در این قسمت از سایت سوالاتی را که به طور متداول از سوی شما دوستان عزیز مطرح می شود همراه با پاسخ ارائه خواهیم کرد. ما اطمینان داریم شما جواب خیلی از سوالاتتان را اینجا خواهید یافت. می توانید از موتور جستجوی سایت برای ردیابی کلمات مهم سوالتان استفاده کنید.


پلتفرم های معاملاتی
بروکر پرسپولیس به صورت مستمر در حال تحقیق و بررسی پلتفرمهای موجود در بازارهای مالی میباشد و بزودی موارد جدیدی را به هموطنان عزیز ارائه خواهد کرد. درحال حاضر پلتفرم های پیشنهادی ما که در آنها برای مشتریان حساب باز میکنیم به صورت زیر می باشد.

2.متاتریدرPCM TRADER

هزینه پلتفرم ها
تمامی پلتفرم هایی که توسط بروکر پرسپولیس ارایه می شود مستقيماً روي يك بازار مالي حقيقي قرار دارند و شركت از طريق مدرن‌ترين تكنولوژي الكترونيك موجود امكان دسترسي به قيمت‌هاي واقعي را فراهم ساخته و خود در تعيين قيمتها دخالتي ندارد
 پلتفرم ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان گرامی قرار داده میشود.
در پلتفرم استراتژی رانر چنانچه قصد داشته باشید از ترید اتوماتیک استفاده کنید و استراتژی های ترید خود را به صورت برنامه نویسی شده روی سرور این پلتفرم قرار دهید باید ماهیانه مبلغ 100 دلار برای این کار بپردازید

اسپرد ارزها روی پلتفرمهای ما

در یک بازار همیشه تعدادی خریدار و تعدادی فروشنده برای هر چیز وجود دارند. این مطلب واضح است که همیشه خریدار سعی می کند ارزانتر بخرد و فروشنده مایل است با قیمت بالاتری بفروشد. روی پلتفرمی که به یک بازار متصل است شما میتوانید این خریداران و فروشندگان را ببینید. آنها در یک صف روی پلتفرم مرتب می شوند به طوری که بالاترین پیشنهاد برای خرید سر صف خریداران و نازلترین پیشنهاد برای فروش سر صف فروشندگان قرار می گیرند. قبل از انجام هر معامله بین این دو یک تفاوت قیمت وجود دارد که به آن اسپرد می گویند. چون تعداد خریداران و فروشندگان بازار زیاد است و آنها با اینترنت به بازار وصل هستند و هر لحظه می توانند پیشنهادات خود را تغییر دهند طبیعتا این تفاوت قیمت یا اسپرد می تواند در هر ثانیه چند بار تغییر کند و نمی تواند ثابت باشد. وقتی خریدار و یا فروشنده تصمیم به انجام یک معامله می گیرد با قیمت طرف مقابل توافق می کند و در لحظه انجام معامله در واقع این اسپرد صفر است. در سایر لحظات اسپرد هر ابزار مالی به طور طبیعی متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.در اینجا لازم است اضافه کنیم که دسترسی به اسپردهای بهتر (حتی نیم پیپ روی ارزهای اصلی) هم امکان پذیر است. ما می توانیم پلتفرم هائی را در اختیار شما قرار دهیم که شما را به چنین بازاری وصل کند ولی این فقط برای مبالغ بالا و سرمایه گذاری های بیشتر از ده هزار دلار است. این معاملات باید ظرف 48 ساعت با مبادله فیزیکی این دو ارز بین طرف خریدار و فروشنده به پایان برسد ولی اگر نخواهید این کار را بکنید کارمزد شبانه بانکی به آن تعلق می گیرد که اگر لانگ باشید باید شما پرداخت کنید و اگر شورت باشید دریافت می کنید.


انواع حساب های بروکر و حداقل افتتاح حساب
از آنجایی که ما پلتفرم های مختلفی ارایه می دهیم که هرکدام از آنها به بازار خاص خودشان متصل هستند، لذا حداقل افتتاح حساب در هر کدام از این بازارها و پلتفرمهای متصل به آن متفاوت است
ذکر این نکته ضروری است که ما هیچ حداقلی برای حساب شما در نظر نگرفته ایم و دلیلی هم برای اینکار نداریم ولی به دو مطلب توجه داشته باشید. اولا برای هر تجارتی یک حداقل سرمایه لازم است. توصیه هر کارگزار مسئول اینست که اگر میخواهید مثلا با یک لات طلا کار کنید بهتر است سرمایه لازم برای سه لات را داشته باشید تا بتوانید تاب و تحمل نوسانات ناخواسته را قبل از رسیدن به سود بیاورید.
مارجین شما در بازار مالی واقعی یک ودیعه است که برای کارگزار فقط ایجاد مسئولیت می کند و از آن هیچ چیز عاید کارگزار نمی شود. ثانیا تنها منبع درآمد یک کارگزار واقعی فقط یک حق کارگزاری (کمیسیون) بسیار کوچک است (معمولا بین 0.02 تا 0.05 درصد ارزش معاملات) و این واقعیت با توجه به هزینه ها (حقوق و مزایای کارمندان و خدمات مشتری و تلفن ها و حسابداری و هزینه پلتفرمها و …) و مسئولیت هائی که هر حساب برای بروکر ایجاد می کند افتتاح حسابهای خیلی کوچک را غیر اقتصادی می کند.
انواع قراردادهای قابل معامله در بروکر پرسپولیس کپیتال منیجمنت عبارتند از:قراردادهای آتی یا سلف (Futures) با قابلیت تحویل کالا در دبی
قرارداد اختیار معامله (Options)
قرارداد معاملات نقدی (Spot )
قراردادهای معامله بر اساس تفاوت قیمت خرید و فروش

انواع بازارهای قابل دسترسی :

1.بازار بورس کالای دبی
 حداقل افتتاح حساب در این بازار برای ارزها 5000$ و برای طلا و نفت حداقل 10000$ است.با توجه استاندارد بودن لات سایز ها و مارجین ها در بازارهای بورس پیشنهاد ما برای حداقل سرمایه برای کار در این بازار ها 10000$ است.
قراردادهای آپشن در بورس ما مارجین شان صفر است.
2.متاتریدر پرسپولیس کپیتال (PCM TRADER)PCM Trader  از نظر تنوع جفت ارز های قابل معامله بدون شک یکی از بی رقیب ترین پلتفرمهای جهان است و در حال حاضر 62 جفت ارز به اضافه طلا و نقره با قیمتهای اسپات بسیار رقابتی همراه با دو قرارداد آتی طلا، نفت دبلیو تی آی و نفت برنت، یک قرارداد آتی نقره، یک قرارداد آتی گازوئیل و 8 ایندکس سهام اصلی جهان روی پلتفرم ما برای شما عزیزان قابل دسترسی مستقیم می باشند.

ما افتخار می کنیم که یکی از رقابتی ترین سیستمهای الکترونیک معاملاتی اتصال مستقیم به بازار (با استفاده از متاتریدر 4 به عنوان پلتفرم مورد استفاده مشتری را ارایه می دهیم و با استفاده از شرکای تجاری بزرگ و بورس های مهم جهان، این امکان فراهم شده است که بهترین قیمت های خرید و فروش را روی پلتفرم ببینید که اسپردهای پائین نتیجه آن می باشد.

3.بازارهای بورس های کالا و ارز شیکاگو و  بورس لندن
در این بازارها با توجه به بزرگ بودن لات سایز و مارجین ها حداقل افتتاح حساب 20000$ می باشد.

ابزارهای قابل معامله :
بیش از 64 جفت ارز
طلا ، نقره ، نفت ، کالاهای کشاورزی ، فلزات ، ….
انواع شاخص های مهم Nasdaq , S& P500 , FTSE , CAC , NIKI , ….

نقل و انتقالات و طریقه واریز و برداشت
واریز و برداشت وجه از طریق وب مانی و از طریق بانکی انجام می گیرد. اطلاعات لازم در رابطه با انتقال وجه در کابین تریدری درج شده است..
 این مطلب چند حسن دارد و به دلایل زیر به سود شماست:1. درهم امارات نسبت به دلار آمریکا نوسان ندارد این بدان معناست که تغییر برابری ارزها در سپرده شما بی تاثیر است.

نرخ تبدیل دلار و درهم در بانک همیشه ثابت و 3.66/3.685 است و نرخ تبدیل سایر ارزها و درهم (که نوسان آن با دلار آمریکا عینا یکی است) با توجه به نوسان ارز دیگر به روز محاسبه می شود چه در بانک و چه در صرافی2. نیاز به هیچ گونه ارتباطی با دلار آمریکا ایجاد نمی شود.

3. در صورت ارسال وجه با هر ارز دیگر این ارز ابتدا باید به پول امارات و سپس به ارز مورد قبول بازار تبدیل شود. به این شکل اختلاف قیمت خرید فروش ارز در بانک دو بار به وجه مشتری اعمال می گردد.

4.انتقال وجه به این طریق معمولا ظرف 2 روز کاری انجام می شود که این از هر روش دیگر سریعتر و مطمئن تر می باشد.

به همین شکل برداشت وجه از حساب نیز بسیار ساده است. پس از دریافت دستور کتبی از سرمایه گزار وجه مورد نظر ظرف 2 روز کاری بصورت حواله از حساب ما  به حساب شما در هر نقطه از دنیا که شما حساب بانکی داشته باشید ارسال میشود.ما از سوی سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران امارات ESCA متعهد به رعایت قوانین ضد پولشوئی هستیم و به همین علت انتقال وجه باید حتما از حساب سرمایه گزار و فقط به حساب سرمایه گزار انجام شود.
 

در مورد متاتریدر
سوال: شما قبلا متاتریدر را نفی می کردید ولی الان خودتون دارید ارایه میدهید. آیا این تناقض در حرف های شما نیست؟جواب: اگر مقاله مقایسه دو سیستم را با حوصله مطالعه کنید این جمله در آنجا به وضوح نوشته شده است که متاتریدر یا غیر متاتریدر هیچ فرقی نمی کند. صحبت ما از اول این بوده است که تریدر ها حق دارند در پلتفرمی کار کنند که به یک بازار واقعی متصل باشد و این که اگر طرف معامله همه تریدرها یک بروکر یا شرکت باشد تضاد منافع ایجاد میکند و چون سود آن بروکر در ضرر مشتریانش است در چنین حالتی یا به شما اجازه سود گرفتن نمیدهد یا اگر هم سود کنید پولتان را نمیدهد یا اگر خیلی عادل باشد به شما میگوید حسابتان را ببندید. در مورد اینکه اصلا بروکر نباشد و اصل پول را ندهد بماند.

در مورد متاتریدر چون این نرم افزار از روز اول برای این کار (مارکت میکری و طرف مقابل سود و ضرر شدن با تریدر ها) ساخته شده بود و اصولا قسمت های پشت پلتفرم (ادمین) امکان وصل شدن به بازار را نمی داد ما آن را نفی کردیم. ولی چون قسمت خود پلتفرم این نرم افزار امکانات خوبی ارائه میدهد و اکثریت تریدرها کار با این پلتفرم را بلد هستند، بروکر های واقعی سعی کردند برنامه هایی بنویسند که قسمت پلتفرم را به بازار متصل کنند که این کار انجام شده.

متاتریدری که اکنون ما به شما ارائه می دهیم به دلیل این که متصل به قیمت های واقعی بازار است مسئله تضاد منافع بین مشتری و بروکر در آن اتفاق نمی افتد در ضمن اینکه تریدر از همان پلتفرمی که بلد بوده استفاده می کند و نیاز به آموزش پلتفرم ندارد .

در نتیجه نه تنها تناقضی بوجود نیامده بلکه تنها مسئله ای که تریدر ها داشتند برای کار کردن با ما الان حل شده است.

بازگشت به ابتدا


آیا تحریم ها در روند کاری بروکر خللی ایجاد میکند
ما یک بروکر رگوله شده هستیم، با تمامی مدارک لازم برای عضویت در یک بازار مالی رسمی و معتبر. بنابراین کنترل و تطبیق تمامی مدارک هویتی مشتریان باید در واحد نظارتی بروکر صورت گیرد. کنترل رابطه مالی و مدرکی شما جزو وظایف بروکر است و مسئولیت تسویه همه حسابها به عهده بروکر پرسپولیس کپیتال دوبی است که یک شرکت اماراتی می باشد وبه دلیل ثبت بودن بروکر پرسپولیس کپیتال در کشور امارات که تحریمهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای آن لازم الاجرا نیست، افتتاح حساب برای فارسی زبانان از طریق بروکر ما بدون مشکلات قانونی است و شما شامل تحریمات نمی باشید.
 بروکر پرسپولیس کپیتال دوبی به نوبه خود تحت نظارت اسکا (سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران کشور امارات) می باشد و از این رو هر دوطرف قرارداد موظف به پاسخگوئی به کلیه سئوالاتی که ممکن است از سوی اسکا در مورد حساب ها ممکن است مطرح شوند می باشند.کلیه قوانین حمایت از سرمایه گزار و قوانین ضد پولشوئی این کشور به حساب معامله گران اعمال می گردند.
ما از سوی سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران امارات ESCA بورس ها و کارگزاران امارات ESCA متعهد به رعایت قوانین ضد پولشوئی هستیم و به همین علت انتقال وجه باید حتما از حساب سرمایه گزار و فقط به حساب سرمایه گزار انجام شود.

بازگشت به ابتدا


درآمد بروکر از معاملات شما
حق العمل بروکر به دو روش قابل وصول است. میتواند به صورت یک عدد ثابت که بر اساس ارزش معامله محاسبه می شود باشد و یا آنکه به اسپرد اضافه شود. طرف دوم در انتخاب روش محاسبه مختار است. این حق العمل توافقی است و با حجم معاملات طرف دوم نسبت معکوس دارد
بروکر در سود و زیان تریدر شریک نمی باشد و فقط قادر به تشخیص هویت معامله گران خود می باشد و به غیر از فراهم آوردن دسترسی مسقیم به بازار و حسابداری طرف دوم هیچگونه دخالتی درانجام معاملات تریدر ندارد و تنها قادر به مشاهده نتایج معاملات تریدر جهت محاسبه حق العمل خود می باشد ولی سفارشات تریدر برای طرف قابل مشاهده نیست. این مطلب برای همه کارگزاران بازار و معامله گران دیگر بازار نیز دقیقا به همین شکل صادق است.
از آنجا که معاملات در سیستم ارائه شده توسط بروکر واقعی هستند بر طبق قوانین بانکی در جهان به پوزیشن هائی که آخر هر شب (به وقت محل تسویه حساب شبانه) باز باقی مانده اند بهره شبانه تعلق می گیرد.
به این علت که این بهره شبانه در بعضی موارد مثبت و در بعضی موارد منفی است مبلغ کل این بهره رقم قابل توجهی نمی باشد. بروکر ، کل این مبلغ را برای کلیه حسابهای موجود در حساب اصلی متعلق به بروکر پرسپولیس کپیتال دوبی متقبل شده و به حساب تریدر بهره شبانه تعلق نخواهد گرفت.این خدمت نه تنها محاسبات تریدر را ساده تر می کند بلکه این اطمینان را برای او فراهم کرده است که معاملاتش با شرع مبین اسلام هیچگونه مغایرتی ندارند

درباره حساب دمو
کلیه پلتفرم های ارایه شده توسط بروکر ما دموی زنده دارد .برای پلتفرم EOS که متصل به بازار بورس دوبی دوبی هست ما می توانیم به مدت 1 هفته یک لایو اکسس بدون مارجین به شما ارایه دهیم تا بتوانید قیمت های واقعی و اسپردهای بازار را دنبال کنید و پس از آن اقدام به شارژ حساب خود کنید
نتايج حساب هاي دمو حتي اگر با قيمت هاي يک بازار واقعي تريد شده باشد به کلي فاقد ارزش و غير قابل استناد است. دليل آن بسادگي حذف عامل رواني تريد به دليل درگير نبودن سرمايه واقعي مي باشد. اگر اين دمو در برنامه های شبیه ساز بازار يا برنامه هاي مشابه آن بوده باشد که تکليف آن مشخص است. همانطور که در حساب واقعي اپراتور هاي متا تريدر قيمت ها را بر عليه تريدر حرکت ميدهند, در حساب دمو چون پولي در کار نيست آنرا به نفع تريدر مي توانند حرکت دهند.
تنها راه اثبات تبحر يک تريدر نتيجه حساب واقعي او در يک بازار واقعي حداقل به مدت 6 ماه است. دمو فقط برای یادگیری طرز کار برنامه اهمیت دارد که طبیعتا اینکه قیمتهایش چه باشند اصلا مهم نیست. در واقع قیمتهای ضبط شده روی یک دمو شما را از وصل بودن به اینترنت در موقع تمرین کار با پلتفرم بی نیاز میکند که یک مزیت است.

 

اعتبار شرکت
بروکر پرسپولیس کپیتال در دوبی ثبت شده و کارگزاری رسمی و قانونی و رگوله شده می باشد. جهت بازدید مدارک شرکت و مراجعی که این مدارک را صادر کرده اند اینجا را کلیک کنید .
در این قسمت از سایت سوالاتی را که به طور متداول از سوی شما دوستان عزیز مطرح می شود همراه با پاسخ ارائه خواهیم کرد. ما اطمینان داریم شما جواب خیلی از سوالاتتان را اینجا خواهید یافت. می توانید از موتور جستجوی سایت برای ردیابی کلمات مهم سوالتان استفاده کنید.


پلتفرم های معاملاتی
بروکر پرسپولیس به صورت مستمر در حال تحقیق و بررسی پلتفرمهای موجود در بازارهای مالی میباشد و بزودی موارد جدیدی را به هموطنان عزیز ارائه خواهد کرد. درحال حاضر پلتفرم های پیشنهادی ما که در آنها برای مشتریان حساب باز میکنیم به صورت زیر می باشد.

2.متاتریدرPCM TRADER

هزینه پلتفرم ها
تمامی پلتفرم هایی که توسط بروکر پرسپولیس ارایه می شود مستقيماً روي يك بازار مالي حقيقي قرار دارند و شركت از طريق مدرن‌ترين تكنولوژي الكترونيك موجود امكان دسترسي به قيمت‌هاي واقعي را فراهم ساخته و خود در تعيين قيمتها دخالتي ندارد
 پلتفرم ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان گرامی قرار داده میشود.
در پلتفرم استراتژی رانر چنانچه قصد داشته باشید از ترید اتوماتیک استفاده کنید و استراتژی های ترید خود را به صورت برنامه نویسی شده روی سرور این پلتفرم قرار دهید باید ماهیانه مبلغ 100 دلار برای این کار بپردازید

اسپرد ارزها روی پلتفرمهای ما

در یک بازار همیشه تعدادی خریدار و تعدادی فروشنده برای هر چیز وجود دارند. این مطلب واضح است که همیشه خریدار سعی می کند ارزانتر بخرد و فروشنده مایل است با قیمت بالاتری بفروشد. روی پلتفرمی که به یک بازار متصل است شما میتوانید این خریداران و فروشندگان را ببینید. آنها در یک صف روی پلتفرم مرتب می شوند به طوری که بالاترین پیشنهاد برای خرید سر صف خریداران و نازلترین پیشنهاد برای فروش سر صف فروشندگان قرار می گیرند. قبل از انجام هر معامله بین این دو یک تفاوت قیمت وجود دارد که به آن اسپرد می گویند. چون تعداد خریداران و فروشندگان بازار زیاد است و آنها با اینترنت به بازار وصل هستند و هر لحظه می توانند پیشنهادات خود را تغییر دهند طبیعتا این تفاوت قیمت یا اسپرد می تواند در هر ثانیه چند بار تغییر کند و نمی تواند ثابت باشد. وقتی خریدار و یا فروشنده تصمیم به انجام یک معامله می گیرد با قیمت طرف مقابل توافق می کند و در لحظه انجام معامله در واقع این اسپرد صفر است. در سایر لحظات اسپرد هر ابزار مالی به طور طبیعی متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.در اینجا لازم است اضافه کنیم که دسترسی به اسپردهای بهتر (حتی نیم پیپ روی ارزهای اصلی) هم امکان پذیر است. ما می توانیم پلتفرم هائی را در اختیار شما قرار دهیم که شما را به چنین بازاری وصل کند ولی این فقط برای مبالغ بالا و سرمایه گذاری های بیشتر از ده هزار دلار است. این معاملات باید ظرف 48 ساعت با مبادله فیزیکی این دو ارز بین طرف خریدار و فروشنده به پایان برسد ولی اگر نخواهید این کار را بکنید کارمزد شبانه بانکی به آن تعلق می گیرد که اگر لانگ باشید باید شما پرداخت کنید و اگر شورت باشید دریافت می کنید.


انواع حساب های بروکر و حداقل افتتاح حساب
از آنجایی که ما پلتفرم های مختلفی ارایه می دهیم که هرکدام از آنها به بازار خاص خودشان متصل هستند، لذا حداقل افتتاح حساب در هر کدام از این بازارها و پلتفرمهای متصل به آن متفاوت است
ذکر این نکته ضروری است که ما هیچ حداقلی برای حساب شما در نظر نگرفته ایم و دلیلی هم برای اینکار نداریم ولی به دو مطلب توجه داشته باشید. اولا برای هر تجارتی یک حداقل سرمایه لازم است. توصیه هر کارگزار مسئول اینست که اگر میخواهید مثلا با یک لات طلا کار کنید بهتر است سرمایه لازم برای سه لات را داشته باشید تا بتوانید تاب و تحمل نوسانات ناخواسته را قبل از رسیدن به سود بیاورید.
مارجین شما در بازار مالی واقعی یک ودیعه است که برای کارگزار فقط ایجاد مسئولیت می کند و از آن هیچ چیزی عاید کارگزار نمی شود. ثانیا تنها منبع درآمد یک کارگزار واقعی فقط یک حق کارگزاری (کمیسیون) بسیار کوچک است (معمولا بین 0.02 تا 0.05 درصد ارزش معاملات) و این واقعیت با توجه به هزینه ها (حقوق و مزایای کارمندان و خدمات مشتری و تلفن ها و حسابداری و هزینه پلتفرمها و …) و مسئولیت هائی که هر حساب برای بروکر ایجاد می کند افتتاح حسابهای خیلی کوچک را غیر اقتصادی می کند.
انواع قراردادهای قابل معامله در بروکر پرسپولیس کپیتال منیجمنت عبارتند از:قراردادهای آتی یا سلف (Futures) با قابلیت تحویل کالا در دبی
قرارداد اختیار معامله (Options)
قرارداد معاملات نقدی (Spot )
قراردادهای معامله بر اساس تفاوت قیمت خرید و فروش

انواع بازارهای قابل دسترسی :

1.بازار بورس کالای دبی
 حداقل افتتاح حساب در این بازار برای ارزها 5000$ و برای طلا و نفت حداقل 10000$ است.با توجه استاندارد بودن لات سایز ها و مارجین ها در بازارهای بورس پیشنهاد ما برای حداقل سرمایه برای کار در این بازار ها 10000$ است.
قراردادهای آپشن در بورس ما مارجین شان صفر است.
2.متاتریدر پرسپولیس کپیتال (PCM TRADER)PCM Trader  از نظر تنوع جفت ارز های قابل معامله بدون شک یکی از بی رقیب ترین پلتفرمهای جهان است و در حال حاضر 62 جفت ارز به اضافه طلا و نقره با قیمتهای اسپات بسیار رقابتی همراه با دو قرارداد آتی طلا، نفت دبلیو تی آی و نفت برنت، یک قرارداد آتی نقره، یک قرارداد آتی گازوئیل و 8 ایندکس سهام اصلی جهان روی پلتفرم ما برای شما عزیزان قابل دسترسی مستقیم می باشند.

ما افتخار می کنیم که یکی از رقابتی ترین سیستمهای الکترونیک معاملاتی اتصال مستقیم به بازار (با استفاده از متاتریدر 4 به عنوان پلتفرم مورد استفاده مشتری را ارایه می دهیم و با استفاده از شرکای تجاری بزرگ و بورس های مهم جهان، این امکان فراهم شده است که بهترین قیمت های خرید و فروش را روی پلتفرم ببینید که اسپردهای پائین نتیجه آن می باشد.

3.بازارهای بورس های کالا و ارز شیکاگو و  بورس لندن
در این بازارها با توجه به بزرگ بودن لات سایز و مارجین ها حداقل افتتاح حساب 20000$ می باشد.

ابزارهای قابل معامله :
بیش از 64 جفت ارز
طلا ، نقره ، نفت ، کالاهای کشاورزی ، فلزات ، ….
انواع شاخص های مهم Nasdaq , S& P500 , FTSE , CAC , NIKI , ….

نقل و انتقالات و طریقه واریز و برداشت
واریز و برداشت وجه در حال حاضر از طریق وب مانی و همچنین از طریق بانک و صرافی انجام می گیرد..
 این مطلب چند حسن دارد و به دلایل زیر به سود شماست:1. درهم امارات نسبت به دلار آمریکا نوسان ندارد این بدان معناست که تغییر برابری ارزها در سپرده شما بی تاثیر است.

نرخ تبدیل دلار و درهم در بانک همیشه ثابت و 3.66/3.685 است و نرخ تبدیل سایر ارزها و درهم (که نوسان آن با دلار آمریکا عینا یکی است) با توجه به نوسان ارز دوم به روز محاسبه می شود چه در بانک و چه در صرافی2. نیاز به هیچ گونه ارتباطی با دلار آمریکا ایجاد نمی شود.

3. در صورت ارسال وجه با هر ارز دیگر این ارز ابتدا باید به پول امارات و سپس به ارز مورد قبول بازار تبدیل شود. به این شکل اختلاف قیمت خرید فروش ارز در بانک دو بار به وجه مشتری اعمال می گردد.

4.انتقال وجه به این طریق معمولا ظرف 2 روز کاری انجام می شود که این از هر روش دیگر سریعتر و مطمئن تر می باشد.

به همین شکل برداشت وجه از حساب نیز بسیار ساده است. پس از دریافت دستور کتبی از سرمایه گزار وجه مورد نظر ظرف 2 روز کاری بصورت حواله از حساب ما  به حساب شما در هر نقطه از دنیا که شما حساب بانکی داشته باشید ارسال میشود.ما از سوی سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران امارات ESCA متعهد به رعایت قوانین ضد پولشوئی هستیم و به همین علت انتقال وجه باید حتما از حساب سرمایه گزار و فقط به حساب سرمایه گزار انجام شود.
 

در مورد متاتریدر
سوال: شما قبلا متاتریدر را نفی می کردید ولی الان خودتون دارید ارایه میدهید. آیا این تناقض در حرف های شما نیست؟جواب: اگر مقاله مقایسه دو سیستم را با حوصله مطالعه کنید این جمله در آنجا به وضوح نوشته شده است که متاتریدر یا غیر متاتریدر هیچ فرقی نمی کند. صحبت ما از اول این بوده است که تریدر ها حق دارند در پلتفرمی کار کنند که به یک بازار واقعی متصل باشد و این که اگر طرف معامله همه تریدرها یک بروکر یا شرکت باشد تضاد منافع ایجاد میکند و چون سود آن بروکر در ضرر مشتریانش است در چنین حالتی یا به شما اجازه سود گرفتن نمیدهد یا اگر هم سود کنید پولتان را نمیدهد یا اگر خیلی عادل باشد به شما میگوید حسابتان را ببندید. در مورد اینکه اصلا بروکر نباشد و اصل پول را ندهد بماند.

در مورد متاتریدر چون این نرم افزار از روز اول برای این کار (مارکت میکری و طرف مقابل سود و ضرر شدن با تریدر ها) ساخته شده بود و اصولا قسمت های پشت پلتفرم (ادمین) امکان وصل شدن به بازار را نمی داد ما آن را نفی کردیم. ولی چون قسمت خود پلتفرم این نرم افزار امکانات خوبی ارائه میدهد و اکثریت تریدرها کار با این پلتفرم را بلد هستند، بروکر های واقعی سعی کردند برنامه هایی بنویسند که قسمت پلتفرم را به بازار متصل کنند که این کار انجام شده.

متاتریدری که اکنون ما به شما ارائه می دهیم به دلیل این که متصل به قیمت های واقعی بازار است مسئله تضاد منافع بین مشتری و بروکر در آن اتفاق نمی افتد در ضمن اینکه تریدر از همان پلتفرمی که بلد بوده استفاده می کند و نیاز به آموزش پلتفرم ندارد .

در نتیجه نه تنها تناقضی بوجود نیامده بلکه تنها مسئله ای که تریدر ها داشتند برای کار کردن با ما الان حل شده است.

بازگشت به ابتدا


آیا تحریم ها در روند کاری بروکر خللی ایجاد میکند
ما یک بروکر رگوله شده هستیم، با تمامی مدارک لازم برای عضویت در یک بازار مالی رسمی و معتبر. بنابراین کنترل و تطبیق تمامی مدارک هویتی مشتریان باید در واحد نظارتی بروکر صورت گیرد. کنترل رابطه مالی و مدرکی شما جزو وظایف بروکر است و مسئولیت تسویه همه حسابها به عهده بروکر پرسپولیس کپیتال دوبی است که یک شرکت اماراتی می باشد وبه دلیل ثبت بودن بروکر پرسپولیس کپیتال در کشور امارات که تحریمهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای آن لازم الاجرا نیست، افتتاح حساب برای فارسی زبانان از طریق بروکر ما بدون مشکلات قانونی است و شما شامل تحریمات نمی باشید.
 بروکر پرسپولیس کپیتال دوبی به نوبه خود تحت نظارت اسکا (سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران کشور امارات) می باشد و از این رو هر دوطرف قرارداد موظف به پاسخگوئی به کلیه سئوالاتی که ممکن است از سوی اسکا در مورد حساب ها ممکن است مطرح شوند می باشند.کلیه قوانین حمایت از سرمایه گزار و قوانین ضد پولشوئی این کشور به حساب معامله گران اعمال می گردند.
ما از سوی سازمان نظارت بر بورس ها و کارگزاران امارات ESCA بورس ها و کارگزاران امارات ESCA متعهد به رعایت قوانین ضد پولشوئی هستیم و به همین علت انتقال وجه باید حتما از حساب سرمایه گزار و فقط به حساب سرمایه گزار انجام شود.

بازگشت به ابتدا


درآمد بروکر از معاملات شما
حق العمل بروکر به دو روش قابل وصول است. میتواند به صورت یک عدد ثابت که بر اساس ارزش معامله محاسبه می شود باشد و یا آنکه به اسپرد اضافه شود. طرف دوم در انتخاب روش محاسبه مختار است. این حق العمل توافقی است و با حجم معاملات طرف دوم نسبت معکوس دارد
بروکر در سود و زیان تریدر شریک نمی باشد و فقط قادر به تشخیص هویت معامله گران خود می باشد و به غیر از فراهم آوردن دسترسی مسقیم به بازار و حسابداری طرف دوم هیچگونه دخالتی درانجام معاملات تریدر ندارد و تنها قادر به مشاهده نتایج معاملات تریدر جهت محاسبه حق العمل خود می باشد ولی سفارشات تریدر برای طرف قابل مشاهده نیست. این مطلب برای همه کارگزاران بازار و معامله گران دیگر بازار نیز دقیقا به همین شکل صادق است.
از آنجا که معاملات در سیستم ارائه شده توسط بروکر واقعی هستند بر طبق قوانین بانکی در جهان به پوزیشن هائی که آخر هر شب (به وقت محل تسویه حساب شبانه) باز باقی مانده اند بهره شبانه تعلق می گیرد.
به این علت که این بهره شبانه در بعضی موارد مثبت و در بعضی موارد منفی است مبلغ کل این بهره رقم قابل توجهی نمی باشد. بروکر ، کل این مبلغ را برای کلیه حسابهای موجود در حساب اصلی متعلق به بروکر پرسپولیس کپیتال دوبی متقبل شده و به حساب تریدر بهره شبانه تعلق نخواهد گرفت.این خدمت نه تنها محاسبات تریدر را ساده تر می کند بلکه این اطمینان را برای او فراهم کرده است که معاملاتش با شرع مبین اسلام هیچگونه مغایرتی ندارند

در باره حساب دمو
کلیه پلتفرم های ارایه شده توسط بروکر ما دموی زنده دارد .برای پلتفرم EOS که متصل به بازار بورس دوبی دوبی هست ما می توانیم به مدت 1 هفته یک لایو اکسس بدون مارجین به شما ارایه دهیم تا بتوانید قیمت های واقعی و اسپردهای بازار را دنبال کنید و پس از آن اقدام به شارژ حساب خود کنید
نتايج حساب هاي دمو حتي اگر با قيمت هاي يک بازار واقعي تريد شده باشد به کلي فاقد ارزش و غير قابل استناد است. دليل آن بسادگي حذف عامل رواني تريد به دليل درگير نبودن سرمايه واقعي مي باشد. اگر اين دمو در برنامه های شبیه ساز بازار يا برنامه هاي مشابه آن بوده باشد که تکليف آن مشخص است. همانطور که در حساب واقعي اپراتور هاي متا تريدر قيمت ها را بر عليه تريدر حرکت ميدهند, در حساب دمو چون پولي در کار نيست آنرا به نفع تريدر مي توانند حرکت دهند.
تنها راه اثبات تبحر يک تريدر نتيجه حساب واقعي او در يک بازار واقعي حداقل به مدت 6 ماه است. دمو فقط برای یادگیری طرز کار برنامه اهمیت دارد که طبیعتا اینکه قیمتهایش چه باشند اصلا مهم نیست. در واقع قیمتهای ضبط شده روی یک دمو شما را از وصل بودن به اینترنت در موقع تمرین کار با پلتفرم بی نیاز میکند که یک مزیت است.

 

اعتبار شرکت
بروکر پرسپولیس کپیتال در دوبی ثبت شده و یک کارگزاری قانونی و رسمی و رگوله شده می باشد. جهت بازدید مدارک شرکت و مراجعی که این مدارک را صادر کرده اند اینجا را کلیک کنید .

ضمانت بروکر در مقابل سرمایه سرمایه گزاران چیست؟
مدارک عضویت ما در بازار ضمانت کاری ما برای سرمایه گزار می باشد. از طرفی ما هیچ محدودیتی در نوع قرارداد سرمایه گزاری نمیگذاریم.درصد سود سرمايه گذاري در بازار مالي يک فرمول منحصر به فرد استاندارد ندارد و تابعي از متغيرهاي متعددي است و تنها به شکل موردي قابل بحث و بررسي مي باشد لذا خواهشمنديم فرم درخواست اطلاعات را پر کرده و برای ما ارسال کنید.
مسئول مربوطه پس از بررسي امکانات سرمايه گذاري شخص شما يک پيشنهاد سرمايه گذاري براي شما آماده کرده و سپس از شما رسما دعوت به عمل خواهد آمد تا جزئيات آن حضورا بررسي شود

اسپات و فیوچرز
معنی اسپات و فیوچرز کاملا مشخص است. تنها چیزی که در دنیای اسپات ترید می شود ارزها هستند که روی چند شبکه الکترونیکی مثل رویترز امکان پذیر است و ما می توانیم آنرا در اختیار شما قرار دهیم. فقط توجه کنید که روی این شبکه ها بانکها مستقیما بین خود و با دیگران معامله می کنند و آنها به مبالغ کوچک علاقه مند نیستند. ما چنین پلتفرمی داریم و برای ما امکان دادن چنین خدمتی به شما هست
کالاها مثل طلا و نفت اصولا به صورت اسپات روی اینترنت قابل ترید نیستند. همه دنیا آنها را به فرم فیوچرز ترید می کنند. حتی ارزها هم فیوچرز ترید می شوند به علت قابلیت نقدشوندگی بالا و شفافیت مکانیزم کشف قیمت و حداقل سرمایه کمتر برای افتتاح حساب وقتی با فیوچرز کار کنید.
تکنیکال و فاندامنتالاسپات و فیوچرز 90 در صد یکی است و هردو شکل چارتشان هم یکی است پس هر کسی که اسپات ترید کرده می تواند فیوچرز را هم با همان شکل و بدون هیچ مشکل خاصی ترید کند. معامله در بازار غیرواقعی چون هیچ خرید و فروش واقعی در کار نیست قمار است. در آمریکا این کار اصولا غیر قانونی و ممنوع است.
ما بیش از این سه پلتفرم را میتوانیم ارائه دهیم و روی آنها همه ابزارهای مالی شامل اسپات، فیوچرز، آپشن و اسپرد ماه ها و ترکیبات نامتناهی استراتژی های چند پایه و بطور کلی تقریبا هر چیزی که در دنیا می شود آنلاین ترید کرد وجود دارند. در صورتی که نیاز به راهنمائی بیشتر دارید حتما با ما تماس بگیرید.

بازار غیرواقعی و خروج پول از کشور
در سیستم بازارغیرواقعی 90 درصد (تریدرها) بازنده و 10 درصد (صاحبان پلتفرم و وابستگانشان) سود می کنند. وقتی این بروکر نما خارج از کشور است یعنی یک جریان دائمی نقدینگی به خارج وجود دارد و در واقع سرمایه خود شما در بازار غیرواقعی نیز از کشور خارج شده است.
در سیستم بازار مالی وقتی یکنفر چیزی را خرید یکنفر دیگر آن را فروخته. پس از حرکت قیمت یکی از آن دو سود کرده و دیگری ضرر پس 50 درصد تریدرها سود و 50درصد ضرر می کنند. بعد از تعداد قابل توجهی معامله تریدرهای باتجربه تر و واردتر بر سرمایه شان افزوده و گروهی که بی گدار به آب می زنند از سرمایه شان کسر شده است.
نتیجه تحقیق 3 ساله ما نشان داده است که به طور میانگین و آماری درجه تبحر تریدرهای خاورمیانه از سایر کشورها به طور چشمگیری بالاتر است. این البته به این معنا نیست که همه تریدرهای خاورمیانه از همه تریدرهای دیگر جهان ماهرتر هستند ولی به این معناست که با دسترسی مسقیم تریدرهای خاورمیانه به یک بازار مالی واقعی در خارج از کشور یک جریان دائمی نقدینگی از خارج به داخل کشور ایجاد خواهد شد واین کاری است که ما کمر به انجام آن بسته ایم.به یاری همه خوبی ها.
خوب بعد از توضیح بالا باید عرض کنیم که خوشبختانه ماموفق شده ایم محیط واقعی برای تجارت آنلاین ارزها را برای هموطنانمان به ارمغان بیاوریم. پیشنهاد می کنیم با افتتاح یک حساب کوچک از درجه تبحر خود در ترید بازار مالی اطمینان مجدد پیدا نموده و سپس به سرمایه گذاری خود در کار بیفزائید.
باشگاه سرمایه گزاری یک برنامه تشکر از سرمایه گزاران فارسی زبانی است (Customer Loyalty Program) که خدمات جنبی متنوعی به سرمایه گزاران وفادار شرکت ارائه می دهد و توسط خود مدیریت شرکت طراحی شده و به همین علت تا زمانی که ایشان وقت پیدا کنند آن را به شکل نوشته به شرکتی که مسئول وبسایت هستند تحویل دهند جای آن روی سایت خالی خواهد ماند ولی در حال حاضر هر خدمتی از ما برای سرمایه گزارانمان امکان پذیر باشد شما می توانید روی آن حساب کنید. لطفا جهت اطلاع از اقدام بعدی خود قسمت افتتاح حسابها را مطالعه فرمائید.


ضمانت بروکر در مقابل سرمایه سرمایه گزاران چیست؟
مدارک عضویت ما در بازار ضمانت کاری ما برای سرمایه گزار می باشد. از طرفی ما هیچ محدودیتی در نوع قرارداد سرمایه گزاری نمیگذاریم.درصد سود سرمايه گذاري در بازار مالي يک فرمول منحصر به فرد استاندارد ندارد و تابعي از متغيرهاي متعددي است و تنها به شکل موردي قابل بحث و بررسي مي باشد لذا خواهشمنديم فرم درخواست اطلاعات را پر کرده و برای ما ارسال کنید.
مسئول مربوطه پس از بررسي امکانات سرمايه گذاري شخص شما يک پيشنهاد سرمايه گذاري براي شما آماده کرده و سپس از شما رسما دعوت به عمل خواهد آمد تا جزئيات آن حضورا بررسي شود

اسپات و فیوچرز
معنی اسپات و فیوچرز کاملا مشخص است. تنها چیزی که در دنیای اسپات ترید می شود ارزها هستند که روی چند شبکه الکترونیکی مثل رویترز امکان پذیر است و ما می توانیم آنرا در اختیار شما قرار دهیم. فقط توجه کنید که روی این شبکه ها بانکها مستقیما بین خود و با دیگران معامله می کنند و آنها به مبالغ کوچک علاقه مند نیستند. ما چنین پلتفرمی داریم و برای ما امکان دادن چنین خدمتی به شما هست
کالاها مثل طلا و نفت اصولا به صورت اسپات روی اینترنت قابل ترید نیستند. همه دنیا آنها را به فرم فیوچرز ترید می کنند. حتی ارزها هم فیوچرز ترید می شوند به علت قابلیت نقدشوندگی بالا و شفافیت مکانیزم کشف قیمت و حداقل سرمایه کمتر برای افتتاح حساب وقتی با فیوچرز کار کنید.
تکنیکال و فاندامنتالاسپات و فیوچرز 90 در صد یکی است و هردو شکل چارتشان هم یکی است پس هر کسی که اسپات ترید کرده می تواند فیوچرز را هم با همان شکل و بدون هیچ مشکل خاصی ترید کند. معامله در بازار غیرواقعی چون هیچ خرید و فروش واقعی در کار نیست قمار است. در آمریکا این کار اصولا غیر قانونی و ممنوع است.
ما بیش از این سه پلتفرم را میتوانیم ارائه دهیم و روی آنها همه ابزارهای مالی شامل اسپات، فیوچرز، آپشن و اسپرد ماه ها و ترکیبات نامتناهی استراتژی های چند پایه و بطور کلی تقریبا هر چیزی که در دنیا می شود آنلاین ترید کرد وجود دارند. در صورتی که نیاز به راهنمائی بیشتر دارید حتما با ما تماس بگیرید.

بازار غیرواقعی و خروج پول از کشور
در سیستم بازارغیرواقعی 90 درصد (تریدرها) بازنده و 10 درصد (صاحبان پلتفرم و وابستگانشان) سود می کنند. وقتی این بروکر نما خارج از کشور است یعنی یک جریان دائمی نقدینگی به خارج وجود دارد و در واقع سرمایه خود شما در بازار غیرواقعی نیز از کشورتان خارج شده است.
در سیستم بازار مالی وقتی یکنفر چیزی را خرید یکنفر دیگر آن را فروخته. پس از حرکت قیمت یکی از آن دو سود کرده و دیگری ضرر پس 50 درصد تریدرها سود و 50درصد ضرر می کنند. بعد از تعداد قابل توجهی معامله تریدرهای باتجربه تر و واردتر بر سرمایه شان افزوده و گروهی که بی گدار به آب می زنند از سرمایه شان کسر شده است.
نتیجه تحقیق 3 ساله ما نشان داده است که به طور میانگین و آماری درجه تبحر تریدرهای خاورمیانه از سایر کشورها به طور چشمگیری بالاتر است. این البته به این معنا نیست که همه تریدرهای این منطقه از سایر تریدر های جهان ماهرتر هستند ولی به این معناست که با دسترسی مسقیم تریدرهای خاورمیانه به یک بازار مالی واقعی در خارج از کشور یک جریان دائمی نقدینگی از خارج به داخل کشور ایجاد خواهد شد و این کاری است که ما کمر به انجام آن بسته ایم.به یاری همه خوبی ها.
خوب بعد از توضیح بالا باید عرض کنیم که خوشبختانه ماموفق شده ایم محیط واقعی برای تجارت آنلاین ارزها را برای هموطنانمان به ارمغان بیاوریم. پیشنهاد می کنیم با افتتاح یک حساب کوچک از درجه تبحر خود در ترید بازار مالی اطمینان مجدد پیدا نموده و سپس به سرمایه گذاری خود در کار بیفزائید.
باشگاه سرمایه گزاری یک برنامه تشکر از سرمایه گزاران فارسی زبانی است (Customer Loyalty Program) که خدمات جنبی متنوعی به سرمایه گزاران وفادار شرکت ارائه می دهد و توسط خود مدیریت شرکت طراحی شده و به همین علت تا زمانی که ایشان وقت پیدا کنند آن را به شکل نوشته به شرکتی که مسئول وبسایت هستند تحویل دهند جای آن روی سایت خالی خواهد ماند ولی در حال حاضر هر خدمتی از ما برای سرمایه گزارانمان امکان پذیر باشد شما می توانید روی آن حساب کنید. لطفا جهت اطلاع از اقدام بعدی خود قسمت افتتاح حسابها را مطالعه فرمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment