پی سی ام بروکرز

PCMBROKERS ONLINE SUPPORT
Menu

سوابق و فعالیت های حرفه ای

پی سی ام بروکرز با یك سرمایه‌گزاری سنگین زیربنای قابل اعتمادی را برای مشتریان خود فراهم ساخته و با عزمی راسخ در خدمت مشتریان خود می‌باشد. هدف ما موفقیت شما در معاملات و رسیدن به سوددهی هر چه بالاتر می‌باشد. سرمایه‌گزاری پی سی ام در عضویت بازار، پلتفرم قابل اعتماد، تضمین سرمایه و سیر مسیر بنیادی خدمات و تجارت مالی، مشتریان پی سی ام را در موقعیتی قرار داده تا با فراغ خاطر از بابت شفافیت كار بتوانند روی موفقیت در معاملاتشان تمركز داشته باشند.

کارگزار طلا، ارز و کالای بورس دبی

کارگزاری پی سی ام ابتدا در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری دی ام سی سی دبی به عنوان کارگزار طلا، ارز و کالای بورس دبی دی جی سی ایکس به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا شروع به کار کرد.

 دی جی سی ایکس در آن زمان تنها بورس در منطقه خاور میانه در نوع خود بود و طیف وسیعی از سیمبل های معاملاتی از جمله قراردادهای آتی (فیوچرز) و اختیار (آپشن) روی ارزها، طلا، نقره و … را ارایه می نمود. به عنوان مثال آهن (در قالب میلگرد ساختمانی)  برای اولین بار در دنیا در این بورس خرید و فروش شد. معامله گران در بورس دبی از دسترسی مستقیم به صف‌های خرید و فروش بهره‌مند بوده و نقدینگی بالای محصولات این بورس امكان معاملات را در هر لحظه برای آنان فراهم ساخت. از سوی دیگر در آن سالها علیرغم وجود تحریم ها در زمینه ارتباطات مالی از سوی کشورهای غربی، ارتباط مالی ایران با دوبی همچنان برقرار بود.

قرارداد آتی سکه طلا و همکاری با بانک صادرات ایران

پی سی ام بروکرز با یک سرمایه گزاری سنگین و بهره گیری از شرایط فوق به سرعت در بین محافل مالی در ایران به شکلی بی سابقه مطرح و فورا از سوی کارشناسان ایرانی و بانکها و مدیران بورس ایران مورد استقبال قرار گرفت. قرارداد آتی سکه طلا در بورس کالای ایران با مساعدت و مشاوره مدیران وقت پی سی ام راه اندازی شد و بانک صادرات ایران برای اولین بار در تاریخ کشور با پشتوانه خرید قرارداد آتی طلا در بورس دوبی به عنوان یکی از مشتریان کارگزاری پی سی ام موفق به صدور اوراق بهادار با پشتوانه و معادل ارزشی طلا شد و گردش سرمایه طرح از مرز یک میلیارد دلار فزونی گرفت. شرکت پی سی ام بروکرز تا امروز رکورد دار بزرگترین مشتری بورس دوبی میباشد.

توسعه ی شرکت به مجموعه شرکت های پی سی ام

موفقیت های پی در پی شرکت و اخذ مجوزهای جدید منجر به توسعه ی شرکت به کشورهای دیگر و ارایه ی خدمات تخصصی تر گردید. اکنون پی سی ام بروکرز عضوی از مجموعه شرکتهای پی سی ام با سهامداران حرفه ای و شعب متعدد در 5 قاره جهان است که بعضا بنا به سیاست بازاریابی از اسامی محلی استفاده میکنند.

با سخت تر شدن تحریم های مالی علیه ایران رگولاتورهای مالی جهان یکی پس از دیگری با بهانه عدم وجود ارتباط بانکی بین بانکهای ایران با سایر بانکهای جهان و نیاز به انتقال پول از طریق شخص ثالث، خواستار بسته شدن حسابهای معامله گران خرد ایرانی شدند، به شکلی که امروز هیچ رگولاتور مالی در جهان حساب فارکس یک شهروند ایرانی مقیم ایران را رگوله نمیکند. بورس دوبی و بانکهای امارات نیز به تدریج از ادامه همکاری در این زمینه به شکل سابق سر باز زدند. پی سی ام بروکرز به منظور ادامه خدمات به معامله گران ایرانی، فعالیت بورس دوبی را به مدیریت، سهامداری و نام جدید در همان محل دفتر قدیم خود به جا گذاشت و در سال 2012 شعبه جدیدی تحت رگوله آفشور در دوبی دایر نمود که تا امروز با موفقیت و استقبال فراوان به ارایه خدمات با کیفیتی غیر قابل رقابت ادامه میدهد.

عضویت در اف اس سی

به منظور گسترش دامنه فعالیت های بروکر و به دست آوردن تاییدیه های بیشتر از نهاد های مالی معتبر دنیا، کارگزاری پی سی ام تحت نظارت نهاد اف اس سی قرارگرفته است که از سازمانهای نظارتی کشورهای مشترک المنافع و عضو سازمان بین المللی آیسکو بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. اف اس سی رعایت استاندارد های جهانی در زمینه ارتباط مشتری-کارگزار جهت انجام معاملات بر روی قرار دادهای مالی را تحت نظر داشته و جزو نهاد های کنترلی کارگزاری پی سی ام می باشد. حوزه نظارتی اف اس سی شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورس ها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام از سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرده و تا کنون تحت نظارت این سازمان نیز می باشد.

عضویت در بورس آفریقا

انجمن جهانی تجارت بورس آفریقا (با مسئولیت محدود) نخستین بازار مبادلات در کلاس دارایی های چندگانه از جزیره موریس با عرضه سبدی از مشتقات کالا، مشتقات ارزی، محصولات دارایی نقدی و دارایی مشتقه می باشد. این محصولات شامل:

  • آتی و اختیار کالایی
  • قراردادهای ما به التفاوت (CFDs) – کالاها – ارزها و شاخص ها
  • مشتقات دارایی – آتی و اختیار شاخص و آتی و اختیار تک سهمی (Single Stock futures and options)
  • اوراق بهادار سهام، اوراق قرضه، رسید سپرده گذاری، لیست سرمایه گذاری و ETF ها

پی سی ام بروکرز در اروپا و آمریکا

در سال 2013 بروکر پی سی ام موفق به کسب گواهینامه تجارت در منطقه شمال ونکوور و ایجاد یک شعبه در این منطقه از کشور کانادا شده است و با تلاش های مستمر صورت گرفته و همراهی شما مشتریان گرامی، موفق به کسب گواهی ثبت نمایندگی بروکر در کشور انگستان گردید و امیدواریم دفتر لندن در آینده ای نزدیک به یک دفتر فعال تبدیل گردد.

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم