پیش بینی جفت ارز پوند/ دلار آمریکا 29 مارس تا 2 آوریل- داده های متفاوت باعث کاهش ارزش پوند شد

جفت ارز پوند/ دلار آمریکا برای دومین هفته متوالی دچار زیان شد. در هفته آتی، پنج رویداد، شامل انتشار گزارشات مربوط به تورم و شاخص خرده فروشی را در پیش داریم. در اینجا، به چشم اندازی از رویدادهای برجسته و تجزیه و تحلیل تکنیکال به روز شده ای برای پوند/ دلار آمریکا اشاره می کنیم.

در انگلیس، رشد دستمزد از 4.7٪ به 4.8٪ افزایش یافت، اما مطالبات بیکاری، با رشد زیاد 86.6 هزار، به طور غیرمنتظره ای افزایش یافت، در حالی که پیش بینی مربوط به آن 9.0 هزار بود. تورم نیز ناامید کننده بود، و شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) از 0.7٪ به 0.4٪ کاهش یافت. شاخص مدیران خرید (PMI) تولید و خدمات، با 2.1% رشد، حاکی از تسریع در رشد است.

در ایالات متحده، پاول، رئیس فدرال رزرو و یلن، وزیر خزانه داری در کنگره حاضر شدند، و هر دو بر موضع سهل گیرانه خود تأکید کردند. یلن در مورد ارائه بسته های تشویقی دیگر صحبت کرد، که به گفته او، با مالیات بالاتر پرداخت خواهد شد. پاول تصدیق کرد که تورم احتمالاً افزایش خواهد یافت، اما موقتی خواهد بود و فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش نخواهد داد.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده برای سه ماهه چهارم سال 2020 از 4.1 به 4.3 درصد افزایش یافت. همچنین، مطالبات بیکاری به 684 هزار کاهش یافت که کمترین میزان در یک سال گذشته است.

  1. وام خالص به افراد: دوشنبه، 14:00. سطح اعتبار از 4.6 میلیارد پوند در ماه ژانویه به 2.8 میلیارد پوند کاهش یافت که کمترین میزان در هفت ماه گذشته است. تخمین مربوط به ماه فوریه 3.6 میلیارد پوند است.
  2. شاخص قیمت فروشگاهی کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس: چهارشنبه، 4:31. این مقیاس تورم همچنان به تورم شدیدتر در میان فروشگاه های متعلق به کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس اشاره دارد. این شاخص در ماه فوریه، از 2.2-٪ به 2.4-٪ کاهش یافت.
  3. تولید ناخالص داخلی (GDP): چهارشنبه، 11:30. اولین برآورد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم، 1.0٪ بود، اما در برآورد دوم، می توان زیان شدیدی را مشاهده کرد که می تواند به نوسان در جفت ارز پوند/دلار آمریکا منجر شود.
  4. شاخص مدیران خرید تولید: پنجشنبه، 14:00. با برآوردهای بسیار بالاتر از سطح 50 خنثی، تولید همچنان رشد چشمگیری را نشان می دهد. انتظار می رود برآورد نهایی شاخص مدیران خرید (PMI) مربوط به ماه فوریه برآورد اولیه 57.9 را تأیید کند.

نمودار روزانه جفت ارز پوند/دلار آمریکا با حدود حمایت و مقاومت روی آن

حدود تکنیکال از بالا به پایین:


با سطح مقاومت 1.4166 آغاز می کنیم.
بعدی 1.4083 است.
زمانی که پوند روند ریزشی بلندمدتی را آغاز کرد، در اوایل مارس، 1.3974 تحت فشار قرار گرفت.
1.3891 از سطح 1.39 محافظت می کند.
1.3699 (ذکر شده در هفته قبل) اولین حد حمایت است.
1.3649 مرتبط باقی می ماند.
در حال حاضر، 1.3514 سطح حمایت نهایی است.

چشم انداز مشخصی در مورد جفت ارز پوند/ دلار آمریکا پیش بینی نمی‌شود

از آنجا که روند تزریق واکسن در انگلیس به خوبی در حال انجام است، این کشور به برداشتن محدودیت های کرونایی ادامه می دهد. در ایالات متحده، روند بهبودی همچنان ادامه دارد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

به آموزش نیاز دارید

دانشگاه تریدری پی سی ام

با ارائه ی آموزش های حرفه ای، از مبتدی تا پیشرفته،

شما را تا رسیدن به سود قدم به قدم همراهی می کنیم 

روش های آسان واریز و برداشت

بانکی

وب مانی

بیت کوین

سایر

پی سی ام بروکرز به عنوان معروفترین شرکت از مجموعه شرکت های پی سی ام، در سال 2006 در منطقه ی آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت اسکا (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

پی سی ام با شماره مجوز c118023194 تحت نظارت نهاد FSC می باشد. این نهاد از سازمانهای نظارتی کشور های مشترک المنافع بریتانیا و عضو “International Organization of Securities Commissions (IOSCO)” بوده و مورد تایید در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا می باشد. حوزه نظارتی FSC شامل همه ی فعالیتهای مالی غیر بانکی شامل بورسها، کارگزاری ها و شرکت های بیمه است.

کارگزاری پی سی ام در سال 2013 مجوز این نهاد را کسب کرد و در آن تاریخ به عضویت بورس آفریقا هم درآمد. پس از ادغام بورس آفریقا در یک بورس دیگر، که تحت نظارت FSC قرار ندارد، کارگزاری پی سی ام از نهاد ناظر FSC درخواست بالاترین مجوز کارگزاری را نمود و پس از تایید و دریافت این مجوز به ارایه خدمات خود ابعاد تازه ای داد.

افشای ریسک: معاملات در بازارهای آنلاین نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد. بنابراین لازم است قبل از شروع معاملات با شرایط و ریسک‌های معاملاتی آشنایی کامل داشته باشید.

© تمامی حقوق برای کارگزاری پی سی ام بروکز محفوظ می باشد 2006 - 2021