با سلام و احترام

جهت افتتاح حساب واقعی لطفا موارد زیر را برای ما به ایمیل accounts@broker-fa.com ارسال نمایید:

1. کپی پاسپورت یا شناسنامه یا کارت ملی
2. اسکن رسید ودیعه واریزی
3. اطلاعات فردی شامل:

اسم شهرشماره موبایلشماره تلفن ثابتایمیل صاحب اصلی حسابنام و نام خانوادگی
CityMobilePhoneEmailName
( این اطلاعات را با حروف انگلیسی بنویسید)

 

لطفا نکات زیر مربوط به افتتاح حساب حقیقی را حتما مد نظر بگیرید:

 

1. مدرک شناسایی و رسید ودیعه واریزی خود را (هر دو با هم) به ایمیل accounts@broker-fa.com ارسال نمائید.

2. هرگونه مسائل فنی و فوری مربوط به متاتریدر را با ایمیل orderdesk@broker-fa.com و با زبان انگلیسی و با ذکر شماره اکانت حساب ریل خود مکاتبه کنید. ایمیل ارسالی باید حتما از طرف ایمیلی باشد که موقع باز کردن افتتاح حساب و پرکردن فرم آنلاین ثبت کرده اید.

3. در مورد سوالات عمومی و غیر فوری، لطفا ابتدا سایت و تالار گفتگوی ما را مطالعه نمایید و سپس در صورتی که جواب سوالات خود را دریافت نکردید، سوال خود را در تالار گفتگو و در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح نمایید تا در اسرع وقت از کارشناسان ما جواب خود را دریافت کنید.

4.  ارسال پول از طریق هر بانکی قابل انجام است. در صورتی که مدتی است حساب خود را شارژ نکرده اید، لطفا قبل از هربار واریز وجه، حتما شماره حسابها را با پشتیبانی بروکر چک کنید. شماره حساب ها برای شما ایمیل شده است.

5. در صورت عدم رعایت نکات فوق، مسئولیت با خود فرد میباشد.


 PCM Trader  از نظر تنوع جفت ارز های قابل معامله بدون شک یکی از بی رقیب ترین پلتفرمهای جهان است و در حال حاضر 62 جفت ارز به اضافه طلا و نقره با قیمتهای اسپات بسیار رقابتی همراه با دو قرارداد آتی طلا، نفت دبلیو تی آی و نفت برنت، یک قرارداد آتی نقره، یک قرارداد آتی گازوئیل و 8 ایندکس سهام اصلی جهان روی پلتفرم ما برای شما عزیزان قابل دسترسی مستقیم می باشند.

ما افتخار می کنیم که یکی از رقابتی ترین سیستمهای الکترونیک معاملاتی اتصال مستقیم به بازار (با استفاده از متاتریدر 4 به عنوان پلتفرم مورد استفاده مشتری را ارایه می دهیم و با استفاده از شرکای تجاری بزرگ و بورس های مهم جهان، این امکان فراهم شده است که بهترین قیمت های خرید و فروش را روی پلتفرم ببینید که اسپردهای پائین نتیجه آن می باشد.


برای مطرح کردن سوالات، نظرات، پیشنهادات و دریافت پاسخ سوالات خود و همچنین استفاده از مطالب آموزشی و تحلیلی ما، در فروم ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment