گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 7 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • صعود ارزش سهام آسیا به بالاترین میزان در سه هفته گذشته
 • سقوط ارزش استرلینگ در مقابل دلار آمریکا و یورو
 • افزایش فرصت های شغلی ایالات متحده در ماه فوریه به بالاترین میزان در دو سال گذشته

اخبار بازار

 • سهام آسیا یک شبه به بالاترین میزان در سه هفته گذشته صعود کرد، چون سرمایه گذاران به دنبال  نشانه های بیشتری از بهبود اقتصاد جهانی، به فصل درآمدزای آتی چشم دوخته اند. صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد جهانی خود را از 5/5 درصد به 6 درصد در سال جاری رساند، که نمایانگر آینده روشنی برای رشد اقتصاد آمریکا است (رویترز)
 • دیروز، ارزش جفت ارز پوند/ دلار آمریکا کاهش یافت و صبح امروز، از بالای 1.3900 به زیر 1.3800 رسید. ارزش استرلینگ نیز در برابر یورو سقوط کرد و جفت ارز یورو/ پوند با 1.5٪ افزایش به بالای 0.8620 (GBPEUR 1.1600) رسید. در ایالات متحده، رئیس جمهور بایدن قول داد که هر فرد بالغ در آمریکا واکسن COVID-19 را تا اواسط ماه آوریل دریافت کند. تاریخ جدید دو هفته زودتر از برنامه قبلی است. در حال حاضر، حدود 40٪ از بزرگسالان ایالات متحده حداقل یک بار واکسن را دریافت کرده اند (فاینانشال تایمز)

امروز، انگلیس تزریق واکسن Moderna را در ولز آغاز می کند که حدود دو هفته زودتر از حد انتظار است (بلومبرگ)

 • دیروز، داده های مربوط به بازار کار ایالات متحده نشان داد که فرصت های شغلی در ماه فوریه به بالاترین میزان در دو سال گدشته افزایش یافت، که ناشی از دستاوردهای برخی از صنایع بود که در طول همه گیری بیماری، بیشترین آسیب را دیدند- این مسئله نشانه دیگری است که رونق مجدد اقتصاد آمریکا را نشان می دهد.

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • امروز- نرخ بهره لهستان (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.10%)
 • ·       12:30- شاخص مدیران خرید خدمات نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 48.8)
 • ·       12:30- شاخص مدیران خرید ترکیبی نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 52.5)
 • ·       13:00- شاخص مدیران خرید خدمات نهایی انگلیس (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 56.8)
 • ·       13:00- شاخص مدیران خرید ترکیبی نهایی انگلیس (اتفاق نظر: 56.6)
 • ·       17:00- تراز تجاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 70.3- میلیارد / اتفاق نظر: 70.5- میلیارد)
 • ·       22:30- صورتجلسه نشست کمیته فدرال بازار باز ایالات متحده

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021