گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 8 فوریه 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

 • افزایش ارزش سهام آسیا با خوش بینی نسبت به ارائه بسته تشویقی ایالات متحده
 • پیش بینی بهبود وضعیت اشتغال در صورت تصویب بسته تشویقی توسط یِلِن، وزیر خزانه داری ایالات متحده
 • افزایش ارزش جفت ارزهای پوند/دلار آمریکا و یورو/ دلار آمریکا با پایین آمدن ارزش دلار آمریکا

اخبار بازار

 • با خوش بینی نسبت به بسته تشویقی ایالات متحده، ارزش سهام آسیای در ابتدای هفته به میزان قابل توجهی بالاتر بود، و بازارها انتظار دارند بسته جیدد تشویقی 1.9 تریلیون دلاری ایالات متحده تا پایان فوریه در کنگره تصویب شود. روز جمعه، نمایندگان مجلس طرح کلی بودجه را تصویب کردند که به دموکرات ها اجازه می دهد لایحه ای را بدون حمایت جمهوری خواهان به تصویب رسانند (رویترز)

جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، پیش بینی کرد اگر کنگره بتواند بسته حمایتی را تصویب کند، سال آینده ایالات متحده به استخدام کامل را در نظر خواهد گرفت. او هشدار داد که بدون کمک کافی، بهبودی بازار کار ممکن است تا سال 2025 طول بکشد.

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، همچنین پیش بینی کرد اقتصاد اروپا در تابستان بهبود می یابد و به دولت های متبوع در مورد کاهش زودهنگام کمک های اضطراری هشدار داد.

 • روز جمعه، با کاهش ارزش دلار، ارزش جفت ارز پوند/ دلار آمریکا بالاتر رفت و از حدود 1.3670 به بالاترین سطح در حدود 1.3740 رسید. ارزش جفت ارز یورو/ دلارآمریکا نیز افزایش یافت و تمام ضررهای هفته ای را که این جفت ارز برای اولین بار از دسامبر زیر 1.2000 معامله شد را جبران کرد. این جفت ارز هفته را در حدود 1.2050 به پایان رساند (بلومبرگ)
 • پس از استیضاح ماه گذشته ترامپ در مجلس نمایندگان، دادگاه سنای آمریكا درباره او نیز قرار است در روز سه شنبه آغاز شود. با این حال، رئیس جمهور سابق احتمالاً تبرئه خواهد شد، زیرا دو سوم مجلس سنا برای محكوم كردن او باید رأی دهند و تالار فوقانی كنگره نیز به صورت 50-50 بین دو حزب تقسیم شده است (فاینانشال تایمز)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

 • 19:45- سخنرانی لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، در مورد گزارش سالانه این بانک در سال 2019
 • چهارشنبه- اعلام نرخ سود سوئد
 • چهارشنبه- شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده
 • پنجشنبه- نرخ سیاست بانک مرکزی فیلیپین
 • پنجشنبه- نرخ شبانه مکزیک
 • پنجشنبه- نرخ مرجع پرو
 • جمعه- داده های خروجی انگلیس
 • جمعه- نرخ حراج یک هفته ای روسیه

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021