15000 دلار سود در دو روز – 300 درصد

مشتریان موفق پی سی ام بروکرز
شما در روزهای پنجم و ششم جولای 2016 ، 15.000 دلار سود روی حساب معاملاتی خود داشته اید.با توجه به اینکه مبلغ اولیه واریزی شما 500 دلار بوده است در واقع شما 300 درصد سود داشته اید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
با سلام من اردلان هستم. 32 ساله از تهران. در حال حاضر شغل اصلی بنده ترید هست البته تا مهر ماه سال قبل شغل بنده کارمندی بود که از سال قبل به دلیل رسیدن به خودباوری در فارکس و اینکه روش شخصی خودم در این بازار رو پیدا کردم از کارمندی استعفا دادم و زندگی رو با کار در فارکس اداره می کنم .
نام کاربری بنده در سایت شما absorptive money می باشد. مدت زمان فعالیتم در این بازار به 8 سال میرسه که در تمام این سال ها با فراز و نشیب های زیادی دست و پنجه نرم کردم تا در این مرحله از زندگی به این مهم دست یافتم که در فارکس می توان به راحتی سود کرد، البته به شرط رعایت بعضی قوانین مهمممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
روش معاملاتی بنده روش پرایس اکشن شخصی سازی شده می باشد به اضافه دید خوبی که طی 8 سال کار در این بازار نسبت به حرکات بازار پیدا کردم.چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
من یادم میاد از روزهای اول آشنایی با این بازار و با اینکه در حال آموزش در یکی از آموزشگاه های فارکس بودم افتتاح حساب ریل کردم در واقع از اول کلا آدم جسوری بودم و هدفم رسیدن به موفقیت زیاد در این بازار بود چون پتانسیل سود آوری خوب رو در خودم دیده بودم.
بگذریم از 4و5 سال اول که که وقت خودم رو با اندیکاتورهای رنگی و روش های مختلف ترید به ابطال گذروندم و از 2 سال پیش متوجه شدم که باید در این بازار بر روی چه چیزهایی تمرکز کرد و به چه چیزهایی بی اعتنا بود.
سابقه حرفه ای من در این بازار از نظر خودم 3 سال می باشد.آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
خیر چون از ابتدا سعی کردم با بروکرهایی کار کنم که اسپرد کم و سرعت عمل در بخش اجرای معاملات و اجرای دستورات واریز و برداشت را دارا می باشند کار کنم و خودم رو درگیر بروکر نماها و مشکلات ریز و درشت آنها نکنم

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
من با فروم این بروکر آشنایی داشتم اما تا 1 ماه گذشته تجربه حساب ریل در این بروکر رو نداشتم جون عقیده داشتم که اسپردهای رقابتی واقعی با بروکرهای خوب رو نداشت اما در چند ماه گذشته با بررسی اسپردهای این بروکر به دلیل کاهش اسپردها و نیز به دلیل بونوس رمضان تصمیم گرفتم با این بروکر نیز حساب معاملانی باز کنم و روی حساب ریل نیز تست کنم. مشکلی که از بروکر محترم PCM به نظرم میاد در رابطه با تاخیر در واریز و برداشت از طریق وبمانی هست که امیدوارم با یاری دست اندرکاران کوشای این بروکر این مشکل نیز برطرف گردد.
ولی در مورد اجرای دستورات خرید و فروش عملکرد بروکر بسیار خوب و سریع می باشد .
در همین جا باید از تیم اردر دسک انگلیسی این بروکر تشکر خود را اعلام کنم که پاسخگوی سوالات و مشکلات در کمترین زمان هستند

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
به تمام دوستانی که واقعا تصمیم به ماندن در این بازار را دارند و با اقتدار کامل قصد سود کردن در این بازار را دارند توصیه برادرانه و دوستانه می کنم که سود کردن با اندیکاتورها رو فراموش کنند و تمام تمرکز خودشون رو روی کار بر روی قیمت بگذارند و امیدوارنم تمامی دوستان فارکسی به سودهای بسیار بزرگی در این بازار برسند.
توصیه دیگری که به همه دوستان در راه رسیدن به موفقیت در این بازار دارم اینه تا میتونن در تایم های پایین ترید نکنند و خودشون رو به کار کردن در تایم بالا و صبر کردن برای ترید های موفق و بزرگ عادت دهند.
در پایان از بروکر بزرگ و موفق PCM کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم روز به روز در بهبود و رفع مشکلات ریز بروکر موفق باشند تا این بروکر به یک بروکر موفق و بزرگ و مورد اطمینان برای تمامی ایرانیان تبدیل شود.

با تشکر از شما جناب آقای اردلان پ خ