گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 5 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • ادامه روند نزولی ارزش سهام آسیا
  • سخنان امیدبخش پاول، رئیس فدرال رزرو، در مورد بی ثباتی نرخ ها
  • تمرکز بر اشتغال غیرکشاورزی ایالات متحده در ساعت 17:00

اخبار بازار

  • روند نزولی ارزش سهام آسیا ادامه داشت، در حالی که ارزش معاملات آتی شاخص سهام نیز پایین آمد. تمرکز امروز ما بر گزارش مروبط به اشتغال غیرکشاورزی ایالات متحده برای ماه فوریه است که ساعت 17:00 منتشر می شود. تحقیقات بارکلیز افزایشی 100k را انتظار دارند، کمتر از اتفاق نظر بازار که انتظار افزایش 198k را دارد. انتظار می رود نرخ بیکاری در 6.3 درصد ثابت بماند.
  • دیروز، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا وضعیتی ناپایدار داشت و در بیشتر طول روز، به بیش از 1.4000 افزایش یافت. پس از آن، به دنبال افزایش ارزش دلار، این جفت ارز زیرقیمت فروخته شد و روز را با قیمت 1.3900 به پایان رساند. ارزش پوند در برابر یورو تقویت شد، و جفت ارز آن به زیر 0.8600 (1.1628) رسید (بلومبرگ)
  • شب گذشته،  پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، در سخنرانی خود اظهار داشت که انتظار داشت که بانک مرکزی در قطع حمایت از اقتصاد آمریکا “صبور” باشد، چون میزان بیکاری بسیار بیشتر از سطوح پیش بینی شده بوده است. با این حال، او افزود که این امر باعث آشفتگی بیشتر در بازارها و شرایط فشرده مالی می شود که مداخله بیشتر فدرال رزرو را می طلبد (فاینانشال تایمز)

او با اشاره به افزایش اخیر بازده اوراق قرضه، هشدار داد که در نرخ های بلند مدت، افزایش بیشتری را پیش بینی می کند، اما در تلاش برای مهار آنها ناکام بوده است.

در هفته های اخیر، با افزایش انتظارات در مورد رشد اقتصادی قوی تر و تورم سریعتر پس از پایان دوران همه گیری بیماری، بازده اوراق افزایش یافته است. برخی از فعالان بازار ناامید شدند که رئیس فدرال رزرو جزئیات آنچه را که بانک مرکزی می تواند برای کاهش نرخ ها انجام دهد را ارائه نداد (بلومبرگ)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 17:00- اشتغال غیرکشاورزی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 100k، اتفاق نظر: 198k)
  • ·       17:00- اشتغال خصوصی ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 90k، اتفاق نظر: 195k)
  • ·       17:00- نرخ بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 6.3%، اتفاق نظر: 6.3%)
  • ·       17:00- تراز تجاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 67.3- میلیارد دلار، اتفاق نظر: 67.5- میلیارد دلار)

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021