30 دلار بونوس خوش آمد گویی
در کابین کارگزاری پی سی ام ثبت نام کنید و 30 دلار بونوس دریافت کنید
دریافت بونوس

موجودی اولیه

برای معامله گران جدیدی که در کابین پی سی ام ثبت نام می کنند

سود کامل را برداشت کنید

از بونوس استفاده کنید، سود بیشتر کسب کنید و سود حاصل از معاملات را برداشت کنید.

بدون محدودیت

این بونوس در فراز و نشیب معاملات حساب شما را پشتیبانی می کند.

مراحل دریافت بونوس

ثبت نام در کابین

ثبت نام در کابین این بونوس مختص حسابهای سنت و میکرو می باشد و برای کابین هایی ست که بیشتر از 30 روز از ایجاد آنها نگذشته باشد.

شارژ حساب

حداقل 30 دلار در حساب خود شارژ کنید.

درخواست بونوس

در کابین تریدری، منوی تیکیت/درخواست بونوس، بونوس 30 دلاری را انتخاب کنید.

اطلاعات تکمیلی و شرایط بونوس:

این بونوس برای چه کسانی ست؟

 • این بونوس تا 30 روز پس از تکمیل کابین قابل درخواست می باشد.
 • حداقل مبلغ واریزی برای دریافت این بونوس 30 دلار می باشد.
 • این بونوس فقط برای حساب های سنت و میکرو قابل درخواست می باشد.
 • این بونوس فقط یکبار قابل درخواست می باشد.
 • مبلغ بونوس قابل انتقال به حساب دیگری نمی باشد.

روش دریافت بونوس

 • از طریق کابین، منوی تیکت/درخواست بونوس اقدام کنید. پس از ارسال تیکیت شرایط این بونوس از طریق کابین برای شما ارسال خواهد شد. شرایط را مطالعه نموده و در صورت توافق به تیکت پاسخ دهید و موافقت خود را اعلام کنید.
 • پس از درخواست بونوس، در طی دو روز کاری درخواست شما بررسی و مبلغ بونوس به حساب شما اضافه خواهد شد.

شرایط معامله و برداشت سود

  • مبلغ بونوس قابل معامله می باشد یعنی در مارجین معاملات لحاظ می شود و در هنگام ضرر از حساب معاملاتی کسر نخواهد شد. به بیان دیگر این مبلغ تا زمانی که استاپ اوت در حساب رخ ندهد در معاملات شما باقی خواهد ماند.

  توضیح تکمیلی: بونوس ها به طور کلی یا قابل برداشت می باشند و یا قابل ضرر هستند. این بونوس تنها بونوس قابل ضرر می باشد که در صورت احراز شرایطی قابل برداشت نیز خواهد بود. در قسمت سوالات متداول توضیحات بیشتری در مورد انواع بونوس نوشته شده است.

  • مبلغ اصلی سرمایه گذار به همراه سود حاصل از معاملات بدون هیچ محدودیتی قابل برداشت می باشد.

  مثال:

  شما 50 دلار در حساب خود شارژ کرده اید و 30 دلار به عنوان بونوس دریافت نموده اید و پس از انجام معاملات 20 دلار هم سود کسب نموده اید. در اینصورت مبلغ قابل برداشت 70 دلار می باشد که شامل سود شما و مبلغ شارژ شده ی اولیه است: 50+20

  • در صورتی که حساب دچار ضرر شود، ضرر ابتدا از موجودی اولیه ی معامله گر کسر خواهد شد، حتی اگر موجودی بعد از دریافت بونوس به حساب اضافه شده باشد.

  مثال:

  شما 50 دلار در حساب خود شارژ کرده اید و 30 دلار به عنوان بونوس دریافت کرده اید و پس از انجام معاملات 10 دلار ضرر کرده اید. در اینصورت این مبلغ از اصل سرمایه ی معامله گر کسر خواهد شد و در اینصورت اگر معامله گر بخواهد برداشت کند، مبلغ قابل برداشت 40 دلار خواهد بود.

شرایط برداشت بونوس

 1. برای برداشت بونوس، معامله گر باید در طول 3 ماه 10 لات ترید کرده باشد.
 2. مبلغ بونوس قبل از پایان3 ماه قابل برداشت نمی باشد. بنابراین سرمایه ی اصلی و مبلغ بونوس باید تا پایان مدت 3 ماهه در حساب باقی بماند. حتی اگر حجم معاملات قبل از 3 ماه تکمیل شود.

لغو یا حذف بونوس

 • پس از رخ دادن استاپ لاس، بونوس از حساب حذف خواهد شد.
 • هر زمان که بخواهید می توانید درخواست حذف بونوس از حساب را از طریق ارسال تیکیت در کابین تریدری ارسال بفرمایید. در این صورت در طی دو روز کاری بونوس از حساب شما کسر خواهد شد.
 • در صورت حذف بونوس، مبلغ سود حاصل از معاملات به طور کامل متعلق به معامله گر بوده و قابل برداشت می باشد.
 • پي سي ام بروكرز حق عدم پذيرش تقاضاي بونوس از سوي معامله گر را بدون ارايه هيچ دليل و اطلاع قبلي محفوظ مي دارد. پي سي ام بروكرز مسئول هيچگونه عواقبي كه شامل لغو بونوس می باشد نيست. پی سی ام بروکرز حق تغییر، اصلاح یا ویرایش هر بخش یا کل این شرایط و مقررات را در هر نقطه معینی بدون اطلاع قبلی محفوظ می دارد.
  در صورتي كه معامله گر در برنامه بونوس به هر دليلي سلب صلاحيت شود، پي سي ام بروكرز حق بستن تمامي حسابها، لغو تمامي سفارهاي ثبت شده و باطل نمودن تمامي سودهاي بدست آمده توسط اين معامله گر و اعمال جریمه را براي خود محفوظ مي دارد. هرگونه مناقشه يا وضعيتي كه در بين اين شرايط و ضوابط لحاظ نشده باشد توسط مديريت پي سي ام بروكرز با فرض اجراي عادلانه ترين روش ممكن حل و فصل خواهد شد و هيچ فردي اجازه ورود به اين موضوع را نخواهد داشت.

30 دلار بونوس خوش آمد گویی را برای چه حسابهایی می توانم دریافت کنم؟

این بونوس برای کابین های جدید و در حسابهای سنت و میکرو در دسترس می باشد.

سنت

مهمترین ویژگی اکانت سنت این است که در این اکانت واحد سنت به جای دلار در نظر گرفته شده است و بقیه ی شرایط حساب با سایر حسابها یکسان می باشد. فقط 10 دلار در حساب خود شارژ کنید تا با موجودی 1000 سنت معامله کنید.

لینک دانلود پلتفرم های مختلف برای این اکانت

سیمبل های معاملاتی:

28 جفت ارز و طلا

مبلغ واریزی:  100 – 10 دلار

مینیمم لات سایز معاملاتی: 0.01

اسپرد: شناور – از 0.2 پیپ

ماکسیمم لورج: 1:100

استاپ اوت لول: 50%

کمیسیون: ندارد

میکرو

اکانت میکرو با مینیمم سایز معاملاتی یکصدم لات و اهرم معاملاتی 1:500 و همینطور ارایه ی سیمبل های معاملاتی متنوع انتخاب مناسبی برای تریدرهایی ست که میخواهند با سرمایه گذاری کم از این بازار سود بگیرند.

لینک دانلود پلتفرم های مختلف برای این اکانت

سیمبل های معاملاتی:

58 جفت ارز، کالاها، CFD، سهام ها، شاخص دلار، ICLN، ارزهای دیجیتالی

مبلغ واریزی:  2000 – 100 دلار

مینیمم لات سایز معاملاتی: 0.01

اسپرد: شناور – از 1.6 پیپ

ماکسیمم لورج: 1:500

استاپ اوت لول: 50%

کمیسیون: ندارد

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

نفر در دانشگاه پی سی ام ثبت نام کردند

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021