گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 4 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • کاهش ارزش سهام آسیا با افزایش بازده اوراق قرضه
  • افزایش حمایت ها از سوی سوناک، وزیر خزانه داری انگلیس
  • افزایش تنش ها بین اتحادیه اروپا و انگلیس

اخبار بازار

  • در پی رویکردهای منفی در وال استریت در روز گذشته، و نگرانی در مورد افزایش بازده اوراق قرضه، ارزش سهام آسیا سقوط کرد. رویکرد منفی ناشی از داده های ناامیدکننده مشاغل پردازش خودکار داده ها (ADP) و نگرانی ها مبنی بر اینکه لایحه بسته تشویقی 1.9 میلیارد دلاری ایالات متحده نه تنها ممکن است رشد اقتصادی بلکه قیمت های مصرف کننده را نیز افزایش دهد.

دیروز، داده های پردازش خودکار داده ها (ADP) نشان داد که کارفرمایان خصوصی ایالات متحده شغل کمتری را نسبت به پیش بینی اضافه می کنند. این داده ها به 117 هزار در مقابل اتفاق نظر 205 هزار رسید و داده های مربوط به ماه ژانویه 194 هزار بوده است (فاینانشال تایمز، بلومبرگ)

  • دیروز، سوناک، وزیر دارایی انگلیس، بودجه این کشور را ارائه داد و با احیای وضعیت اقتصادی در میان شیوع بیماری همه گیر، از طریق تمدید زمان مرخصی ها، حفظ کاهش مالیات فروش و نرخ تجارت، حمایت های خود را گسترش داد. او همچنین از افزایش مالیات شرکت ها به 25٪ در سال 2023 خبر داد و آستانه مالیات شخصی را تثبیت کرد (بلومبرگ)
  • در بازار فارکس، با افزایش مجدد بازده خزانه داری، دلار دیروز، عملکرد بهتری نسبت به سایر همتایان G10 خود داشت. در طول شب، در حالی که امروز منتظر سخنرانی پاول، رئیس فدرال، هستیم، دلار نزدیک به بالاترین سطح خود در یک ماه گذشته تثبیت شد. پس از آن که استرالیا مازاد تجاری بیش از حد انتظار را به ثبت رساند، ارزش آزی تقویت شد- جفت ارز آزی/ دلار آمریکا امروز صبح، سطح بالای 0.7815 را تجربه کرد (بلومبرگ)
  • بروکسل به انگلیس هشدار داد که آنها با انجام اقدامات یک جانبه برای کاهش تأثیر توافق برکزیت بر تجارت ایرلند شمالی، قوانین بین المللی را نقض می کنند. دیروز انگلیس اعلام کرد که معافیت های قانون موقت را تمدید می کند که به شرکت ها کمک می کند تا ماه اکتبر، خود را با سیاست های تجاری جدید سازگار کنند.
  • این اقدامات شامل تمدید دوره مهلت قبل از صدور مجوزهای بهداشتی برای محموله های مواد غذایی بین ایرلند شمالی و انگلیس بودند (فاینانشال تایمز)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 13:30- نرخ بیکاری E19 (تحقیقات بارکلیز: 8.3%)
  • ·       20:35- سخنرانی پاول، رئیس فدرال رزرو، در مورد اقتصاد ایالات متحده در طول مراسم مجازی برگزار شده توسط وال استریت ژورنال

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021