کاهش شاخص مدیران خرید چین
  • تشریح برنامه های بودجه توسط بایدن
  • صعود بازده 10 ساله خزانه داری به بالاترین سطح در 14 ماه گذشته

اخبار بازار

  • با وجود احتمال کاهش شاخص مدیران خرید (PMI) چین، ارزش سهام آسیا کاهش یافت. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید به 51.9 در برابر اتفاق نظر 51.2 رسید و نسبت به 50.6 در ماه قبل رشد داشت. شاخص مدیران خرید (PMI) خدمات نیز افزایش یافت. با کاهش تولیدات صنعتی در ماه فوریه، شاخص نیکی (Nikkei) ژاپن 0.7٪ کاهش داشت، 2.1-٪ در مقابل اتفاق نظر 1.3-٪ (رویترز)

  • امروز، رئیس جمهور بایدن جزئیات افزایش بودجه دولت را با هدف کاهش نابرابری و تقویت زیرساخت ها تشریح می کند. اصلاح کد مالیاتی نیز بخشی از این طرح است و در حال حاضر اختلاف بین اقتصاددانان و قانون گذاران را نشان می دهد. بنا بر گزارش ها، این طرح شامل 2.25 تریلیون دلار باشد و با معرفی دومین اقدام قانونی می تواند به 4 میلیون تریلیون دلار نیز افزایش یابد (بلومبرگ)

  • در بازار فارکس، با افزایش بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به بالاترین سطح از ژانویه 2021 تا 1.77%، و در حالی که بازار در انتظار جزئیات برنامه های بودجه بایدن است، دلار اکنون در نزدیکی بالاترین سطح از ماه نوامبر معامله می شود. جفت ارز دلار آمریکا/ ین ژاپن تا 110.97 معامله شد و به بالاترین سطح از مارس 2020 رسید.

جفت ارز یورو/ دلار آمریکا یک شبه 1.1704 کاهش یافت و به پایین ترین سطح از ماه نوامبر رسید (بلومبرگ)

  • ایرلند پس از بیش از 3 ماه اجرای محدودیت های کرونایی، در 12 آوریل ، برخی از محدودیت های خود را کاهش می دهد. با این حال، چین اولین مورد ابتلا به بیماری کووید-19 از اواسط ماه فوریه را گزارش داد و تعداد فوتی های برزیل به بالاترین میزان از ابتدای شیوع این بیماری رسیده است. هنگ کنگ ممکن است استفاده از واکسن های ساخت شرکت بایوتک (BioNTech) را تا پایان این هفته از سر بگیرد (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 14:30-  شاخص هماهنگ قیمت مصرف کننده E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 1.0% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.4% نسبت به سال گذشته)
  • ·       14:30- انتشار داده های مرکز آمار اروپا (تحقیقات بارکلیز: 1.2% نسبت به سال گذشته/ اتفاق نظر: 1.1% نسبت به سال گذشته)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021