گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 8 آوریل 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش سهام با انتشار صورتجلسه نشست فدرال رزرو ایالات متحده برای ماه مارس
 • تغییر دستورالعمل های استفاده از واکسن آسترازنکا توسط دولت انگلیس
 • صعود جفت ارز دلار آمریکا/ روپیه هند به 1.5% پس از برگزاری نشست بانک مرکزی

اخبار بازار

 • پس از انتشار صورتجلسه نشست ماه مارس فدرال رزرو، ارزش سهام آسیا همراه با معاملات آتی سهام آمریکا بالاتر رفت. این صورتجلسه ها نشان داد که اعضای کمیته فدرال بازار باز احساس می کنند اقتصاد هنوز از هدف دور است و هیچ عجله ای برای کاهش 120 میلیارد دلار در ماه برای خرید اوراق قرضه ندارند. بانک مرکزی همچنین با تجدیدنظر در پیش بینی های خود در مورد رشد تولید ناخالص داخلی واقعی، نگرش خود را به میزان قابل توجهی به روز کرده است.

پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، امروز قرار است در نشست صندوق بین المللی پول سخنرانی کند و احتمالاً بر دیدگاه خوش بینانه این نهاد تأکید خواهد کرد (رویترز)

 • دیروز، جفت ارز پوند/ دلار آمریکا همچنان با قیمت پایین تری معامله شد و پیش از آن که امروز صبح، ارزش آن کمی افزایش یابد، برای مدت کوتاهی، از حدود 1.3875 به زیر 1.3750 پایین آمد. در انگلیس، دولت با اقدامی که می تواند برنامه واکسیناسیون انگلیس را پیچیده کند، دستورالعمل خود را درباره استفاده از واکسن آسترازنکا (AstraZeneca) تغییر داده و به افراد 18 تا 29 ساله پیشنهاد می کند که از واکسن های جایگزین استفاده کنند.

دولت انگلیس اصرار داشت که برنامه واکسیناسیون انگلیس هنوز “در مسیر درست” قرار دارد و از منابع واکسن خود، شامل مدرنا (Moderna) و فایزر (Pfizer) اطمینان دارد (فاینانشال تایمز)

 • روز گذشته، پس از جلسه بانک مرکزی، ارزش جفت ارز دلار آمریکا/ روپیه هند c.1.5٪ صعود کرد و نزدیک به بالاترین سطح در 6 ماه گذشته قرار گرفت. در حالی که بانک ذخائر هند نرخ سیاست را ثابت نگه داشت، رئیس این بانک در یک برنامه جدید برای محدود کردن افزایش بازده بلندمدت و حمایت از بهبود اقتصاد، از خرید 1 تریلیون روپیه هند (14 میلیارد دلار) اوراق قرضه در بازار ثانویه خبر داد (بلومبرگ).

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 13:00- شاخص مدیران خرید ساخت و ساز انگلیس (اتفاق نظر: 55.0)
 • ·       13:30- شاخص قیمت تولیدکننده E19 (اتفاق نظر: 0.6% نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 1.3% نسبت به سال گذشته)
 • ·       15:00- انتشار صورتجلسه بانک مرکزی اروپا
 • ·       17:00- مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده (تحقیقات بارکلیز: 705k/ اتفاق نظر: 680k)
 • ·       02:30- نرخ مرجع پرو

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

یک دیدگاه

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021