مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

مصاحبه با مشتری موفق در آگوست 2017با سلام و احترام،
جناب آقای سفری شما 472 درصد سود در حساب معاملاتی خودتون کسب کردین. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.


لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
با عرض سلام. اسم من عبدالرقیب سفری است . درولایت تخار افغانستان تولد شده ام دارای مدرک کارشناسی ارشد دررشته مهندسی برق قدرت میباشم. مدت 12 سال میشود که در بخش های مختلف مهندسی فعالیت دارم و مدت 5 سال میشود که در زمینه تجارت آنلاین با بروکر های مختلف کار میکنم.


ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
من معمولا با روش معاملاتی price Action without stop loss معامله میکنم و بعد از مدت زمان زیادی از تجربه شخصی خود دربازار مالی روش منحصر بفرد خود را استفاده میکنم.


چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
5 سال


آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
تجربه کار با بروکر نما ها را دارم و متاسفانه در افغانستان تعداد بروکر نما ها بیشتر از بروکر های اصلی است. من با دو بروکر نما کار کردم که تجربه تلخ از ایشان دارم بنام ECI و MMarket که متاسفانه جواز استفاده از MT4 ایشان زیر سوال است.


نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
از کارکردن با بروکر نما ها خسته شدم دنبال یک بروکر بین المللی بودم که خوشبختانه از طریق فیس بوک و تلگرام بروکر پی سی ام را پیدا کردم و با مراجعه به IB شما در کابل حساب مینی افتتاح کردم.


سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
ایشان باید قبل از اغاز با کارکردن روی حساب واقعی باید روی حساب دمو کار بکنند و تلاش نمایند تا معلومات عمومی و تخنیکی خویش را راجع به بازار های مالی و معامله کردن با آن تکمیل نمایند.

فکر می کنید علت عدم موفقیت بعضی دوستان چیست؟
ریسک منجمنت ومدیریت سرمایه


امیدواریم که همیشه شاهد تریدهای پرسود شما باشیم
با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و در مصاحبه ی ما شرکت کردید