مشتریان موفقمشتریان موفق پی سی م بروکرز

تریدر موفق – اکتبر 2016 ، بروکر فارکس برای ایرانیان

تریدر موفق - اکتبر 2016

شما در دو حساب معاملاتی خود به صورت همزمان سود مطلوبی دریافت کردید. لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟با عرض سلام. من حدود 6 سال هست با بازار آشنایی دارم و حدود 2 سال بطور حرفه ای بازار را دنبال میکنم.

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
روش معاملاتی بنده استفاده از خطوط حمایت و مقاومت و مباحث پرایس اکشن و ترکیب آن با آموخته ها و یافته های شخصی حرکات قیمت می باشد.

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
؟ به طور کم و بیش حرفه ای دو سال، اما از سال 89 که با این بازار آشنا شدم ظرفیت های سوددهی و ریسک این بازار من را مجدوب کرد.

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟
خوشبختانه نه.

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
نظر شخصی بنده بروکر مناسبی هست. و از همه علاقمندان ورود به این بازار برادرانه خواهش میکنم با چشم باز و تحقیق بروکر مناسب رو انتخاب نمایند. و به تبلیغات بروکرها بسنده نکنند.

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
تقاضا دارم بدون آگاهی لازم وارد بازار نشوند و حتما از ریسک مناسب و حد ضرر استفاده کنند. همه روشها در مقاطعی از بازار جوابگو نیستند بنابراین دلسرد نشوند و در مواقع ضرر ده بودن اقدام به افزایش ریسک نکنند که نتیجه ای جز شکست ندارد

با تشکر از شما جناب آقای مولایی