گزارش روزانه نرخ برابری ارزها 9 مارس 2021

آن چه در گزارش امروز می خوانید:

  • افزایش ارزش سهام آسیا پس از اظهارات بانک خلق چین
  • ادامه نوسانات ارزش معاملات جفت ارز پوند/دلار آمریکا با افزایش ارزش دلار
  • صعود ارزش معاملات جفت ارز یورو/پوند به بالاترین سطح در یک سال گذشته

اخبار بازار

  • به دنبال اظهارات بانک خلق چین (PBOC) در مورد افزایش بازده اوراق قرضه و تورم، ارزش سهام آسیا یک شبه بالاتر رفت و زیان های قبلی را جبران کرد. نائب رئیس این بانک گفت که بانک مرکزی نیازی به حمایت تشویقی عمده در 5 سال آینده نمی بیند. او همچنین گفت که عرضه پول چین فقط برای مطابقت با رشد تولید ناخالص داخلی افزایش خواهد یافت (رویترز)

امروزصبح، پس از سقوط شاخص NASDAQ مربوط به شرکت های فعال در حوزه فناوری به پایین ترین سطح در 3 ماه گذشته، ارزش معاملات آتی سهام در ایالات متحده افزایش یافت.

  • دیروز، جفت ارز پوند/دلار آمریکا در گستره محدودی بین 1.3800 تا 1.3860 معامله شد. در انگلیس، بوریس جانسون، نخست وزیر، از بازگشت دانش آموزان به مدرسه خبر داد؛ با این حال، هشدار داد که این مسئله به افزایش انتقال ویروس کرونا منجر می شود. یکی از مواردی که نشان می دهد فشار بر بخش خدمات بهداشت عمومی انگلیس کاهش یافته است، این بود که سخنگوی این بخش اعلام کرد که بیشتر بیمارستان های نایتینگل از آوریل به روی بیماران بسته می شوند (فاینانشال تایمز)

  • در بازار فارکس، با ادامه روند صعودی دلار آمریکا، دیروز ارزش معاملات جفت ارز یورو/دلار آمریکا کاهش یافت، و برای اولین بار از ماه نوامبر، زیر 1.1850 معامله شد. استرلینگ در برابر یورو تقویت شد، و ارزش این جفت ارز به بالاترین سطوح در یک سال گذشته افزایش یافت (GBPEUR 1.1700/EURGBP 0.8550)

  • در ایالات متحده، به گفته نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، بسته تشویقی 1.9 میلیارد دلاری تا چهارشنبه توسط مجلس نمایندگان مورد بررسی قرار می گیرد. دموکرات ها قصد دارند تا این قانون را تا روز یکشنبه، زمان تعیین شده برای انقضای مزایای بیکاری فدرال، تصویب کنند (رویترز)

آن چه امروز شاهد خواهید بود:

  • 13:30- نرخ اشتغال نهایی E19
  • ·       13:30- تولید ناخالص داخلی نهایی E19 (تحقیقات بارکلیز و اتفاق نظر: 0.6-% نسبت به سه ماه مشابه در سال گذشته)
  • ·       01:30- سخنرانی لاو، رئیس بانک ذخائر استرالیا

تمام زمان ها به وقت تهران می باشند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021